Skocz do zawartości

Jakie piwo krajowe jest najlepsze oraz inne


gruby4567
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Często jest tak, że w okolicach miast, z których pochodzi dane piwo, to samo piwo smakuje lepiej niż kupione w innym mieście. Taki Żywiec w górach smakuje inaczej niż ten wysyłkowy. To samo jest z Perłą, więc może taki Bosman w Szczecinie będzie smaczniejszy. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosman w Szczecinie powiadasz. Odkąd browar należy do Carlsberga to tego piwa nie da się wypić, nawet przez najbardziej zatwardziałych smakoszy. Dlatego min. na meczach Pogoni Szczecin i imprezach miejskich np. Dni Morza.. sprzedają ...Tyskie. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, danielpes5 napisał(a):

Bosman w Szczecinie powiadasz. Odkąd browar należy do Carlsberga to tego piwa nie da się wypić, nawet przez najbardziej zatwardziałych smakoszy. 

Skąd niby takie przesadzone zdanie, znam dużo ludzi lubiących i ceniących Bosmana.  Za to Tyskie to takie siki Weroniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bosman czerwony, to już nie jest napój mój ulubiony" . A jeszcze robią zielony ,co już smakuje jak woda z Odry. Co więcej  nawet ma taki zapach, co sugeruje skąd biorą tam wodę :D  Owszem Tyskie to nie jest coś, nad czym można by się głęboko rozczulać no ale tu ma lekką przewagę. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, widzę że mało jest fanów Perły ;) ja od 10 lat tak naprawdę tylko Perła. Jeszcze do niedawna Chmielowa. Teraz w upały na działce przy grillu wolę Export. Ktoś zauważył, że moc spadła? Export zawsze miała 5,6 % a teraz ma 5,2%. Ale dla mnie jest fajna w smaku, orzeźwia. Zimą wolę Chmielową. I nieważne jak miałoby być zimno, piwo zawsze musi być zimne. Ciepłego nie ruszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, danielpes5 napisał(a):

"Bosman czerwony, to już nie jest napój mój ulubiony" . A jeszcze robią zielony ,co już smakuje jak woda z Odry. Co więcej  nawet ma taki zapach,

Rozumiem, że piłeś bezpośrednio wodę z Odry...Skoro masz porównanie 🤣

53 minuty temu, lotus napisał(a):

Kurczę, widzę że mało jest fanów Perły

Dodam, że Perła też jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...