Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze trzeba zresetować a potem przeprogramować (wyszukac kanały) . Potem mozna sprawdzić krzyzowo np z innej anteny i inny sat z własna antena. Ale wiekszość "awarii" to niestabilna praca dekodera cyfry która jest usuwana po zresetowaniu (wyciągnięciu wtyczki z gniazdka na kilka sekund) i po wyszukaniu kanałów. Ale o tym juz było kilkanascie razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Od około dwóch tygodni mam pewien problem. Otóż niektóre kanały zacinają się. Wygląda to tak, że kanał jest, nagle obraz znika i wraca za chwilę. Mam Stronga 6860. Te awarie zdarzają się na TVP Info, Kino Polska, czasami na TVP1 i TVP2. Jak myślicie, co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś, jaki sygnał uzyskujesz na tych kanałach, a także sygnał na stacjach, które się nie zacinają. Nie ma też informacji, czy korzystasz z zeza. Szkoda.

 

Mimo to, możliwe przyczyny:

- uszkodzony konwerter, np. pęknięta pokrywa promiennika, przez którą dostaje się wilgoć

- wilgoć w "F"ce przy konwerterze - zarób jeszcze raz przy nim F-kę

- źle ustawiona antena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od około dwóch tygodni mam pewien problem. Otóż niektóre kanały zacinają się. Wygląda to tak, że kanał jest, nagle obraz znika i wraca za chwilę. Mam Stronga 6860. Te awarie zdarzają się na TVP Info, Kino Polska, czasami na TVP1 i TVP2. Jak myślicie, co z tym zrobić?

Pisz maila do Cyfry, wymienią Ci na model 6880. Usterka objawiła się od wprowadzenia nowego EPG. Wymiana na inny egzemplarz 6860 nic nie zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:censored: co jest z ta cyfra!!! albo z moim pvr-em!!! :? Mam sygnal ponad 4.5 kanaly hd dzialaja a np TVP2 nie ( brak sygnalu sprawdz antene)

 

 

ja bym tobie radził z korzystanie z Cyfra+ assistace Czyli zadzwoń na infolinie (22) 310 45 45 i nacisnij 3 serwis techniczny powiedz w czym sprawa i oni w ciągu 48 h skierują do ciebie instalatora Cyfry+ a usługa jest bezpłatna już od jak dobrze pamietam od Podstawowego+

 

mam nadzieje ze pomoglem trzymaj sie ciepło pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie mozna otworzyc strony cyfraplus.pl - cos zmieniaja? :?

Nie mogę wejść na stronę C+ od dłuższego czasu (kilka godzin).

Komunikat: Połączenie zostało zresetowane.

Albo mają awarię albo nowa, lepsza, wspanialszą, oferta Świąteczna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z Biura Obsługi:

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż strona internetowa CYFRY+ nie działa w związku z przeprowadzanymi pracami technicznymi na serwerach. Wyjaśniam, że obecnie nie posiadam informacji na temat terminu ponownego działania strony http://www.cyfraplus.pl/.

Przepraszam za ewentualne niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

Łączę wyrazy szacunku,

xxx

Dział Relacji z Abonentami"

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 grudnia 2009 roku na stronie www.cyfraplus.pl powinna zaostać umieszczona lista laureatów konkursu Universal Channel. To jeden z punktów regulaminu konkursu. Strona od wczoraj nie działa ... tym samym organizator konkursu naruszył regulamin. Ciekawe jakiej rekompensaty mogą oczekiwać uczestnicy konkursu. Przecież nie może być tak, że organizator łamie regulamin konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze "ktoś" im zminia serwery :):) - wcale bym sienie zdziwił gdyby okazło sie ze dobrał sie kto do ich strony .... mozęnie doczekał sie dekodera albo TV za złotówkę - a powaznie to skandal - to niby ta technologia ktorą sie chwalą w rekamach !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...