Skocz do zawartości

Jaką platformę satelitarną polecacie?


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra ma najlepsza oferte pilki noznej oraz filmowa i w tej chwili jest najtansza paltforma na rynku.

N-ke to bym wzial jak bym mial wypasna plazme 42 lub wiecej cali full Hd i nie zalezalo by mi szzcegolnie na sporcie ani na filmach tylko na samej jakosci i szpanie przed sasiadami i rodzina.

Nawet polsat jest w tej chwili dla zwyklego zjadacza chleba lepsy od n-ki.

Ale jesli nie chcesz wydac wieej niz 50 zl za abonament miesiecznie to wez cyfre plus pakiet podstawowy i dokup do niego pakiet canal plus (20 zl +29 przez 10 miesiecy a przez pozostale kilka miesiecy do konca umowy 40zl +29 zl).

Polsat da Ci familijny za 38 zl ale zeby ogladac cokolwiek interesujacego musisz dokupic pakiet jakis co Cie drozej wyjdzie niz Cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cyfra + ale pod warunkiem wzięcia Canal + inaczej beznadzieja z wyjątkiem trzech kanałów (Ale Kino, NGC, Planet) kanały bajkowe dopiero w pakiecie za 60 zł w tańszych tylko kanały tematyczne Canal + Zig Zap i Mini mini. Obecnie promocja 50% taniej

 

2. Cyfrowy Polsat - tania oferta pakiet familijny za 38 zł a w nim miedzy innymi tym 4 x BBC, 4 x TVN, Cartoon Network/TCM, Animal Planet, Discovery, Eurosport, Jetix do tego mozna osobno dokupic to czego chce sie miec więcej Promocja 6 miesięcy za darmo!!!!!!!!

 

3. N - słaba według mnie oferta. Słaba oferta filmowa (tylko MGM HD) bez HBO nie ma rady brak wyszukiwania kanałów dla mnie bardziej kablówka jak platforma!!!!! Za 38 zł mamy raptem tylko kanały z dwóch pakietów + Informacja i rozrywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golbi czemu piszesz ze podstawowy plus canal + to 79 zl miesiecznie.

W tej chwili ta cena sumaryczna to 49 zl miesiecznie przez 10 miesiecy a pozniej jest 69 zl do konca umowy.

I nie podniecaj sie tym HBO ze trzeba go miec bo canal+ i canal + film maja nierzadko lepsze filmy i HBO nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce mieć kanały TVN i Polsat to najlepszym rozwiązaniem jest zakup CP+TNK, wszystkie kanały Polsatu, BBC, wszystkie TVN-y. JA mam n-kę i jestem z niej bardzo zadowolony, no ale jak każda platforma ma największy minus jest to brak kanałów Polsat i brak możliwości wyszukania kanałów! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Tiesto, jak Nka nie doda to nie ma.

Co więcej, jeśli jakiś kanał zmieni parametry nadawania to trzeba poczekać kilka tygodni aż jakiś technik z N wklepie nowe dane.

Ale to nie tylko w N tak jest, w Cyfrze również (chociaż ja do Cyfry i Polsatu posiadam własny odbiornik i sobie sam dodaje kanały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ale ma prawie wszystkie kanały FTA z hotbirda na liście, można robić własne listy ale jest w tedy tak: jak przeniesiesz np.

2. TVP 2 na pozycję 1

3. TVN na 2

5. TVN 24 na 3

to jak dasz przycisk CH+ to będziesz miał kolejno 2, 3, 5, 1....

Można mieć tylko 4 lisy,

nie ma radii, są ale najpierw musisz zainstalować internet potem wyjmiesz kabel to będzie tylko PR1, Zet, Planeta i nRadio HD :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fipi jakos ja mam Cyfre ze Strongiem od nich w ktorym da sie zmienic liste kanalow i dac im swoje numery no i da sie wyszukiwac kanaly spoza listy Cyfry i dodawac je do swojej listy.

