Skocz do zawartości

Jakie piwo krajowe jest najlepsze oraz inne


gruby4567
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się,że kilka lat temu jakosć piwa krajowego była gorsza. Kupowałem wyłącznie czeskie i niemieckie. Teraz Łomża czy Perła smakuje mi bardziej niż Budweiser czy Staropramen. Do Żywca czy Tyskiego nie mogę się przekonać. Pamiętam smak Żywca sperzed 40 lat. To było piwo! Na weekendy jeździło się do Ustronia (bo blisko) na Żywca właśnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 07:29, Kiler napisał(a):

W ogóle dla mnie piwa w temperaturze pokojowej są nie do wypicia

W moim przypadku jest to samo, piwo musi być schłodzone na maxa, najlepsze miejsce do schłodzenia piwa jest zamrażarka, piwo schłodzone w lodówce smakuje 50/50.

 

Wczoraj próbowałem "Kustosza" i szczerze powiem, że smakuje tak jak każde piwo, nic go nie wyróżnia na tle smakowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio kupiłem Żywca po 2,99 w Lidlu.

 

Godzinę temu, Kiler napisał(a):

Łomża kiedyś była zdecydowanie lepsza. Teraz mi w ogóle nie smakuje, a już kilka podejść do niej robiłem.

Zamiast Łomży lepiej wybrać Perłę Pills/Export. Lepiej smakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2023 o 15:24, Telewizja Urbanski napisał(a):

Najlepszym piwem od dawna jest Lech!!!

Szczerze nie cierpię tego piwa.

 

33 minuty temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Da się wypić, ale niczym się nie wyróżnia od innych piw

Harnaś był i jest dobry. Na tle innych na pewno się wyróżnia, jest cała masa dużo gorszych wynalazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Wziąłem ostatnio na spróbowanie "Harnasia" i szczerze? Da się wypić, ale niczym się nie wyróżnia od innych piw, prawdopodobnie pozostanę przy "Carlsbergu".

Spróbuj Heinekena moim zdaniem zacniejszy trunek od Carlsberga

 

Ostatni raz wypiłem Harnasia jakieś 18 lat temu. To był czas, że nawet Tatra dobrze smakowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Tatry używam do pułapek na ślimaki. To piwo jest tragicznie w smaku. Harnasia też nie piłem od lat. 

 

Takie pytanie z innej beczki. Ktoś z Was próbował Rompera Strong z Żabki? Zawsze myślałem, że to wyrób piwopodobny tylko dla ludzi bez wątroby, a czytam opinię, że jak za tak niską cenę to jest dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kiler napisał(a):

Ktoś z Was próbował Rompera Strong z Żabki? Zawsze myślałem, że to wyrób piwopodobny tylko dla ludzi bez wątroby, a czytam opinię, że jak za tak niską cenę to jest dobre. 

Raz kiedyś kupiłem z ciekawości szczerze szału nie ma. Ale jak to mówią z braku laku i kit dobry, dla amatorów tanich trunków będzie w sam raz. Swego czasu w Netto było takie piwo "POKER"  chyba 7,2% to było dopiero mega obrzydliwe, pamięta ktoś?.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...