Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już na starcie z CP mam problem. Przy zamówieniu online zaznaczyłem opcję On The Go, a jak monter przyszedł nie zauważyłem że w umowie tego nie ma. I dzwoniąc na infolinię usłyszałem, że choć to wina konsultantki sporządzającej umowę, to nie będę miał tej usługi bo mi przepadnie okres promocyjny. I jeszcze jak będę chciał będe musiał podpisywać aneks. Tyle cyrku dla usługi za 5 zł. :( Napisałem jeszcze na ICOK, myślicie że to coś da? Przecież, to jest śmieszne rozumiem, że chcą złapać na nową umowe kogoś, kto ma już długo CP, ale jak podpisałem dopiero umowę wkradł się błąd, a oni rzucają kłody pod nogi, albo 14 dni rozwiązanie umowy, albo aneks za dwa miesiące.

Edytowane przez pok5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzieć mogę bez podania przyczyny w ciągu 14 dni tylko, że to za dużo zachodu dla mnie, bo niestety umowa jest na mnie, ale telewizja jest u rodziców, a nie będę im telewizji rozłączał i na nowo podłączał za apkę na telefon 5zł miesięcznie. Myślałem, że dodatkowo skorzystam na tym i coś pooglądam, ale widzę, że praktyki średniowieczne w CP. Może jakbym napisał wypowiedzenie z tego względu, to może by zadzwonili z jakąś propozycją bez jej wypowiadania, ale kto ich tam wie. Na razie poczekam co ICOK odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie na siłę Silverlight w Firefoksie, to jest taka możliwość, ale zaznaczam, że ROBICIE TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

 

W pusty pasek adresu wpisujecie about:config

 

klikacie na akceptuję ryzyko

 

w pole szukaj wpisujecie byle co, np xxx

 

najeżdżacie na puste pole gdzie powinny być wpisy i klikacie prawym klawiszem myszy, następnie dodaj ustawienie typu i wybieracie wartość logiczna

 

wprowadzacie nazwę tej wartości plugin.load_flash_only potem klik na OK

 

następne wybieracie wartość tego ustawienia jako false i klik na OK

 

wyłączyć i ponownie włączyć przeglądarkę.

-----

W ustawieniach przeglądarki > dodatki > wtyczki > powinien pojawić się Silverlight Plug-In

 

Tutaj można sprawdzić czy działa Silverlight: http://www.kcba.org/streaming/Test-Streaming.aspx

 

 

Dla osób, którym nie działa Cyfrowy Polsat GO na Mozilla Firefox, powyżej opis, jak zrobić, aby działało, ale pamiętajcie, robicie to na własną odpowiedzialność.

U mnie działa bez problemu :) na Mozilla Firefox Version 53.0.3, first offered to Release channel users on May 19, 2017.

Proszę moderatora o nie usuwanie posta, bo na pewno nie jednej osobie się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To złóż reklamację na podstawie rozmowy telefonicznej i zawartych tam uzgodnień.

 

W rozmowie nie pamiętam, czy wspomniała o CP GO, ale we formularzu online na 100% zaznaczyłem tą opcję. Przecież, nie wiedziałem, że będę miał taki problem z usługą za 5 zł. Nie będę wypowiadał umowy, bo to jest ich wina i nie rozwiązanie problemu, tylko droga na około. Jak na razie odbijam piłeczkę na ICOK z konsultantką, a na Facebooku napisałem posta, o którym poinformowałem konsultantkę ICOK. Na Facebooku zadeklarowali się spróbować pomóc. Napisałem im, co o tym myślę. I, że jest to pułapka dla nowych klientów. Wychodzi na to, że trzeba się upewniać na 100% czy masz opcję On The GO z nową umową, bo inaczej rozwiązuj umowę, albo przedłużaj umowę, która dopiero podpisałeś?  :crazy:  Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja, ale łatwo nie odpuszczę. To jest wprowadzanie klienta w błąd, bo reklamują, że przy nowej umowie jest opcja CP GO. To umowa z CP, w której zawarte są regulaminy dotyczące CP GO, co dodatkowo myli i sugeruje, że masz tą usługę, a jednak jak nie ma jej w rozliczeniu, to nie ma na co liczyć. To taka umowa sprzed 3 dni jest na tyle stara, że już nie jest nową umową? Przecież powinien być jakiś okres z możliwością dobrania tej usługi przy tej umowie. Nigdzie nie informują, że jak jej nie weźmiesz, to już jej Ci nie dadzą. Może z "Paszportem" Polsatu byłoby szybciej...  :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć awaria u wszystkich. U mnie CP GO is dead od rana, a u Was?

 

Premium 15/3 + Evo + internet CP.

 

Rano u mnie apka CP GO na Andka też nie działała, ale już po południu było OK, teraz też działa normalnie.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo na telefonie jest jest to samo, nawet ikon nie ma, ale gdy przełączę na transmisję komórkową to z telefonu rusza. Coś blokuje CP GO po łączu CP.

 

ff1b4501422b072b95cd1a4c6ab10085.jpg
 

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pakiet internetowy ci się skończył i net zwolnił, dlatego się nie ładuje.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten no limit to nie jest taki do końca prawdziwy no limit, bo jest coś takiego jak Fair Usage Police. Po przekroczeniu w m-cu ok. 180 GB net ci i tak zwolni.
No ale skoro robiłeś test prędkości i masz takie parametry to nie w tym problem.
Dzwoń w takim razie na infolinię.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu CP dokonał aktualizacji GO na Androidzie do 1.0.7 (116071070). Jakimś nowum jest wyodrębniona w menu opcja "tryb dziecko", w którym za pierwszym razem wybieramy kategorię wiekową (może być i więcej niż jedna), aby ustawić kontrolę rodzicielską. Kategorie są 3: 1-3 lat (najmłodsi), 4-7 lat (starszaki), 8-16 lat (nastolatki). Co jest dalej po wybraniu jakiejkolwiek grupy - nie mam pojęcia, ponieważ nie muszę ustawiać takich zabezpieczeń... :-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu CP dokonał aktualizacji GO na Androidzie do 1.0.7 (116071070). Jakimś nowum jest wyodrębniona w menu opcja "tryb dziecko", w którym za pierwszym razem wybieramy kategorię wiekową (może być i więcej niż jedna), aby ustawić kontrolę rodzicielską. Kategorie są 3: 1-3 lat (najmłodsi), 4-7 lat (starszaki), 8-16 lat (nastolatki). Co jest dalej po wybraniu jakiejkolwiek grupy - nie mam pojęcia, ponieważ nie muszę ustawiać takich zabezpieczeń... :-8

Ciekawe, u mnie nie pojawiła się ta aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...