nie chcialoby mi sie czekac az ktos w N-ce laskawie doda mi ten kanal do listy bym mmogl go ogldac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć C+.Prawdziwa konkurencja na rynku platform satelitarnych zacznie się,gdy C+ straci monopol na Canal+,Planete i NG.Bo teraz jest tak,że jak człowiek chce sobie np Canal+ pooglądać musi wybrać cyfrę+.Operator nie powinien mieć monopolu na żaden kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...w sumie racja,ale zalezy do czego mamy tuner...do ogladania czy do grzebania:)...majac w miare nowoczesny TV ,to stawialbym na jakosc nadawanych kanalow i oczywiscie pierwsza sprawa co nas konkretnie interesuje,poza tym czy tuner ktory dostaniemy bedzie dzialal normalnie czy co chwila bedziemy sie denerwowac ze cos mu dolega...moim zdaniem wybralbym jedna z 2 tak zwanych "gorszych",bo niestety ta "najlepsza/najwieksza" niema nic poza cena chyba tylko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa konkurencja na rynku platform satelitarnych zacznie się,gdy C+ straci monopol na Canal+,Planete i NG.

 

Na dwa pierwsze raczej nie straci, bo spółka Canal+ Cyfrowy sama produkuje te kanały (Canal+, Planete, Ale kino!, Minimini, ZigZap/Hyper, Domo, Kuchnia.tv). Natomiast z National Geographic umowa jest do 2011 (co nie wyklucza, że i wtedy znowu ją przedłużą na kolejne 3 lata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędko na pewno nie straci.Mnie chodzi tylko o monopol.HBO w cyfrze kosztuje 29PLN,w innych platformach jest tańszy.Wydaje mi się,że gdyby C+ byłby dostępny na innych platformach,byłby tańszy także dla abonentów cyfry+.Wydaje mi się,że platformy powinny konkurować przede wszystkim ceną,oraz jakością przekazu.Ale ja się może nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę pytanie co wybrać z tych platform cyfrowych jest pytaniem filozoficznym i odpowiedź zależy od nas samych:

1) CYFRA+

* opcja Canal+ (choć można ją znaleźć także w ofercie TP)

* największy wybór radii z satelity

* rewelacyjne kanały grupy Canal+, które świetnie trafiają w nisze polskiego rynku telewizyjnego

2) Cyfrowy Polsat

* Niska cena - z Familijnym masz już lubiane kanały TV, a po wzięciu pakietu Relax Mix masz już prawie całą ofertę SD platformy (poza HBO i Cinemax)

* Wszystkie kanały naziemne

* Dekodery dla tzw. "szperaczy satelitarnych" - samodzielne wyszukiwanie kanałów FTA z jakiejkolwiek satelity dostępnej na terenie Polski

* Wszystkie kanały Polsatu i BBC (na rynek polski)

3) NHDTV

* HD w cenie pakietów

* Wszystkie kanały Grupy ITI, TVP, Discovery i Viacom

* Jedyna w Polsce oferta internetowa - podłączenie dekodera do globalnej sieci

* Po podłączeniu do Internetu największa w Polsce oferta radiowa (w tym ok. 50 RMF-ek)

* Prawdziwa wolność wyboru - pakiety kanałów układane według przybliżonej tematyki kanałów i możliwość wyborów pakietów według Twoich preferncji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahałem się między C+,a CP.Wybrałem ten ostatni,bo niby tani.Hmmm.......CP tani nie jest,tak wbrew pozorom.Ma chyba najtańsze HBO i BBCKnowledge w ofercie,te atuty przeważyły.W tak zwanym międzyczasie Cyfra+ staniała.I teraz ciut żałuję,że nie mam cyfry.A to ze względu na NG i Planete.W CP bardzo brakuje czegoś porównywalnego,bo jeśli chodzi o ofertę filmową,to z CP jestem zadowolony,jest taka jak przypuszczałem.Teraz gdy już mam doświadczenie,uważam,że Cyfra+ jest bezkonkurencyjna.Bo w stosunku do tego co mam płaciłby 15 zeta więcej(ceny bez promocji),ale miałbym do wyboru jeszcze C+,które zawsze można zamienić na HBO,jednak lepsze kanały dokumentalne,TCM całą dobę,no i podobno najlepsza jakość przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahałem się między C+,a CP.Wybrałem ten ostatni,bo niby tani.Hmmm.......CP tani nie jest,tak wbrew pozorom.Ma chyba najtańsze HBO i BBCKnowledge w ofercie,te atuty przeważyły.W tak zwanym międzyczasie Cyfra+ staniała.I teraz ciut żałuję,że nie mam cyfry.A to ze względu na NG i Planete.W CP bardzo brakuje czegoś porównywalnego,bo jeśli chodzi o ofertę filmową,to z CP jestem zadowolony,jest taka jak przypuszczałem.Teraz gdy już mam doświadczenie,uważam,że Cyfra+ jest bezkonkurencyjna.Bo w stosunku do tego co mam płaciłby 15 zeta więcej(ceny bez promocji),ale miałbym do wyboru jeszcze C+,które zawsze można zamienić na HBO,jednak lepsze kanały dokumentalne,TCM całą dobę,no i podobno najlepsza jakość przekazu.

