Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsat Box Go przydałby się jeszcze kanały: Polsat Seriale, Polsat Film, Polsat Film 2, Polsat X, Polsat Reality, Polsat 1 (ewentualnie), Fox, Insight TV UHD, Masa TV UHD, Super Polsat, Nowa TV, TVC, Puls, Puls 2, TV 6, Alekino +HD. 

 

Mogli być dodać internetowe kanały TVP: TVP Kultura 2, TVP Historia 2, TVP ABC 2.

 

Oraz kanał Dizi, wszystkie kanały tego nadawcy są PB Go oprócz tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2021 o 20:33, Bkowalski538 napisał:

W Polsat Box Go przydałby się jeszcze kanały: Polsat Seriale, Polsat Film, Polsat Film 2, Polsat X, Polsat Reality, Polsat 1 (ewentualnie), Fox, Insight TV UHD, Masa TV UHD, Super Polsat, Nowa TV, TVC, Puls, Puls 2, TV 6, Alekino +HD. 

 

Mogli być dodać internetowe kanały TVP: TVP Kultura 2, TVP Historia 2, TVP ABC 2.

 

Oraz kanał Dizi, wszystkie kanały tego nadawcy są PB Go oprócz tego.

Dziękujemy za sugestię.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli @Specjalista Polsat Boxpozwoli, to do listy dopiszę jeszcze Polsat Rodzina. Kanał własny nadawcy, a nie jest udostępniony na platformie online.
(Ściślej biorąc, słyszałem że jest udostępniony dla abonentów, jednak nie dla subskrybentów i o to postuluję.)

Oraz wszystkie pozostałe kanały Polsatu, jeśli jeszcze jakieś nie zostały wymienione. O Fokus TV nikt jeszcze nie pisał, a jego też nie ma w subskrypcji.

Do tego mile widziane byłyby kanały podstawowe. Kiedyś już przedstawiciel operatora się wypowiadał że miały się pojawić. Tyle tylko że mowa była o Ipli, a ta jak wiadomo zniknęła, czy też została przebrandowana na Polsat Box Go.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2021 o 18:01, kolos22 napisał:

U mnie na Polsat Box GO nie działają 4FUNY i TV Republika, CNN HD, pomimo tego, że mam to wszystko w pakiecie tv. Czy to pomyłka, czy tak ma być???

Jakieś dwa tygodnie temu  4FUNY i TV Republika zaczęły działać w PB GO. CNN HD dalej bez uprawnień. MTV '00 od startu PB GO nie działa, choć w CP GO MTV '00 działało bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że jest możliwość dokupienia za 10 zł do umowy telewizyjnej pakiet  Eleven.

Eleven 4K będzie dostępny w usłudze streamingu w Polsat Box Go?

Jaki jest bitrate i czy jest 50 fps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość dariusz.walowski34

Piszę odnośnie kanału Novelas HD i gdzie będzie dostępny podobno od pakietu L według mnie powinien być od najniższego i nowela też na Novelas jest 6 filmów i każdy leci 6 razy na dobę więc za co tu płacić 60 zł i nowela też tam nic nie ma podobnie na water planet niech w końcu coś z epg zrobią wystarczy kanał przełączyć i się aktualizuje dziś dzwoniłem do Polsat box i dalej nic twierdzą że jest  ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, w rodzinie przedłużyli umowę po usunięciu Lifetime HD i od dziś mają nowe warunki, gdzie dobrali pakiet Eleven. Ja mam dostęp od nich do PBG i patrzę dziś a tam działa Eleven Sport 1 4K, pomimo że nie mają dekodera 4K i nie wymienili na taki. Spoko sprawa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, frankie1905 napisał:

Jaki jest bitrate na kanałach sportowych Polsat Sport w Polsat Box Go? Nadal marne 25 fps?

Nie posiadam informacji na ten temat, jednak bitrate i FPS to dwie osobne sprawy. W tej sprawie możesz wysłać zapytanie na pomoc@polsatboxgo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Specjalista Polsat Box napisał:

Nie posiadam informacji na ten temat, jednak bitrate i FPS to dwie osobne sprawy. W tej sprawie możesz wysłać zapytanie na pomoc@polsatboxgo.pl

Już wszystko wiem. 50 fps nie macie na kanałach sportowych oprócz PSP 1 i 2 oraz Eleven Sports 1. Jednym słowem konkurencja (c+) pod tym względem boje Was na głowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz od Polsat Box, skoro oni nadal udostępniają swój flagowy kanał Polsat w jakość SD przez internet ? 

 

Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać... 😉

A ty wymagasz 50 fps na Polsatach Sport..( Co za fanaberie...)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lakiman napisał:

Co ty chcesz od Polsat Box, skoro oni nadal udostępniają swój flagowy kanał Polsat w jakość SD przez internet ? 

 

A niektórych ich kanałów nie ma wcale: Super Polsat, TV6, Fokus TV, Nowa TV chyba też nie ma. Polsat Rodzina tylko w abonamencie a w subskrypcji nie ma. Nie ma też Polsat Seriale i Film, a także Polsatów Premium PPV 3-6.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...