Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jak Ty bys chcial być poinformowany ?? przeciez nikt do Ciebie nie zadzwoni i nie powie przepraszamy ale nie beda kanaly xyz dostepne w dniu dzisiejszym,

z definicji awaria to losowa nie zamierzona usterka...

wiec tak na dobra sprawe jedyne co moga zrobic w takiej sytuacji to puscic screen na c+info z taką informacja i postarac sie jak najszybciej usunac usterke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że wraz z przejściem do Cyfry z CP skończą się wszelkie problemy i nie będzie na co narzekać a tu figa.

 

Wczoraj około godziny 21 przestały mi działać wszystkie Canal+ i HBO.

Robiłem nowe wyszukiwanie kanałów, ponawiałem uprawnienia przez ICA, odłączałem dekoder od zasilania i NIC.

Cały czas widzę ciemność na tych kanałach, wszelkie próby naprawy tego stanu rzeczy nic nie dają. Pisałem nawet maila do Cyfry i odpisali żeby wznowić uprawnienia, odłączyć zasilanie itd itp - nic to nie dało.

Do centrum telefonicznego nie idzie się dodzwonić - "wszyscy agenci są obecnie zajęci"

Więc się pytam: CO TO MA BYĆ??? To są normalnie jakieś jaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w zeszłym tygodniu zmieniałem opcje dodatkowe w ramach promocji i wszystko aktywowało mi się prawidłowo ( opcje HD, Filmboxy i oczywiście "stare" Canal + łącznie z HD ) z wyjątkiem HBO HD ( reszta paczki HBO działała ). Musiałem aktywować przez ICA, przez infolinię i dopiero za 2 razem przez ICA mi załapało ( w sumie po 2 dobach i 3 próbie ). Podobnie zresztą miałem w zeszłym roku - Filmboxy , HBO aktywowały mi się po 2-3 dniu a reszta od razu. Tak że tylko cierpliwość ( i próby aktywacji ) pomagają...

A najlepszy był "konsultant", który pytał się czy antenę mam podłączoną do dekodera, czy do splittera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy jest jakaś awaria cyfry? Nie działają mi m.in tvp1 tvp2 tvp warszawa tvn tvn 7 tvn turbo mtv itd. A działają m.in. tylko ttele 5, tvn warszawa, tvp kultura, tvp polonia.

Z tego co piszesz wynika, że nie działają ci kanały kodowane, a działają FTA. Jeśli abonament masz opłacony, to ponów uprawnienia przez ICA, przełącz na TVP 1 czy TVP Info i czekaj aż kanały znów zaczną działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...