Cyfra+ jest tańsza, ale w okresie promocji gdy promocja się skończy trzeba szybko biec i rozwiązywać umowę. A w takim Cyfrowym Polsacie podpiszesz sobie cyrograf na trzy lata i nie musisz o nic się martwić, nawet po przejściu na czas nieokreślony cena wzrasta Ci zaledwie o pięć złotych.

W tej chwili mam umowę C+ do końca roku jak zapomnę rozwiązać umowę to będę nieźle bulić. Z dwudziestu złotych obecnie przeskoczy mi na 69 złotych. Więc uważam, że w jakimś sensie CP jest bezpieczniejsze. Wiem, że część mnie wyśmieje, ale każdy ma wolność słowa, a nikogo chyba nie obraziłem.

Osobiście czekam na 10 urodziny CP. Rozwiąże umowę z C+ i akurat przyjdzie czas na urodzinowe promocje Cyfrowego Polsatu. Mam nadzieję, że takowe będą, jakby nie było nieźle bym się przejechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP to moja pierwsza platforma.Zanim podpisałem umowę(13 miesięcy),to zorientowałem się,że jakby nie patrzeć,gdzie by nie pójść,to żeby coś pooglądać to trzeba płacić stówę :> .Myślałem też o N-ce,bo ona chyba jest najtańsza,ale ją mi z głowy znajomi wybili i nie ma ciekawych kanałów dokumentalnych w ofercie, to został mi Polsat i Cyfra.No i jak podpisałem umowę z Polsatem,to dosłownie za tydzień Cyfra+ pozmieniała zawartość pakietów :> .No i cyfra już taka droga nie jest.Mówi się trudno,CP nie jest zły,ale tylko dlatego ,że mam relax mix plus cinemax,bo inaczej Polsat nie ma sensu.Muszę jeszcze HBO włączyć.Więc jak na mój gust,tak wbrew pozorom,CP tani nie jest.Człowiek uczy się na błędach,własnych niestety :>Chodzi mi o to,że w Cyfrze płaciłbym 15PLN więcej,ale oferta jest ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie dlatego CP ma najwięcej abonentów.Sporo ludzi tak robi,bo nie chce żonglować antenami,zwłaszcza że jest coraz więcej sporych odbiorników LCD.A im wyższej klasy telewizor,ty lepszego sygnału potrzebuje.Mówiąc o lepszym sygnale,mam na myśli,lepszy niż z siatkówki.I tak wielu płaci Polsatowi dobrowolny datek za kanały fta.Absurd.(pakiet mini)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rady innych tutaj nic nie pomogą.Wybór zależy tylko od ciebie.Musisz sam sobie odpowiedzieć co chcesz ogladać.Jak dobrą piłkę i najlepsze kanały premium to Cyfra+,Wszystkiego po trochu w rozsądnej cenie to CP.A jak interesuje cie nagrywanie programów,HD czy VOD lub zależy ci na Lidze Mistrzów to N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT:

zależy ci na Lidze Mistrzów to N

W tym wypadku to bym się trochę powstrzymał. Chyba na początku Maja mają być wyniki przetargu na Ligę Mistrzów. Jeżeli okazało by się, że nSport przegra to w N-ce będzie można się cieszyć LM mniej więcej do końca maja więc nie za długo.

Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...