Skocz do zawartości

Jaką platformę satelitarną polecacie?


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozstrzygniecie pretargu jest bodajze 5 lub 6 maja, podobnie jak z przetargiem na lige hiszpańska od nowego sezonu.

Jak dla mnei najlepsza oferte ma canal plus, jedyny minus to brak dostępu do Polsatu ale poza Formula 1 to mama strata a Formule w Cyfrze tez mozna obejrzec tylko ze z zachodnich stacji.

piszecie ze w Familijnym jest dobra oferta filmowa, chcialbym sie zapytac was jakaz to ta oferta filmowa jest? Chyba nie powiecie mi ze TV1000 jest reprezentantem swiatowego kina z w miare nowymi filmami tak jak na hbo czy canal plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że tak można.Nawet zastanawiałem się czy nie wziąć małego pakietu cyfry :D .Ale ja wolę mieć duży pakiet jednej platformy,niż kilka małych :D Przecież nic nie stoi na przeszkodzie by z czasem wypróbować je wszystkie :D W końcu na raz i tak mogę oglądać jeden kanał.....Poza tym jak przyjdą moje bratanki i tak muszę bajki oglądać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie ze w Familijnym jest dobra oferta filmowa, chcialbym sie zapytac was jakaz to ta oferta filmowa jest? Chyba nie powiecie mi ze TV1000 jest reprezentantem swiatowego kina z w miare nowymi filmami tak jak na hbo czy canal plus.

Przede wszystkim TV1000 nie jest w pakiecie Familijnym tylko w RelaxMix. Jedynymi kanałami podchodzącymi pod filmowe w pakiecie Familijnym to: AXN, BBC Entertainment, TCM, więc właściwie w pakiecie Familijnym nie ma kanału typowo filmowego i pod względem kanałów filmowych w pakiecie Familijnym jest gorzej niż w pakiecie Podstawowym Cyfry+, gdzie są: Comedy Central, Hallmark, Movies24, AXN, Kino Polska, Zone Romantica. I można stwierdzić, że pakiet Podstawowy jest lepszy od pakietu Familijnego. W tej chwili największym minusem pakietu Podstawowego jest brak przede wszystkim Polsatu czy Czwórki. Już inaczej wygląda sprawa porównania pakietu RelaxMix z pakietem Komfortowym według mnie lepiej wypada pakiet RelaxMix Cyfrowego Polsatu. Oczywiście to wszystko to kwestia gustu.

 

Wracając do promocji Cyfry+ ciekawe jak to się dla nich skończy. Abonenci C+ tylko i wyłącznie polują na promocje. Podpisują umowy na 13 miesięcy. Po tych 13 miesiącach rozwiązują umowę i znowu polują na jakieś promocje. Więc na czym ta Cyfra+ ma zarabiać. Żeby to się nie skończyło jak z N-ką czyli problemami finansowymi i widmem bankructwa albo przejęciem przez inną platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ze w Familijnym jest dobra oferta filmowa, chcialbym sie zapytac was jakaz to ta oferta filmowa jest? Chyba nie powiecie mi ze TV1000 jest reprezentantem swiatowego kina z w miare nowymi filmami tak jak na hbo czy canal plus.

 

Porównujesz Canal + i HBO do TV 1000?

 

Przede wszystkim TV1000 nie jest w pakiecie Familijnym tylko w RelaxMix. Jedynymi kanałami podchodzącymi pod filmowe w pakiecie Familijnym to: AXN, BBC Entertainment, TCM, więc właściwie w pakiecie Familijnym nie ma kanału typowo filmowego i pod względem kanałów filmowych w pakiecie Familijnym jest gorzej niż w pakiecie Podstawowym Cyfry+, gdzie są: Comedy Central, Hallmark, Movies24, AXN, Kino Polska, Zone Romantica.

 

No właśnie a Cyfrze TCM jest w pakiecie komfortowym tak samo kanały dla dzieci Jetix i Cartoon Network. Dlatego pakiet sie zwie familijny do tego HBO i masz 3 kanały filmowe. W ogóle oferta kanałów dla dzieci jest lepsza w CP. Do tego Filmowe TV 1000 i Zone Europa jest lepsze od będących w pakiecie podstawowym Cyfry + Movies 24 i Hallmark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie porównujesz. Równie dobrze można powiedzieć, że Canal+ i HBO z Prestiżowego są lepsze niż TV 1000 i Zone Europa z RelaxMix. Myślę, że lepiej porównywać pakiety podobne cenowo, np. Familijny z Podstawowym, RelaxMix z Komfortym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Relax Mix 57.80 Kino Polska.TCM,TV100,Zone Europa.

Pakiet Komfortowy+AleKino,Hallmark,Kino Polska,TCM,Movies24,Filmbox, cena 60PLN

Dlatego pisałem ,że CP bez HBO i Cinemax nie ma sensu i tak wbrew pozorom nie jest tani.Nominalnie,po parę złotych na pakiecie mniej,ale jak się okazuje w praniu i jakościowo słabiej niż cyfra,czego wcześniej nie wiedziałem.Ale jak mówiłem człowiek uczy się na błędach.Własnych.

Nie uważam by CP był złą platformą,ale po prawie dwumiesięcznym użytkowaniu,gdy radość z mnogości programów opadła,zaczynam dostrzegać jej słabości.I z uporem maniaka powtarzam,że w CP brakuje przynajmniej jeszcze jednego kanału porównywalnego z Planete i NG oraz jak najszybciej powinien wejść Filmbox i jeszcze jeden kanał filmowy,przy zachowaniu cen oczywiście;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Cyfra ma w swojej ofercie TV4.

Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Moje faux pas.

 

@pirx Porównajmy ofertę kanałów sportowych w pakiecie RelaxMix i Komfortowym:

RelaxMix: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Europsport, Eurosport2, ESPN Classic, Extreme Sports, TVP Sport.

Komfortowy: Europsport, Eurosport2, ESPN Classic, Extreme Sports.

Więc Cyfra+ sportowo bez opcji Canal+ jest słaba. Poza tym Canal+Sport i Canal+Sport2 nie mają aż tak powalającej oferty sportowej:

-Liga polska;

-Ligi zagraniczne: angielska, hiszpańska, włoska, francuska;

-NBA;

-Euroliga;

-Żużlowe GrandPrix;

-GoldenLeage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem sport pod uwagę ponieważ akurat on mnie najbardziej interesuje.

Ale też zwróć uwagę,że nie mówię że CP jest jakiś szczególnie zły.

Nic takiego nie powiedziałem.

Canal+Sport jest trochę monotonny - praktycznie sama piłka nic poza tym. Nie spodziewałem się, że tak szybko się znużę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to chyba jest tak,że człowiek najpierw jest zachwycony-tyle kanałów,że nie wiadomo co oglądać.A potem,jak się człowiek już przyzwyczai do dobrego :D ,to zaczyna marudzić i mu się wydaje,że gdzie indziej jest lepiej :D .Dlatego sądzę,że należy wypróbować więcej niż jedną platformę(niekoniecznie jednocześnie).Bo każda z nich ma jakieś zalety( i wady),które najlepiej widać,jak się je pozna ,na własnej skórze :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam n full wypas cyfre+ podstawowy+ canal+hd i ngh hd + orange sport Polsat mini i jestem zadowolony mam wszystko co lubie mnustwo filmow no i co wazne wszystki sport jaki mnie interesuje czyli pilka nozna na c+ budesliga na n-sport oraz sportklubach no i siatkowke na polsat sport maly minus tego to abonament w sumie prawie 300 pl miesiac ale polecam bo jest co obejrzec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Relax Mix 57.80 Kino Polska.TCM,TV100,Zone Europa.

Pakiet Komfortowy+AleKino,Hallmark,Kino Polska,TCM,Movies24,Filmbox, cena 60PLN

Dlatego pisałem ,że CP bez HBO i Cinemax nie ma sensu i tak wbrew pozorom nie jest tani.Nominalnie,po parę złotych na pakiecie mniej,ale jak się okazuje w praniu i jakościowo słabiej niż cyfra,czego wcześniej nie wiedziałem.Ale jak mówiłem człowiek uczy się na błędach.Własnych.

Nie uważam by CP był złą platformą,ale po prawie dwumiesięcznym użytkowaniu,gdy radość z mnogości programów opadła,zaczynam dostrzegać jej słabości.I z uporem maniaka powtarzam,że w CP brakuje przynajmniej jeszcze jednego kanału porównywalnego z Planete i NG oraz jak najszybciej powinien wejść Filmbox i jeszcze jeden kanał filmowy,przy zachowaniu cen oczywiście;)

 

Ważna ilość czy ważna jakość?

Co lepsze Zone Europa i TV 1000 czy Hallmark i Movies 24

Ale Kino jest + dla Cyfry + - czekamy na Polsat Kino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko pokazać,że jednak cyfra tych filmowych ma więcej.Hallmark kiedyś,kilka lat temu,oglądałem u znajomego.Nawet fajne filmy leciały.I jakoś ta stacja przyjemnie mi siękojarzy,możliwe,że nie słusznie.Poza tym niedawno cyfra filmboxa dołączyła.Więc CP powinien dorzucić też filmboxa,plus coś jeszcze.TV1000 nie jest kanałem złym,podobnie jak Zone Europa.Chyba nawet ten ostatni częściej oglądam.Chodzi mi o to,że gdybym nie miał Cinemax i HBO,to oferta filmowa CP jest uboga.Ktoś zwrócił mi uwagę,że CP nadrabia to ofertą sportową.Może ktoś się ze mnie śmiać,ale uważam,że z cyfrowych nadawców CP i Cyfra+ mają najmocniejszą ofertę,dlatego porównuje głównie tylko te dwie platformy.To czym mnie kusi N,to jest,jak na razie ,tylko Wojna i Pokój.Jak twierdzą abonenci N,najlepszy kanał filmowy platformy.Nie mam powodu im nie wierzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś zależy na dobrej ofercie piłkarskiej i filmowej oraz wielu dobrych kanałach na wyłączność (choć ja tego nie mogę potwierdzić) - powinien brać Cyfrę+

Chcesz mieć dostęp do kanałów z wszystkich grup tematycznych (mimo ich nie najlepszej jakości) i jednocześnie nie płacić za to wielkich pieniędzy (choć to pojęcie względne)? Cyfrowy Polsat będzie dobrym rozwiązaniem.

Zależy Ci na posiadaniu wielu kanałów HD, lubisz nowinki techniczne (nbox recorder)? Najlepszym wyborem będzie N-ka

 

Jak widać, każda platforma przeznaczona jest dla innej grupy klientów i tak naprawdę żadna nie spełni w pełni naszych wymagań... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...