Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest mozliwosc kupienia konta netflix nie posiadając karty kredytowej?Np. sms, psc?

Są dostępne, oczywiście nie w Polsce /ale może jest jakiś sposób kupienia tego nad Wisłą/, karty prezentowe. W Wielkiej Brytanii są o wartościach £15 i £25. Nie wiem czy są jakieś wyżej :)

 

są strony w internecie które indeksują listę pozycji dostępnych w Netflix Polska, np: http://upflix.pl/

 

Ja wolę wyszukiwarkę na stronie http://www.nflix.pl/ . Pokazuje czy tłumaczenie (napisów) jest częsciowe dla danego serialu czy już w całości. Od 4 tygodni netflix nie może się uporać z problemem barujących napisów do serialu 12 Monkeys. Chętnie objerzałabym cały sezon ale brakuje tłumaczenia trzeciego odcinka. Aaa i polecam serial Black Mirror :):). Kto nie widział niech od razu włącza netflixa :)

A te wszystkie spisy są na bieżąco aktualizowane czy dopiero z jakimś czasie dodają kolejne to pozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A te wszystkie spisy są na bieżąco aktualizowane czy dopiero z jakimś czasie dodają kolejne to pozycje?

 

Cześć! Informacja o zmianach nie jest natychmiastowa, ale zazwyczaj zmiany są rejestrowane w ciągu kilku do kilkunastu godzin. Przy okazji jak już się pojawił wątek, to chciałem poinformować, że na http://upflix.pl mamy już w wyszukiwarce informacje o wersjach językowych w poszczególnych odcinkach seriali :)

 

Pozdrawiam i zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do oferty wjechały wszystkie odcinki House'a i Gilmore Girls (w listopadzie będzie nowy sezon by Netflix), ale niestety bez napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gilmore Girls" ma już napisy do wszystkich sezonów.

 

Jeszcze ciekawszym newsem jest to, że ostatnio dodano seriale z uniwersum "Star Trek".

 

Niestety, wiele też trzeba poprawić. Napisy, czy lektor pojawiające się w pojedynczych odcinkach lub ich nagłe znikanie (lektor w "Marco Polo") to ciągle mało poważne traktowanie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilmore Girls zostały ładnie zremasterowane, tylko czołówka została w 4:3, serial jest w panoramie i niezłym HD.

Pojedyncze ujęcia są trochę rozmyte (podobnie zdarza się w poprawionej wersji Przyjaciół co leci na Comedy Central), ale ogólnie naprawdę jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Netflix zapowiada zwiększenie aktywności w Polsce - pojawi się polski interfejs, więcej pozycji z polskim tłumaczeniem oraz płatności w złotówkach.

http://www.rp.pl/Media-i-internet/307199970-Netflix-z-polskim-interfejsem-napisami-i-platnosciami.html#ap-2

 

Dodanie wszystkich seriali z uniwersum "Star Trek" też nie było przypadkowe bowiem Netflix zakupił prawa do najnowszego serialu, który w USA zadebiutuje w styczniu 2017 roku. Za pośrednictwem platformy serial będzie miał premierę w 188 krajach (w tym w Polsce) dzień po premierze w Stanach.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nowy-sezon-star-treka-od-stycznia-w-ofercie-netflixa-727-odcinkow

 

Przy okazji wszystkim wychowanym na młodzieżowym kinie lat 80 i powieściach Kinga polecam "Stranger Things".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie nflix.pl pojawił się taki komunikat

Netflix i 20th Century Fox Television Distribution ogłosiły dziś globalne porozumienie dotyczące licencjonowania SVOD. Za jego sprawą Netflix stanie się wyłącznym serwisem VOD, na którym będzie dostępny przebój FXa seria American Crime Story.
Pierwszy sezon będzie dostępny na Netflixie globalnie oprócz Kanady w 2017r. Reszta sezonów będzie dostępna po ich premierze w amerykańskiej telewizji.
Pierwszy sezon serii The People v. O.J. Simpson: American Crime Story to najpopularniejszy w 2016r. nowy serial w amerykańskich kablówkach. The People v. O.J. Simpson: American Crime Story liczy 10 odcinków i został 22 razy nominowany do nagród Emmy®.

Czy to oznacza, ze seriale foxa będą na netflixie?

Edytowane przez Mr. Orbita
Linki w poście są uszkodzone, usuwam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu pojawią się między innymi nominowany do Oscara z najlepszy film "The Big Short" oraz takie seriale jak "Masters of Sex", "Grand Hotel", "Velvet", "Don't Trust the B---- in Apartment 23", "Touch", "Zoo" czy "American Odyssey".

 

Najważniejszą serialową premierą będzie jednak "The Get Down" - nowy muzyczny serial produkcji Netflixa.

 

Pełna lista premier sierpnia

https://www.nflix.pl/netflix-polska-sierpniu-2016-planowane-premiery/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam pytanie odnośnie trybu HDR oraz streamowania z Netflixa. Załóżmy, że kupię nowy TV z HDR-em, ale mam łącze internetowe o przepustowości max 10 Mb/s (ok 1.2 MB/s). Domyślam się, że przy moim łączu max rozdzielczość jaką uzyskam z Netflixa to Full HD, ale czy sam Netflix w ogóle pozwoli na odpalenie trybu HDR przy rozdzielczości Full HD?

Edytowane przez djgromo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża niespodzianka z tym Big Shortem :).

 

Wiadomo, kiedy można się spodziewać tej produkcji? Kapitalny film, chętnie bym go sobie odświeżył. Uruchomiłem sobie Netflix na miesiąc próby i póki co nie jestem zachwycony, ale jeśli będą udostępniać więcej interesujących propozycji filmowych takich jak np. The Big Short, to kto wie, może warto zostać na dłużej. 

 

EDIT: Ok, doczytałem, że The Big Short udostępniony zostanie dopiero 24 sierpnia. 

Edytowane przez Janusz_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix póki co, to obecnie nadaje się do nadrobienia ich dobrych seriali, które są dostępne tylko u nich, np. Orange Is The New Black czy Jessica Jones :-)

 

Dziwne w ogóle, że przez te parę sezonów nikt z naszych nadawców nie zainteresował tym pierwszym :/ Ale ja tam mam wykupione, to sobie mogę nadrobić. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opera beta ma wbudowany darmowy VPN próbowałeś?

Sprawdziłem i działa :). W przypadku gdy mam możliwość oglądania wersji amerykańskiej to mam motywacje aby płacić za Netflixa i przedłużyć sobie poza okres próbny. Super.

Przy Netflixie nie ma chyba umowy na 12 miesięcy co? Jesli zacznę płacić to chyba nie muszę tego kontynuować przez cały rok, co?

Pytam bo kiedy Netflix wchodził na polski rynek to gdzieś ktoś o tym wspomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Netflix został w pełni spolszczony i dodano kilkadziesiąt filmów sprzed 2014 roku z katalogu Monolith.

 

@EDIT 02:10

Nowości mogą być jednak liczone w setkach, są przesłanki, że kolejna porcja filmów i seriali jest w drodze.

Edytowane przez Lukop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...