Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No na moim smart tv apka netflixa miała się pojawić pod koniec stycznia. Jakoś tego nie ma.

Promocja wejścia tego tworu do polski kuleje. 

 

Ale ja nie żałuje bo na szczęście najlepsze seriale są poza netflixem.

Xfiles,wikingowie, ostatni okręt,kontra,TWD. Jest co oglądać gdzie indziej ;)

 

Co więcej ciągle nie ma arcy interesującej wieści co z "House of cards".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na moim smart tv apka netflixa miała się pojawić pod koniec stycznia. Jakoś tego nie ma.

Promocja wejścia tego tworu do polski kuleje. 

 

Ale ja nie żałuje bo na szczęście najlepsze seriale są poza netflixem.

Xfiles,wikingowie, ostatni okręt,kontra,TWD. Jest co oglądać gdzie indziej ;)

 

Co więcej ciągle nie ma arcy interesującej wieści co z "House of cards".

Oto chodzi, że promocji nie ma wcale, bo to nie było żadne oficjalne wejście do Polski tylko odblokowanie usługi na (prawie) cały świat. Nawet interfejs strony nie został spolszczony.

 

Co do seriali to oczywiście kwestia gustu, ale rynek jest na tyle rozdrobniony, że nigdy nie będzie możliwości, aby mieć wszystkie godne uwagi seriale w jednym miejscu. Moim zdaniem Netflix ma jedne z lepszych produkcji obok HBO, ale przecież gdzie indziej też są świetne seriale. "X-Files" czy "American Crime Story" na FOX dzień po premierze w USA, wkrótce 4 sezon "Wikingów" na History również dzień po premierze w USA i tak dalej.

 

Też jestem ciekawy co z 4 sezonem "House of cards". Gdyby sprzedali do niego prawa NC+ to byłaby wizerunkowa porażka.

 

@artur_d3, nie ma "Lost".

 

@Arkon, polska wersja językowa do "Narcos" (lektor + napisy) została przygotowana już dawno temu, ale nadal nie została przydzielona do "polskiego" Netflixa. Największym kuriozum jest chyba jednak to, że serial z polskim lektorem cały czas jest dostępny dla użytkowników Japonii. Ktoś to ostatnio zgłaszał w supporcie i w najbliższym czasie problem ma zostać naprawiony.

Edytowane przez Conan
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmów jak na lekarstwo z tłumaczeniem. Praktycznie nic. Chciałem jeszcze raz władcę pierścieni :brak, Matrix brak, Pacyfik Rim: brak itd.Zenada.

Ja oglądalem parę dni temu "Kota w butach" bo akurat tej animacji w kinie nie widziałem (i nie straciłem wiele jak się okazało) i nawet był polski oryginalny dubbing (lub oryginał + napisy do wyboru). Ale już na "In time", które też chciałem obejrzeć ani napisów, ani lektora.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś pojawił się pierwszy odcinek 2 sezonu serialu "Better Call Saul". Odcinek jest udostępniany zaraz po amerykańskiej premierze na Netflixie we wszystkich krajach (z wyjątkiem USA) na mocy umowy jaką platforma zawarła z dystrybutorem czyli Sony. Polskie napisy i lektor do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szkoda, że Breaking Bad jest bez PL napisów..

Na netflixa wjechał też podobno niezły serial Love i remake Pełnej Chaty, ale też na razie nieprzetłumaczone ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fuller House" to jak najbardziej kontynuacja "Pełnej chaty" i przy okazji chyba najgorzej do tej pory oceniany serial Netflixa. Co prawda nie oglądałem i nie zamierzam oglądać, bo nigdy nie byłem fanem tego sitcomu, ale zupełnie nie podoba mi się trend związany z powrotami kultowych produkcji sprzed lat. Wystarczy, że zawiodłem się na nowym "X-Files".

 

Co do samej usługi to odkąd dodali polskie napisy i lektora do "Narcos" całkowicie zaniedbali kwestię tłumaczeń. Spodziewałem się, że przynajmniej własne nowości będą je dostawać na starcie, ale niestety Polska nie jest traktowana jak kraje zachodniej Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Wet Hot American Summer ma gorsze oceny :). Co do tłumaczeń to się zgadzam, zobaczymy co wydarzy się z House of Cards. Jeśli nowego sezonu dla PL nie będzie to w marcu sprawdzę jeszcze Jessice Jones i Gotham, a potem odpuszczę subskrypcję na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty, jest 30 dni za free. Można sprawdzać.

No to sprawdziłem, okres próbny się skończył i zrezygnowałem. Chciałby jednak sprawdzić, jak uległa rozszerzeniu oferta, a nie mogę.

Jedynym plusem Netflixa są ich produkcje własne, ale nie wiem czy to warte ponad 40 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci na czymś zależy to sprawdzę ;).

Nie tylko produkcje własne sa warte uwagi, bo sporo jest też innych rzeczy "z zewnątrz" (typu Peaky Blinders, Brooklyn Nine-Nine, Jane the Virgin, Elementary, Blacklist, How to get away with murder, Hannibal) i starych (Weeds, Suits, IT Crowd, Skins ostatnio doszły wszystkie sezony Gossip Girl - ale też w oryginale).

 

Skoro nc+ seriale wycenia się na 20 zł, to 8 euro za wersję SD netflixa (w jakości "organoleptycznej" lepszej niż nc+ seriale) za kilkadziesiąt seriali to jest cena jak z Biedronki.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest jeszcze sporo innych seriali, tylko że poza kilkoma wyjątkami, są to pozycje, znane z TV.

 

Jeśli mógłbyś co jakiś czas zamieszczać tu informacje, jakie nowe pozycje doczekały się polskiego lektora i/lub napisów, byłbym wdzięczny i myśle, ze nie tylko ja :)

Niby jest tu coś takiego, ale zawsze drugie źródło się przyda :)

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest jeszcze sporo innych seriali, tylko że poza kilkoma wyjątkami, są to pozycje, znane z TV.

 

Jeśli mógłbyś co jakiś czas zamieszczać tu informacje, jakie nowe pozycje doczekały się polskiego lektora i/lub napisów, byłbym wdzięczny i myśle, ze nie tylko ja :)

Niby jest tu coś takiego, ale zawsze drugie źródło się przyda :)

Według tego linku serial Dexter ma polskie napisy... guzik pradwa :(. Ani na telefonie ani na kompie ani na telewizorze brak polskich napisów :(:(. Szkoda :(

Edit: niektóre odcinki na kompie i telefonie posiadają polskie napisy, za to na telewzorze niestety już nie :/. Dziwne :(

Edytowane przez Rafiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, nominowany do Oskara dokument "Cartel Land" jest dostępny w Netflixie po polsku (http://www.imdb.com/title/tt4126304/).

Z ciekawostek wjechał do oferty także krótki metraż "Ellis" z Robertem DeNiro (http://www.imdb.com/title/tt5227516/) - jest po polsku.

A no i oczywisty faworyt tego miesiąca - Sharkando 3 - też akurat jest dostępny z napisami :crazy: .

 

Jest też tegoroczny Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny, ale po angielsku i patrząc po ocenach nie ma co żałować ;).

Doszły dziś też dwa stand upy po polsku (może zachęcili się sukcesem roastu Wojewódzkiego, że przetłumaczyli ;)).

Theo Von: No Offense i Hannibal Burres: Comedy Camisado 

 

Jest też kilka nowych seriali w tym Babylon Dannyego Boyla, ale oczywiście po angielsku.

 

Oprócz tego kilkanaście ogranych tytułów typu Julie&Julia, Natural Born Killers, Under Siege itd. Też bez tłumaczenia.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...