Skocz do zawartości

Jaką platformę satelitarną polecacie?


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat pod nazwą konkurencje będzie o trzech platformach cyfra+, n i cyfrowy polsat ale w jednym temacie(dlatego jak by się komuś nie chciało otwierać tyle tematów w działach o tych trzech platformach to tu mógł by pisać o wszystkim co by chciał ale dotyczącym tylko tych trzech platform)i jeszcze będzie o tym kto ma jaką platformę i o innych rzeczach.

Edycja:bogdan425 - poprawiłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to może wcale ma już to forum nie istnieć jak tematu nie mogę porządnego założyć?

 

Ja miałem cyfre+ ale od czerwca z niej zrezygnowałem i przeszłem na cyfrowypolsat ale już myślę o tym żeby zrezygnować z cyfrowegopolsatu(a nawet jeszcze jeden rok nie minął) a kupić n-ke lub cyfre+.

Tylko napiszcie mi rady co lepiej kupić(cyfre+ czy n) i jaki sprzęcik(cyfry+ lub n).

 

Edycja RafiX: Połączyłem dwa posty. Który raz już Tobie wklejam te posty? Nadal funkcja "Zmień" nieopanowana? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał cyfre+ ze względu na lige polską ale niestety tata mówi cały czas o n-ce ale ja będe go cały czas zagadywał o cyfrze+ i może stwierdzi też że cyfra+ jest lepsza ze względu na ligę polską i ją kupimy.Bym miał pakiet komfortowy,canal+(ze wszystkimi canal+) i axn pack(z axn,axncrime i axnscifi).I jeszcze ile bym płacił za te wszystkie pakiety co wymieniłem razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu pogodzić ofertę programową z zainteresowaniami, z dostępem do sprzętu (własność a użyczenie) i jego nowoczesnością, oferowaną w każdej platformie, a kosztami za abonament. Jak tu wybrać najlepiej, wiadomo przecież, że mieszać niemożna. Ktoś ma inne rozwiązania? Sam się chętnie tu wsłucham, wszelkim waszym rozważaniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest taki temat, dlatego, iż dla każdego warunki każdej z platform są zdecydowanie różne. Trzeba po prostu usiąść z kartką i zadać sobie parę pytan, z których główne brzmi: Czego ja właściwie chcę?

 

Mój profilaktyczny zestaw pytań to:

1. Jaki przedział cenowy Cię interesuje?

2. Na jakich kanałach i konkretnych pozycjach programowych zależy Ci najbardziej?

3. Jakie kanały oglądasz - wg częstości ?

4. Jakim sprzętem do odbioru telewizji dysponujesz?

5. Jakim sprzętem chcesz dysponować i ile jesteś w stanie [chcesz] na to wydać?

 

Ważne, by te pytania traktować jak najbardziej chłodno i poważnie. Niestety nie ma na świecie takiej platformy, która ma dekodery N, ofertę Cyfry+ i cenę Cyfrowego Polsatu jednocześnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie film, nie interesuje mnie sport- lubię odpocząć lub rozerwać się przed telewizorem; lubię przyrodę, muzykę i rozrywkę. Interesują mnie też moje finanse. Szkoda mi kasy na telewizję, bo są w życiu ciekawsze rzeczy niż pudło. Wybrałem cyfrowy polsat familijny +muzyka, ale tylko po to, żeby nie mieć pięciu na krzyż, często śnieżących kanałów i żeby mieć jakiś wybór jak zechce mi się w ogóle włączyć telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie film, nie interesuje mnie sport- lubię odpocząć lub rozerwać się przed telewizorem; lubię przyrodę, muzykę i rozrywkę. Interesują mnie też moje finanse. Szkoda mi kasy na telewizję, bo są w życiu ciekawsze rzeczy niż pudło. Wybrałem cyfrowy polsat familijny +muzyka, ale tylko po to, żeby nie mieć pięciu na krzyż, często śnieżących kanałów i żeby mieć jakiś wybór jak zechce mi się w ogóle włączyć telewizor.

Trzeba bylo wybrac oferte N i 2 pakiety mialbys za 20zl i bys sobie zaoszczedzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalerzy jakich kanałów oczekujesz od platwormy

 

jeśli lubisz discovery to wybierz N ma 6 discoverów

jeśli sport to n

ma Eurosport

Eurosport 2

Tvp sport

NASN

Sport klub

Sport klub +

tvn turbo

jeśli interesują ci filmy to cyfra plus

ma

calanl +

canal + film

ale kino

hallmark

cinemax

cinemax 2

axn

axn crime

axn sci-fi

tcm

kino polska

hbo

hbo2

hbo comedy

chyba wszystko

 

a jeśli chodzi o dzieci

to wybur zostawiam tobie

cyfrowy polsat:

jetix

jetix plax

disney chanel

boomerang

cn

 

c+

jetix

cn

disney chanel

mini mini

zig zap hyper

 

n

baby tv

jetix

jetix play

cn

boomerang

 

 

i to chyba wszystko

 

pozdrawiam

 

edit v03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zmienił platformy ponieważ bym nie mógł korzystać ze Splittera. A co to jest aby oglądać ofertę platformy tylko na jednym tv?? A tak mam splitterka i fajnie. I w C+ podoba mi się to, że w jako jedynej platformie jest taki program jak Złoty Plus. (Za pewne jako jedyna platforma ma to Cyferka bo jest najbogatsza :D ale to mniej ważne) Poza tym w Cyferce mnie trzyma najlepszy sport i kino i dobra oferta ogółem. Oszczędzają miejsca na transponderach na jakieś bardziej wartościowe kanały a nie tak jak CP dołącza byle co, byle żeby się chwalić, że dołącza najszybciej nowe kanały. Wolę czekać i mieć coś bardziej wartościowego.

Ogółem do wszystko zależy od gustu.

Pozostaję przy Cyferce i ją polecam. Ale każdy ma inny gust i trochę Cyferka jest droga. Ale za ogółem taką ofertę wolę płacić dużo niż mieć szajs.

Pozdrawiam :wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mam być szczery to liga zostanie w canal + tylko cyfre stac na OE juz na pewno nie polsat. Swoją droga smieszy mnie jak ktoś wypisuje ze "stac mnie na cyfre ale mam polsat i nke" ja mam cyfrę ale nie czuje sie jakoś więcej zamożny, poprostu cyfra tylko oferuje opcje premium i to jest ich przewaga na konkurencja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...