Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj wyemitowano ostatni odcinek Columbo. Muszę podziękować TVS za emisję wszystkich odcinków aż o trzech porach, a w sumie nawet czterech. Dla każdego różna pora. Zaczęto 1 września i akurat przed świętami skończyli. Ale to nie koniec Columbo w TVS. W programie nie notowane są numery odcinków, więc ostatecznie nie wiadomo na 100 procent, ale wyglada na to, że stacja zamierza wyemitować jeszcze raz odcinki, czyli pewnie do Wielkanocy. Dzisiaj juz zaczęli, ale o dziwo dopiero od odcinka 3, albo jak niektórzy liczą pierwszego nie licząc pilotażowych.

 

I jeszcze inna kwestia. Zauważyłem, że część starych odcinki z około np.1971 roku jest nadawana w większym formacie niż np. odcinków z lat 90. czy tych z XXI wieku. Odcinek z 1998 roku był pokazywany nawet w okienku.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Coś znowu kręcą z tymi odcinkami Columbo w TVS. Powiedzmy, że nowy odcinek jest o 22:50, następnego dnia powtórki o 10:40 i 20:20. Do wczoraj tak było, ale dzis rano i teraz zamiast powtórzyć odcinek z wczoraj o 22:50 powtarzają juz 3 i 4 raz odcinek z wtorku o 22:50. Ale akurat trafiło to na genialny odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś czas temu do TVS powrócił Gang Olsena, filmy z tego cyklu są prezentowane w soboty i niedziele o 11:35. Ostatnio ten kanał puszczał Olsena chyba w 2012 albo 2013 roku, wtedy w ramówkach podpisywano to jako "film fabularny", bez tytułu.

 

A, właśnie, skoro przy ramówce jestem... dziwną rzecz zauważyłem na stronie internetowej stacji. O ile wiadomości ze Śląska są tam podawane na bieżąco i jest ich dość dużo, to w zasadzie nie da się tam sprawdzić programu stacji, bo zawsze jest komunikat że ramówka jest w trakcie przygotowywania. Odłogiem leży też dział "Newsletter", gdzie wciąż wiszą komunikaty z 2015 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

TVS już po raz drugi w ciągu ostatnich kilku dni gubi i niepokazuje wybranych odcinków serialu Columbo. Przez co zaskakuje mnie i pewnie wiele osób i prawie omijają mnie super odcinki. Np. po odcinku z "Kompleksem Kurtyzany" powinien być odcinek z wojskowymi, go nie było, w miejsce to dali odcinek z malarzem Barsinim, to pociąga dalsze przyspieszenia. I tak dzisiaj o 23:00 trwa genialny odcinek z nimfami a polowałem go na niego dzień później+ plus powtórki w piątek i poniedziałek.Dobrze, że chociaż mają jutro 2 powtórki.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oni cały czas coś zmieniają, a na ich stronie też nie można tego sprawdzić, bo "program jest trakcie przygotowania". Miało być "Miami Vice", później "Parszywa dwunastka" (serialowa wersja filmu o której istnieniu nawet nie wiedziałem), a ostatecznie nie wiem na czym stanęło.

 

Z kolei w weekendy (od dzisiaj) jest emitowany "Robin z Sherwood".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...