Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Już wszystko wiem... Dzwoniłem na infolinie Cyfry i okazało się, że Comedy Central Family odbierałem bezprawnie bo nie ma go w moim pakiecie (Canal + Kompakt). Mówiąc szczerze nie zdawałem sobie nawet sprawy z tego, że ten kanał jest od pakietu Optimum bo od kiedy mam cyfrę (czyli od września b.r.) odbierałem ten program bez problemu :D No ale pewnie ktoś z Cyfry w końcu się zorientował w tym ...

Myślę, że u kolegi "Kozi47" sytuacja jest identyczna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Już wszystko wiem... Dzwoniłem na infolinie Cyfry i okazało się, że Comedy Central Family odbierałem bezprawnie bo nie ma go w moim pakiecie (Canal + Kompakt). Mówiąc szczerze nie zdawałem sobie nawet sprawy z tego, że ten kanał jest od pakietu Optimum bo od kiedy mam cyfrę (czyli od września b.r.) odbierałem ten program bez problemu :D No ale pewnie ktoś z Cyfry w końcu się zorientował w tym ...

Myślę, że u kolegi "Kozi47" sytuacja jest identyczna ;)

otawrte okno bylo - komunikaty prasowe o tym byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

po przedłużeniu umowy, w ciągu godziny od rozmowy telefonicznej miałem miec dostep juz do nowego pakietu.

A tu sie okazuje ze nie dosc ze nie mam dostepu do nowego pakietu to nie mam dostepu do niczego :shock:

 

Pytanie czy jest to kwestia czasu czy może musze przeprogramować dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...