Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do braku możliwości odbierania niektórych kanałów - jest to spowodowane burzami, które obecnie przechodzą nad dosyć dużą częścią kraju (centralna i częściowo północna Polska). Po ich ustąpieniu w większości przypadków sygnał powinien powrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje ta sama sytuacja. Przeszły już dwie potężne ulewy i w trakcie tych ulew nigdzie nie miałem sygnału.

Po prostu nad Polską są gwałtowne burze i ulewy, które powodują zanikanie sygnału. Czekać tylko aż pogoda się poprawi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja antena ma 90 cm. i nigdy nie miałem problemów z oglądaniem , nawet podczas naprawdę dużej burzy i obfitego deszczu czy śnieżycy .

Myślę , że większy talerz rozwiązał by wszystkie problemy, związane z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i gwarantował by prawidłowy odbiór .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i kanały umarły (a oglądam je często - to wg. mnie najlepsze kanały w ofercie CP). Jak przeczytałem sygnał jest zagłuszany z terenu Iranu :shock: Dzwoniłem na infolinię i bardzo miła pani poinformowała mnie, ze jakoby pracują nad usunięciem usterki, przyjeła też zgłoszenie :) A ja wczoraj pół dnia o milimetry anteną "kręciłem" :( Może niepotrzebnie? Jakieś rady na to w DSB 717? ;) Wszystkie kanały oprócz tych - OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jestem zszokowany, nie tylko tym, że zagłuszają cokolwiek w dzisiejszych czasach i to tak skutecznie, ale również tym , ze na panią w BOK czekałem może 10 sekund ;) A co doo kanałów... tzw. d... ;) Gdy nie będę miał BBC mniej będzie mnie ciągneło do TV i wreście dokończę katologowanie książek w domu :) Pozdrawiam wszystkich w... Iranie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy tez mieliscie problemy z sygnalem w sobote wieczorem? bo u mnie bylo w mocy i jakosci sygnalu 0% i jak narazie mysle ze to konwerter. Wczoraj zamowilem nowy firmy GOLDEN INTERSTAR jestem ciekawy czy wszystko bedzie dobrze. Czy ta firma jest dobra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jestem zszokowany, nie tylko tym, że zagłuszają cokolwiek w dzisiejszych czasach i to tak skutecznie, ale również tym , ze na panią w BOK czekałem może 10 sekund ;) A co doo kanałów... tzw. d... ;) Gdy nie będę miał BBC mniej będzie mnie ciągneło do TV i wreście dokończę katologowanie książek w domu :) Pozdrawiam wszystkich w... Iranie :)

 

Ja takze od wczoraj nie mam kanałów BBC i w ogóle nic z tego TP... Dekoder Echostar DSB-717. Awaria konwertera odpada bo na innym sprzecie jest sygnał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...