Skocz do zawartości

Jaką platformę satelitarną polecacie?


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bądź taki pewny ,że OE pozostanie w C+ .CP jest gotów nawet przepłacić za OE!A C+ nie podoba się afera korupcyjna w polskim futbolu.

W jedyną aferę korupcyjną związaną z prawami telewizyjnymi zamieszany jest właśnie Polsat. Jakiś koleś sprzedał Polsatowi bez przetargu Puchar Ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz :lol::lol: i co niby tak samo było z Ligą angielską,hiszpańską,włoską,NBA?? CP oprostu nie chce wydawać tyle kasy bo musiałby podnieść abo. a oni przecież mają tylu klientów ze względu na cene nie na jakąś super oferte, wolą dodać dużo słabszych kanałow i praw niż mniej pożadnych i drogich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam Cyfrę+ i N. Cyfra+:87zł (pakiet komfortowy-58zł + pakiet Canal+-29zł bo mam dekoder HDTV). N:72zł (pakiet hity filmowowe-16zł+pakiet kultura,nauka,swiat-16zł+pakiet dzieci-10zł+VOD-30zł bo mam n rekorder HDTV+TVN Med-darmowy).Razem:159zł. Uważam że mam optymalnie. Może to i drogo, ale i tak najtaniej. A na Fergusonie 7318 UCI 1 moduł z 1 kartą (2 erotykami całodobowymi i 7 hard całodobowymi). Nie da się mieć tylko jednej platformy!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja miałem lepszy sposób,żeby wybrać (najlepszą) platforme cyfrową. Zrobiłem tak: poszedłem do sklepu z dekoderami i wziąłem 3 ulotki od CP,C+ i n... sprawdziłem jakie są programy na danych ulotkach platform,porównałem ceny pakietów i zdecydowałem się na CP ze zwględu na niskie ceny pakietów i promocje. Tak też jak widzicie można sprawdzić...,ale to już indywidualny wybór... :wink:8):roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam.Najlepszy sprzęt i jakość odbioru mam N-ka. Oferta jest średnia, ceny ok, bez żadnej ściemy. Wybrałem N-box recordera ze względu na technologię 8)
żal mi ciebie jeżeli wybrałeś n-kę ze względu na technologię n-box recordera. Co to za technologia,że będąc użytkownikiem nie możesz nawet edytować list. a ja mam pionka 1530 nauczonego i hula że tralala :lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

sprawa jest bajecznie prosta jak ktoś chce mieć super ofertę filmową i sportową i stać go sporo zapłacić to niech bierze cyfrę

 

jeśli natomiast nie jest tak wymagający to niech bierze polsat bo pełna oferta(bajki,sport,film,nauka,muzyka) jest za 50 zł o niebo lepsza od cyfry która po prostu całkowicie ignoruje mniej wymagajacych klientów po prostu ich naciągając

 

jako przykład podam taką sprawę mój znajomy płaci 52 zł w cyfrze za:

2 kanały naukowe,2 sportowe(słabej jakości- eurosport, EXTREME),2 bajkowe przeciętne(mimi mini, zig zap) i 2 filmowe(ale kino, hallmark)

 

a ja za 50 mam: 4 naukowe, 6 sportowych(pełna oferta sportowa polsatowska), 5 bajkowych(najlepsze-boomerang np.), a co najważniejsze 4 filmowe podobnej jakości jak na cyfrze(ZONE EUROPA, TV 1000, TCM, KINO POLSKA) więc takie porównanie nie wymaga chyba komentarza

 

no ale jest jeszcze platforma N która moim zdaniem zrobiła swietny ruch marketingowy stawiając na osobiste zainteresowania abonenta pozwalając mu płacić za to co chce dlatego ja sam poleciłem ją temu znajomemu który jest jasno zdecydowany co go interesuje do oglądania w platformie w przeciwieństwie do mnie- dlatego ja wybrałem polsat gdyż nie potrafiłem zdecydować się na rezygnację np. z kanałów bajkowych

 

dlatego kończąc zdecydowanym polecam N-kę dobre kanały filmowe i np. naukowe za 32 zł + gratis TVN24,TVN CNBC BIZNES, TVN RELIGIA zobaczymy jak duży ten chwyt marketingowy znajdzie w polsce odzew

