Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tej aplikacji dlaczego na urządzeniach Android jest tak słaba nawigacja i ubogie menu w sekcji oglądanego Kanału tv. Brak EPG, aktualnego czasu a zmiana kanału wymaga wykonania kilku kroków - nie da się tego zrobić z poziomu obecnie oglądanego kanału. Co ciekawe tych wszystkich niedogodności nie ma na ... Android TV

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yan3k napisał:

Dziś odpisali mi wreszcie na maila i dostęp do Eleven i Polsat Sport Premium został włączony i teraz wszystko działa normalnie :)

No mnie każą screenami udowodnić, że jestem zalogowany prawidłowo przez dawne konto ICOK. Dziwna weryfikacja 🤔 czy nie powinno być tak ,że każdy użytkownik mający pakiet PSP i ES powinien mieć automatyczny dostęp ?

Edytowane przez listek2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno tak być ale jak widzimy są nadal problemy w nadaniu uprawnień - weryfikacja w ten sposób to nic dziwnego - ukazuje tylko jak bardzo w niewiedzy jest konsul który obsługuje dane zgłoszenie . Były problemy z Cinemaxami , jest i problem z PSP i Eleven w PBGO . Wyślij screen przez iPB i niech to zweryfikują . Z czasem zaskoczy . Musi.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patryszq napisał:

Powinno tak być ale jak widzimy są nadal problemy w nadaniu uprawnień - weryfikacja w ten sposób to nic dziwnego - ukazuje tylko jak bardzo w niewiedzy jest konsul który obsługuje dane zgłoszenie . Były problemy z Cinemaxami , jest i problem z PSP i Eleven w PBGO . Wyślij screen przez iPB i niech to zweryfikują . Z czasem zaskoczy . Musi.

Tak zgadza się. Jednak dostępu do Cinemax dalej nie mam i tych kanałów dla dzieci w promocji co były do umowy. Jednak ja tego za bardzo nie oglądam to na tym mi nie zależało z czasem może naprawią :)

Ciekawe czy jutro na mecze ligi mistrzów będzie dostęp do Polsat Sport Premium 3-6

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia iż skoro coś opłacam , mam mieć zagwarantowane , a coś " nie gra " dążę do tego by było jak chce i jak obiecano na papierku - gdyby tak postąpić w drugą stronę to PB i nie tylko zasypali nas wszelkimi ponagleniami itp. Skoro mają problem - naprawiają - wywiązują się i ma działać . Tylko tyle . :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz znowu brak meczów na żywo Fortuna 1liga w aplikacji (wykupiony pakiet) :/ trzeba wpisać w wyszukiwarkę google i tam odszukać link do meczu i na około w ten sposób da się obejrzeć, o co tu chodzi ??? 

16 godzin temu, Yan3k napisał:

Tak zgadza się. Jednak dostępu do Cinemax dalej nie mam i tych kanałów dla dzieci w promocji co były do umowy. Jednak ja tego za bardzo nie oglądam to na tym mi nie zależało z czasem może naprawią :)

Ciekawe czy jutro na mecze ligi mistrzów będzie dostęp do Polsat Sport Premium 3-6

Trzeba czasem na około,  wpisać konkretny mecz w google i odszukać  linka z transmisją od PBG, bo faktycznie w menu aplikacji brak meczu :/ ech

 

eIGDzSo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, listek2000 napisał:

Teraz znowu brak meczów na żywo Fortuna 1liga w aplikacji (wykupiony pakiet) :/ trzeba wpisać w wyszukiwarkę google i tam odszukać link do meczu i na około w ten sposób da się obejrzeć, o co tu chodzi ??? 

Trzeba czasem na około,  wpisać konkretny mecz w google i odszukać  linka z transmisją od PBG, bo faktycznie w menu aplikacji brak meczu :/ ech

 

eIGDzSo.png

Jak wchodzę na stronę na komputerze to jest niżej zakładka Liga Mistrzów i są wszystkie mecze z dziś i jutra , więc wszystko powinno dobrze działać :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pawel napisał:

 na LG jest dostępny tyle, ze dodatkowo płatny.

Ja zapłaciłem za ten kanał (całą paczkę sportu). Na Canal+ box 4K mam eleven 4K i mogę oglądać, więc i na aplikacji w TV powinien być a w ogóle się nie wyświetla na liście kanałów. 

 

Aplikacja na TV

bxMO88N.png

 

Box C+

sj8Ac7b.png

 

 

Tak z ciekawości jako masz model TV? Ja mam OLEDa z 2018r

Edytowane przez jacekgothic
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacekgothic napisał:

Ja zapłaciłem za ten kanał (całą paczkę sportu). Na Canal+ box 4K mam eleven 4K i mogę oglądać, więc i na aplikacji w TV powinien być a w ogóle się nie wyświetla na liście kanałów. 

 

Aplikacja na TV

bxMO88N.png

 

Box C+

sj8Ac7b.png

 

 

Tak z ciekawości jako masz model TV? Ja mam OLEDa z 2018r

U mnie jest dokładnie jak na boxie z androidem. Wczoraj aktualizowałem aplikacje IPLA która zmieniła się w Polsat Box Go .

Wczoraj była też jakaś aktualizacja systemu LG ale to raczej nie ma znaczenia. Mam obecnie wykupiona paczkę Eleven i kanały 1-3 działaly. Natomiast 4 i 4K jest tylko aktywna opcja Więcej.

P.S. Inne materiały 4K działają ?Jest darmowy film o Góralach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, patryszq napisał:

Prawdopodobnie ES1 4K w PBGO nie jest dostępny z racji , że ta sama transmisja jest w zwykłym ES1 HD stąd wymysł że trzeba kupić cały pakiecik by mieć 4K online. Ja złożyłem kolejna reklamację :D

 

Mam wykupiony pakiet Eleven i na tv działa E1 4K (moduł CAM) i w PB GO już nie ma go na liście jak na zrzutach wyżej od @jacekgothic.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal, mimo pakietu premium max , brak eleven sport i polsat sport premium na aplikacji i maile z reklamacją bez odzewu 🙁 

Na Ipla miałem opłacone pakiety bez reklam, teraz rozrywkę każą ponownie opłacić. Strona zlikwidowana, płatności podejrzeć nie ma jak... 🙁 i kto tu RZĄDZI? 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...