Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@studiolitek - dzięki, nie przejmuj się tym poślizgiem :)

 

No, po tym wywiadzie można zauważyć że prezes wciąż myśli poważnie o tej stacji. Co do muzyki, to przeczuwałem że nie zrezygnuje całkowicie, bo to jest bardzo popularny punkt programu. Zastanawia mnie, jakie programy rozrywkowe będą zakupione. Czyżby to miała być kolejna wersja "Ukrytej kamery"? A może coś innego? Ciekawy też jest wątek o śląskim serialu. Choć myślę że gdyby np. wykupiono od TVP wszystkie odcinki "Świętej wojny" i puszczono je po kolei, to też by to nawet dorze wyszło. Ale fajnie że starają się zrobić coś swojego.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Adam Giza powiedział że to ostatnia prognoza pogody w tej formie, czyli ona nie znika z anteny, dzisiaj jest w programie o 14:11 oraz o 18:00 i 20:00 :) może też być wpleciona w Przegląd prasy który jest o 6:20 i powtórka o 14:09 lub w Silesia Cafe (radio na Wizji) startuje od jutra 17:45, powoli z widzami żegna się też Eugeniusz Witek Geno który przypomina ile odcinków pozostało do zakończenia emisji w TVS, a taka ciekawostka Lista Śląskich Szlagierów jest też emitowana na fali 101,7 MHZ czyli w Radio SUD we Wtorki o godzinie 20:05, prowadzi Joanna Kaczorowska, zasięg Kępno,Wieruszów,Kalisz,Ostrów Wielkopolski,Wieluń,Kamieńsk również u mnie w Zgierzu odbiór jest Falujący :)

Edytowane przez Michal Tybura
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to TVS nawet nie mogłaby zdjąć zupełnie programów informacyjnych, gdyż koncesja zobowiązuje ich do tego, by w ramówce w ciągu tygodnia 6% czasu od 6 do 23 zajmowały audycje informacyjne, dlatego pogoda pozostaje w ramówce, i do tego dokładają przegląd prasy (choć nie wiem jak to ma wyglądać skoro to trwa tylko 2 minuty według ramówki).

 

Wydaje mi się że taki program jak "Silesia Cafe" już był kiedyś w ramówce, chyba przed południem leciał. Tak poza tym to z ramówki zleciał także inny program na żywo, "Familook".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a taka ciekawostka Lista Śląskich Szlagierów jest też emitowana na fali 101,7 MHZ czyli w Radio SUD we Wtorki o godzinie 20:05, prowadzi Joanna Kaczorowska, zasięg Kępno,Wieruszów,Kalisz,Ostrów Wielkopolski,Wieluń,Kamieńsk również u mnie w Zgierzu odbiór jest Falujący :)

Współpraca ta trwa już od dłuższego czasu, w niedziele przedstawiają wyniki listy Radia SUD na antenie TVS.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia. Bo gdyby przedstawiano z każdego regionu, byłoby to nawet dobre, bo nie ma w telewizji przeglądu prasy regionalnej. Ale jeśli we wtorek dali z Kujaw, to albo oni naprawdę dają codziennie inny region (jeśli ktoś oglądał dzisiaj w TVS przegląd prasy to niech napisze jakie gazety prezentowano), albo, co również byłoby lekkim bezsensem, prezentują tylko Nowości i Express Bydgoski. Chociaż... teraz sobie przypomniałem, że jakiś czas temu Silesia reklamowała swoje programy telewizyjne właśnie w tych dwóch dziennikach...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wracając jeszcze do TVT to link do najnowszego wydania listy, którą prowadzi Paweł Polok wokalista zespołu Kapela ze Śląska im Józefa Poloka, syn znanego Aktora ze świętej wojny oraz śląskiego artysty Józefa Poloka

co ciekawe w liście na TVS ani razu nie widziałem ani jednej ich piosenki a tutaj co który odcinek włączę to są na miejscu pierwszym, ale ogólnie zespołów jest mniej niż na TVS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...