Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Listopadowe premiery

https://www.nflix.pl/netflix-polska-listopadzie-2016-planowane-premiery

 

Czekam między innymi na serial "Shooter" od USA Network, który ma być emitowany dzień po premierze w Stanach. Szkoda, że taki samy tryb emisji nie wypalił z "Designated survivor", ale generalnie opóźnienie nie jest tak duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zacząłem oglądać nową produkcje Netflixa - The Crown. Po pierwszym odcinku zapowiada się bardzo dobrze, świetnie zrealizowane, tempo odpowiednie dla tego typu serialu (przypomina trochę Downton Abbey).

Na IMDB super wysokie oceny (9.1/10 z ponad 6 tysięcy głosów na ten moment).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat 3 sezon Black Mirror jest już Netflixowy, poza tym jest kilka pozycji Netflix Original które mają spolszczone tytuły, Kulipari:żabia armia, Białe hełmy, Przyczajony tygrys ukryty smok, Opiekun itd itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. mam konto założone w PL przez brata. Mogę się zalogować i działa mi poprawnie za granicą.

Lecz nie na wszystkich filmach są dostępne ścieżka/napisy, pomimo że w spisie występuje że dana produkcja posiada.

Na przykład Narcos, gdzie u mnie polska wersja jest niedostępna, a z kolei serial Crown, lub Marco Polo zawierają.

Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Yhm zapełnią ... filmami których nikt nie zna? Te filmy, które zostaną wycofane to na prawdę hity filmowe a nie jakieś "zapachajdziury". Ja miałam je sobie po NowymRoku Obejrzeć i co? I du [p] a blada :(. Zostaną im tylko seriale. Kończę oglądać Better Call Soul i nie przedłużam subskrypcji. Polityka komunikacji netflixa też kuleje. Ludzie od wczoraj bombardują ich zapytaniami na facebooku odnośnie wycofania takiej ilości filmów  i cisza... To się nazywa po prostu ignorancja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam o wycofaniu filmowych przebojów kinowych. Netflix dodaje ostatnio kino klasy C i D (nawet nie B  ). Ich własne produkcje filmowe zbierają kiepskie recenzje (i znowu mam na myśli filmy nie seriale). Oferta filmowa Netflixa (nie serialowa - powtarzam jeszcze raz, żeby znowu nie było wątpliwości) jest taka sobie. Nie jest zła ale mogłaby być dużo lepsza zatem wycofanie z oferty tak dużo filmów, które były hitami kinowymi to według mnie samobój. Tak jak mówię za te pieniądze usunięcie z oferty 70 hitów filmowych (nie jakiś gniotów, których pełno w ofercie) jest niefajne i już. Mogę polecić serial Marcopolo i The Crown ale nie samymi serialami człowiek żyje :). Nikt nie zmusza do płacenia za netflix (na szczęście) i ja na razie się pożegnam :) Z chęcią wrócę jak oferta filmowa się poprawi :). Jakość techniczna obrazu netflixa jest najlepsza z dostępnych vod'ów w Polsce a dla mnie to też bardzo ważne :)

Edytowane przez Agata2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę tych filmów z Paramountu, ale bez przesady - to nie były żadne nowości, tylko klasyki - American Beauty, Star Trek, Indiana Jones, Gliniarz z Beverly Hills, Ojciec Chrzestny itd. To miły dodatek do biblioteki, ale większość widziała to po 10x razy, a jeśli nie to będzie miała możliwość kilka razy w roku i to nawet na kanałach typu free to air ;). W kolejce w zamian można dać 500 innych tego typu ogranych, dobrych filmów z innych wytwórni.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to, duże wytwórnie stoją za Hulu które jak na razie nie ma planów wejście na rynki europejskie ale nie będą robić potentata z Netflixa.  Prędzej czy później Hulu zawita do Europy i także do nas dlatego wygodniej im jest sprzedawać treści do lokalnych operatorów niż do Netflixa.  

Oferta filmowa jest przeciętna i taka będzie ale siłą jedg są seriale i własne produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hulu to jest margines i prędzej będzie wchłonięty przez Amazon czy Netflix niż wlezie do Europy ;).

Netflix na USA ma sporą ofertę starszych filmów z Foxa, Universalu, wytwórni niezależnych i pewnie w przeciwieństwie do filmów kinowych, które zburzyłby sens "kanałów premium" w naszym kraju (choć i tak są przebłyski jak Big Short dodany już pól roku temu) bardzo dużo z nich można dodać i do naszej oferty. Zajrzałem do oferty USA i na pierwszy rzut oka widać takie tytuły jak Braveheart, serię Superman, Quiz Show, Titanic, Szczęki, Elizabeth, Helikopter w ogniu, Amelię, Requiuem dla snu itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy to dodatek, co zresztą potwierdzają badania Netflixa.

To, że Hulu w USA ma jakieś umowy, nie ma żadnego przełożenia na nasz rynek. Podejrzewam, że za filmu Paramountu wrzucą coś innego. Mają już filmy Sony, WB, Foxa i Universalu, więc mogą coś dorzucić z tych wytwórni.

Wcale bym się nie zdziwił, jakby również filmy Universalu niebawem wyleciały z oferty. Masa ich filmów pojawiła sie w Prime Video.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...