Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjaśniło się:

Program BANKOMAT to rzeczywiście będzie POLSKA produkcja na zagranicznym formacie - co ciekawe format został wymyślony m.in. przez...dyr. programowego Puls2 za dawnych czasów ( szczegóły na forum konkurencyjnego portalu, gdzie Johny Begood kroluje)

Więcej:

 

http://phileasproductions.wordpress.com ... 1/the-atm/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może ile ten serial kosztuje? Ja wiem. I dopóki jego cena będzie z kosmosu nikt go nie kupi. No, prawie nikt :D

 

No to tym gorzej przedstawiciel ogólnopolskiej stacji nie powinien się w tak bezczelny sposób wypowiadać.niegrzeczny.gif

@Joey 39

Nie każdy czyta forum media2.

Nie rozśmieszaj mnie. 99% wypowiedzi na tych forach to dyrdymały podlane sosem 'ja wiem lepiej' i ozdobione jakimś koncertem życzeń w stylu 'niech puszczą to, niech puszczą tamto'. Ciężko się to czyta, zwłaszcza kiedy ktoś (jak posty, które komentowałem) pisze nieprawdę.

I na koniec: nie żaden 'przedstawiciel' tylko 'osoba prywatna' w swoim własnym prywatnym czasie. Po definicję przymiotnika 'bezczelny' odsyłam do jakiegokolwiek słownika j. polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może ile ten serial kosztuje? Ja wiem. I dopóki jego cena będzie z kosmosu nikt go nie kupi. No, prawie nikt :D

 

No to tym gorzej przedstawiciel ogólnopolskiej stacji nie powinien się w tak bezczelny sposób wypowiadać.niegrzeczny.gif

@Joey 39

Nie każdy czyta forum media2.

Nie rozśmieszaj mnie. 99% wypowiedzi na tych forach to dyrdymały podlane sosem 'ja wiem lepiej' i ozdobione jakimś koncertem życzeń w stylu 'niech puszczą to, niech puszczą tamto'. Ciężko się to czyta, zwłaszcza kiedy ktoś (jak posty, które komentowałem) pisze nieprawdę.

I na koniec: nie żaden 'przedstawiciel' tylko 'osoba prywatna' w swoim własnym prywatnym czasie. Po definicję przymiotnika 'bezczelny' odsyłam do jakiegokolwiek słownika j. polskiego.

 

Tyle pan już na tych forach siedzi, że powinien się pan przyzwyczaić do ich poziomu ;). A czego pan oczekuje tu zaglądając? Fachowych porad? Pochwał i próśb o autografy prezesa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli to rzeczywiście przedstawiciel puls to jestem bardzo ciekawy jaka będzie odpowiedz na proste pytanie..Kiedy logo puls 2 będzie transparentne jak logo puls?.

Telewidzowie wiele razy zgłaszali np problem z jaskrawym logo tvp1 sd ,tvp2 sd i ograniczeniami wiekowymi. Logo wszystkich kanałów tvp i ograniczenia wiekowe są już półprzezroczyste.

http://forum.tvp.pl/index.php?topic=22813.0

Intensywność świecenia logo puls 2 jest zbyt duża. Podobna jak logo axn

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic844434.html

Cytat z 98 strony z instrukcji.Telewizor LG.Model z tego roku.

 

W celu uniknięcia efektu wypalenia należy unikać wyświetlania na ekranie telewizora nieruchomych

obrazów przez dłuższy czas (powyżej 2 godzin na ekranach LCD, powyżej 1 godziny na ekranach plazmowych.

Zatrzymane obrazy czyli np logo kanału telewizyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie na ten temat. Pokaż mi w Pulsie 2 kiedy logo stacji jest emitowane przez 1 czy 2 godziny non stop. Pomijam już zupełnie fakt, że problem jest kompletnie sztuczny.

A co do koloru logo: jednemu się nie podoba, a drugiemu podoba. Gdybym słuchał większości forumowych rad dot. Pulsu 2 to albo bym już zbankrutował, albo pełzał w rankingach na poziomie TVP Kultura. Pewnie powiecie: czemu ten facet uważa, że wie lepiej? Odpowiadam: wiem lepiej. Po prostu. I codziennie to udowadniam. Nie wierzycie, to popatrzcie na wyniki ogladalności i pokażcie mi inną stację, która w 8 miesięcy urosła z 0,3% do, 1.6%. Kropka.

A teraz zapraszam do dyskusji o kolorowym logo, anime, Pokemonach i telenowelach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, ze na forach takich jak to widzów Pulsu 2 jest jak na lekarstwo.

To z czego wynika pańska obecność na tym forum?

 

A co do koloru logo: jednemu się nie podoba, a drugiemu podoba. Gdybym słuchał większości forumowych rad dot. Pulsu 2 to albo bym już zbankrutował, albo pełzał w rankingach na poziomie TVP Kultura.

To zmiana koloru logotypu może spowodować istotny odpływ widowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...