Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w nocy w CP podmieniono już stary przekaz na nowy (wkrótce będzie o tym news) :)

 

Co ciekawe podobno wczoraj po 22:00 nc+ próbnie wyłączyło stary przekaz, ale po jakimś czasie został on przywrócony (nie jestem w stanie tego zweryfikować, ale podobno tak było) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Od września w TVS pojawi się program "Potencjał Regionu", który będzie poświęcony zaletom i możliwościom województwa śląskiego. Zniknie za to "Polska 24 - komentarze". W ramówce ma pojawić także program muzyczny "Mała lista TVS". Według tego co mówią przedstawiciele stacji w komunikacie prasowym, "Szlagierowa lista TVS", wprowadzona do ramówki w lipcu, cieszy się sporym powodzeniem.

Tak swoją drogą to czołówka tego ostatniego programu ni w ząb mi do szlagierów nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem niedawno jeden z tych programów. Niby początek dobry, taki skrót informacji, ale potem 2 rozmowy z gośćmi były takie... dziwne trochę. Może akurat miałem pecha albo coś, bo trafiłem na temat o 5 rocznicy śmierci Andrzeja Leppera oraz rozmowę o elektrowni atomowej na Białorusi. Widać też, że te rozmowy są cięte, i to dość nieumiejętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie kierownictwo stacji określa to tak: W portfolio stacji znajdują się audycje poświęcone różnorodnej tematyce, skierowane do widzów ze wszystkich regionów Polski. Jednak TVS to telewizja ze śląskim charakterem.  Jesteśmy dumni z regionu, z którego pochodzimy i promujemy w całym kraju nie tylko to co uniwersalne, ale też to, co śląskie.

 

Czyli jeszcze trochę pamiętają, czemu to "S" jest w nazwie, choć słowo "Silesia" w zapowiedziach już nie pada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od 1 września TVS będzie emitowała serial Columbo. Od pon. do czw. emisja o 10:40 i 20:20, w piątki o 10:40, a w sobotę i w niedzielę o 6:10. Wyjątkowe jest to, że ten serial będzie emitowany od samego początku, od odcinka pilotażowego z lat 60.!

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zauważyłem też, że TVS ucina początkowy fragment serialu Columbo, który przedstawia w telegraficznym skrócie co wydarzy się w odcinku, TV Puls tego nie robił.

 

A dzisiejszy odcinek (17) genialny, zresztą wczorajszy też kapitalny. Chociaż małe wpadki tam też zauważyłem w dwóch wcześniejszych odcinkach. Mniej wody w szklance, więcej, mniej, więcej, itp. Mimo wszystko zwłaszcza gra Petera Falka jest niesamowita i mogę go oglądać bez końca. Super, że TVS pokazuje od początku ten serial i to w świetnych porach. No może mała wada, to brak powtórki w piątki o 20:20, ale jest powtórka w niedzielę o 6:10 i dodatkowa z czwartku w soboty o 6:10.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ktoś pamięta, kto był lektorem serialu Columbo w czasach, kiedy ten serial był emitowany w TVP i TVN 7? W TVS lektorem jest Jacek Brzostyński. Czytał on kwestie we wszystkich odcinkach do tej pory, poza jednym wyjątkiem: odcinkiem 36. Wtedy chyba lektorem był Maciej Gudowski.

 

 

........................................................................

Jeszcze mam pytanie do @STARS TV:

 

Możesz podać, jaka jest oglądalność tego serialu w TVS? Zwłaszcza od poniedziałku do czwartku o godz. 10:40, 20:20 i 22:50.

 

 

..............

TVS dokłada dziś jeszcze jeden odcinek Columbo do trzech, które miały być. Dodatkowy odcinek będzie o 12:40.

Edytowane przez fan tv
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ale mają po raz kolejny błąd w ramówce. "Przystanek Alaska" nie może być o 21:50 bo odcinki "Columbo" trwają z reklamami 2 godziny. Jeden odcinek jest o 20:20, nastepny o 22:50. Więc na pewno to tak nie będzie wyglądało jak to jest teraz przedstawione w ramówce.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...