Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę potwierdzić że TVP1 jak narazie od mniej więcej piatku nie zacina się.

 

Natomiast mam inny problem czym może być spowodowane okresowe, 1-2 razy dziennie zatrzymywanie się obrazu na klatce np na TVN-ie, czasami na Polsat. I tutaj nie ma reguły zdarza się to również na innych kanałach. Obraz zostaje zatrzymany natomiast słychać bez problemów dzwięk. Po kilku sekundach (5-15) obraz zostaje wznowiony.

 

Czy ma ktoś podobny problem, z góry dzięki za informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zato zacina się Zone Europa ale to i tak mało kto ogląda :D

mi się nie zacina i nie zacinał, a co do oglądania to nie tylko ja ale tez znajomi często oglądają, lubie wytrawne kino i filmy z głębszym przekazem, szczegolnie francuskie i ich klimat, a wlasnie to daje mi Zone Europa

 

co do awarii CP to jak dla mnie ich oba kanały HD (Polsat HD i PS HD) mają jakąs jedną wspólną awarie, bo caly czas na tym nowym transponderze CP przycinają i skaczą oba kanały HD - wielka szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio bardzo często pojawia mi się "komunikat camlock: brak karty w dekoderze".

Wcześniej jak wszedłem na stronę i wznowiłem połączenie z satelitą to wszystko wróciło do normy a teraz nie działa :/

Nawet kanały FTA nie działają - na nich ten sam komunikat jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 23 zanikl sygnal:

 

Hotbird 8 (13.0E) - 12265.00 V

 

Polsat HD, PolsatSport HD, HBO HD - padly

 

Ktos ma podobne problemy? Czyzby powtork az historii przy zmianie FEC ze strony cyfry na swoim transponderze???

 

Wydaje sie to byc jednak problem z odbiorem. Dziwne, nigdy nie mialem z tym transp. problemow. Sygnal powoli wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dekoder Sagem - dodatkowe kanały Polsat Futbol działają tylko w wypadku kiedy wybiorę instalację "transponder" - Po zapisaniu ich na listę ulubionych (np. c, d, i.t.p )i ponownej instalacji wybierając "przeszukiwanie" kanały znikają ze wszystkich list."CIEMNOŚĆ WIDZĘ - CIEMNOŚĆ !!! :?:

Tylko u mnie czy to chwilowa awaria ? - wcześniej kanały nie znikały, tylko były bez numerów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Condor - Twój Sagem ma chyba podobny soft jak mój Thomson ( kumpel ma i to właśnie zauważyłem) kiedyś można było przeszukiwać i własne listy pozostawały, ale od dłuższego czasu dzieje się tak jak wspomniałeś. Ja bym Ci radził przeszukać raz - to co Ci pasi zapisać sobie na listy a później przeszukuj tylko konkretny transponder ( wpisując konkretne parametry) nic Ci nie zginie a jeżeli znajdzie się coś nowego to zapisze się na końcu listy głównej a stąd możesz wstawić na własną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...