Skocz do zawartości

PROGRAM TV serwisu www.naziemna.info


Taz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Najwygodniejsza stronka do przeglądania programu TV, to teleman.pl Moglibyście zrobić tak jak u nich - aby przy zmianie stacji zapamiętywała się data. Rok i kraj produkcji także nie powinny być w nawiasach. W Wersji na komputer fajnie byłoby, gdyby wszystkie stacje podane jak na tacy (także jak na telemanie), aby nie trzeba było ich wyszukiwać.

 

Szanuję, że wyróżniacie się długoterminową ramówką i większą ilością kanałów, ale gdybyście ułatwili przeglądanie ramówek, to na pewno bym częściej zerkał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Taz mam dwa pytanka / propozycje.

 

1. Jest szansa na dodanie Canal+ Now? Ja wiem, że tam w większości jest plansza, ale właśnie dlatego program jest szczególnie przydatny, żeby zobaczyć, kiedy tam coś jednak leci. To chyba jedyny kanał z paczki C+, którego u Was brakuje.

 

2. Istnieją zakładki ze sportem na żywo - https://programtv.naziemna.info/program/sportnazywo oraz premierami filmów i seriali - https://programtv.naziemna.info/program/premiery

Jest szansa, żeby połączyć te dwie idee i dodać jeszcze jedną zakładkę z premierami, ale sportowymi? Pozwoliłoby to łatwo znaleźć wszystkie magazyny i te transmisje, które nie zmieściły się live i puszczane są później jako premiera. Na stronach kanałów w większości oznaczane są one znaczkiem PREMIERA, więc dane o premierach chyba są w bazie już gotowe.

 

Sam program jest bardzo przyjemny, wielu funkcji nie ma konkurencja, także dzięki za jego prowadzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i Canal+ Now został kilka dni temu dodany do programu. Wielkie dzięki :) Może warto dodać go też tutaj do grupy kanałów sportowych - https://programtv.naziemna.info/program/grupa/sport? Przy okazji brakuje tam też Motowizji, a pewna część ich ramówki to też sport.

 

Jeszcze jakby faktycznie udało się stworzyć tę zakładkę z premierami o której pisałem wcześniej, to już w ogóle byłbym szczęśliwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...