Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem ze od dzis na TVN7 mam czarne pasy na bokach obrazu :o Do tej pory wszystko bylo ok. Dekoder Thomson SD, TV LG LD650... wtf?

 

OK - już wiem, że przy przejściu na HD w wersji SD kanał jest bez z flagi WSS. Mam jednak nadzieję, że to poprawią... choć Mango przed chwilą śmigało ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z cala paczka tvn-ow(sd) na cyfrze, od piatku sa wszystkie zakodowane czy ma to moze zwiazek z przejsciem tych kanalow na HD? bo do tej pory bylo wszystko ok,co moze byc przyczyna? posiadam tuner humax5400 i modul reality cam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę narzekałem na cyfrę +, wg mnie słusznie, bo z siłą sygnału coś jednak było i chyba wciąż jest nie tak, ale przyznaję rację tym, którzy radzili sprawdzić ustawienie anteny. Właśnie wkurzony kolejnym zanikiem sygnału z T 11278 i T 10834 wziąłem drabinkę i trochę pokręciłem samym konwerterem. 15 minut (byłyby 2, gdybym mi ktoś pomagał i nie latałbym po schodach, żeby sprawdzić jak odbiera, przy każdym przesunięciu o pół cm) i uzyskałem jakość ponad 70% na HBO2, czyli prawie maksymalną jako, że moja Ariva 200 jakości sygnału powyżej 76 nie uświadcza NIGDY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !!!

 

Mogę prosić o informację czy działa Wam SCIFI UNIVERSAL i UNIVERSAL. U mnie na tych kanałach dostaję komunikat o braku sygnału mimo iż siła sygnału u mnie wynosi jakies 4,3. Dekoder to pace pvr hd, zaktualizowany i z aktualna listą kanałów, po pobraniu uprawnień.

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...