 

natomiast uważam że VODw N czy kanały HD to przesada w Polsce jak na razie nie ma na to dużego zapotrzebowania trzeba pamiętać że gdyby Polak miał tylko do kupienia za pensję telewizora HD i posłać abonament za TV to co innego jednak większość polaków nie jest milionerami i zainteresowanie w nich moze wzbudzić skromniejsza oferta maksymalnie do 50 złotych a nawet ludzie o trochę wyższych dochodach niekoniecznie mają ochotę płacić cyfrze haracz 150 zł za abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeżeli Ty mówisz, że Zone Europa można porównać do któregoś kanału w Cyfrze to coś chyba nie bardzo się znasz. Skoro Eurosport jest słabej jakości to dziwię dlaczego rozpoznawany za całym świecie. No przyznam Cyfra ma WIELKIE ceny, ale to przez francuzów, którzy uważają, że to jest cena akurat, bo oni mają euro i co ważniejsze więcej zarabiają a polacy mniej i widać, że np. CP jest bardziej przystosowany do polskiego rynku, ale za to mniej rozwinięty, gdyby Cyfra obniżyła ceny pakietów o jakieś 15-20 % to już byłoby coś, a jak było widać jakiś czas temu to podnieśli ceny prestożowego ze 140 zł do 145 a on jest warty max 120 zł. No przecież mogą sprawdzić czy przybędzie im kilentów jeżeli obniżą ceny o te wspomniane 15-20%, mogę nawet założyć, że jeżeli tak by zrobili to przybyło by kilenków i to wg. mnie wielu. Jeżeli mieliby takie ceny:

Prestiżowy (145 zł)- 115zł

Komfotrowy (58 zł)- max 40 zł

Podstawowy (38 zł)- 30 zł

Powitalny (18 zł)- 10-13 zł

 

legenda:

()- cena na dzień 31.08.2007

- cena zł- proponowana przeze mnie cena

____________________________________________________

Jak widać co do Powitalnego to raczej taka cena, bo przecież 10 zł jest w CP, a kanały podobne, różnica tylko w Music Choice i Cyfra+ RMF i Radio , no i Trace TV a i TVP3. No dobra chyba odszedłem lekko od tematu. Jeżeli popełniłem jakieś błędy w pisowni to sorry.

 

Pozdrawiam :wink:

james_b 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako przykład podam taką sprawę mój znajomy płaci 52 zł w cyfrze za: 2 kanały naukowe,2 sportowe(słabej jakości- eurosport, EXTREME),2 bajkowe przeciętne(mimi mini, zig zap) i 2 filmowe(ale kino, hallmark)t

 

To jaki ten znajomy ma pakiet :roll: ?

 

Coś mi to nie pasuje. Z opisu wygląda, że to tematyczny, lub podstawowy ale cena się nie zgadza :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ludzie pisza te klamstwa o cyfrze- przed przetargiem cyfra zrezygnowala z opcji pierwokupu / mozna sprawdzic/ , a cp i tvp oferowalo 30 % tego co cyfra. a co tematu to mam to samo co mirlor / a c+ mam od samego poczatku /mialem cp rok , i mam przeglad tego wszystkiego to polecam n z pakietami i cp hd i za140 zl mozna miec bardzo ciekawy zestaw,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 48+10 zł za dekoder on to brał 1,5 roku temu podobno to był tematyczny

 

do jamesa B:

po 1- proponuję zobaczyć sobie to i owo i porównać wybrane ciekawe filmy TV1000+ZONE EUROPA z ALE KINO+HALLMARK wynik wydaje mi sie bedzie porównywalny

 

po 2- kolega chyba chciał mnie źle zrozumieć ponieważ absolutnie nie uwazam że eurosport jest przeciętnym kanałem ale w porównaniu z ofertą polsatów sportowych, ESPN-u, oraz 2 zamiast 1 w cyfrze eurosportów to trzeba złej woli aby dalej twierdzić że jest wogle co porównywać

 

po 3- moja osobiste zdanie- wydaje mi się że dużo ludzi woli mieć cyfrę nie spostrzegając że ona po prostu lekko straciła rozeznanie ofert CP i N bo inaczej zaraz spuścili by ceny pakietów bo obecne to śmiech na sali

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...