Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cały ten film to "tylko prawda" jednej strony politycznej, jak Ci eksperci mogą cokolwiek wiedzieć o wraku skoro nawet go nie badali na jakiej podstawie mogą "domniemywać" o takich bzdurach i skąd nagle świadkowie się wzięli, TV Puls robi się telewizją propagandową goni telewizję z Woronicza i "niezależne" media z Torunia.

 

Przecież, jak niedawno twittował minister Sikorski, wrak jest bezużyteczny w śledztwie i przyda się jedynie do pomnika, a więc o co ci chodzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Puls robi się telewizją propagandową goni telewizję z Woronicza i "niezależne" media z Torunia.

 

Nie zgodzę się. W zapowiedzi tego filmu padło stwierdzenie, że "film z NGC wywołał kontrowersje, poznaj zdanie drugiej strony". I takie podejście nie jest w moich oczach niczym złym. Film jest oferowany różnym stacjom za złotówkę więc TV Puls tanim kosztem podbił sobie oglądalność wykorzystując zamieszanie po filmie "Śmierć prezydenta". Nie dostrzegam tu działania ideowego tylko zwykły biznes. Obejrzałem film z NGC, chętnie też zerkną na film Anity Gargas. Na razie nie chcę się na jego temat wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, powiem więcej- na NG i kanałach pokrewnych juz na dwa tygodnie przed emisją filmu pojawiały się jego zapowiedzi i to bardzo często. Dodatkowe kampanie w internecie i prasie jaki to wielki i odkrywczy film nie wyemitują i były efekty.

Info o emisji filmu Pani Gargas w TV Puls podano bodaj w poniedziałek po południu w formie krótkiej notki. Sam dowiedziałem się o emisji w poniedziałek wieczorem przeglądając jeden z portali medialnych. Nie było żadnych szumnych zapowiedzi i reklamowania tego filmu tak na antenie Pulsu jak i w internecie(o prasie już nie wspomnę).

Z miłą chęcią oglądnę powtórkę, rozmawiałem dziś ze znajomymi i wszyscy nie mieli pojęcia o tym iż ten film był emitowany wczoraj na Pulsie, o filmie NG zaś wiedział każdy z nich. Poinformowałem że powtórka poleci w niedzielę co przyjęli z dużą radością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film w tv otwartej miał połowę mniejszą oglądalność niż w kodowanej Chyba już ludzie wiedzą że nie ma sensu się szarpać

NGC prowadziło kampanię reklamową swojego filmu przez długi czas, TV Puls zapodał ten film praktycznie z dnia na dzień. Moim zdaniem faktycznie powinni poczekać z tydzień i przez ten czas lepiej go rozreklamować to i oglądalność byłaby większa. Ale może na oglądalności im też tak nie zależało, skoro ponoć nie emitowali w trakcie filmu reklam (mam nagrany, jeszcze nie widziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGC prowadziło kampanię reklamową swojego filmu przez długi czas

Największą reklamę temu filmowi zrobili przeciwnicy tego filmu. :) Był w tak złym świetle przedstawiany, że nie może dziwić fakt, że mieli tak potężną oglądalność, jak na tematyczny i do tego płatny kanał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O filmie w NG trąbiło się od wielu dni,tu było z dnia na dzień. Druga sprawa to pora emisji- paradoksalnie godzina 20.00 nie jest najlepsza,bo wtedy lecą te popularne seriale i konkurencja jest dość mocna ogólnie. Sam filmu nie widziałem,bo pomieszały mi się godziny emisji, w niedzielę obejrzę z chęcią. A dla Puls brawa za dobry ruch, wyemitują zarówno film Gargas jak i "Śmierć Prezydenta",więc trudno tu mówić o faworyzowaniu kogokolwiek. I dobrze,że nie ulegają tej takiej presji,że niektórych filmów wręcz nie wolno pokazywać. Uważam,że widz ma prawo zapoznać się z różnymi stanowiskami i móc samemu ocenić sttuację,a nie,że w jego imieniu zrobią to jacyś krytycy zaangażowani czy to po jednej czy po drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
O filmie w NG trąbiło się od wielu dni,tu było z dnia na dzień

Też mogli trąbić przez wiele dni. :) Nikt ich nie zmuszał do emisji filmu dzień po jego zapowiedzi. :)

 

Druga sprawa to pora emisji- paradoksalnie godzina 20.00 nie jest najlepsza

Sami taką godzinę wybrali. :)

 

I dobrze,że nie ulegają tej takiej presji,że niektórych filmów wręcz nie wolno pokazywać.

Jakiej presji i jakich filmów nie wolno pokazywać?

 

Uważam,że widz ma prawo zapoznać się z różnymi stanowiskami i móc samemu ocenić sttuację,a nie,że w jego imieniu zrobią to jacyś krytycy zaangażowani czy to po jednej czy po drugiej stronie.

Szkoda, że nie zająłeś takiego stanowiska w temacie NGC, gdzie ciągle odwoływano się do recenzji, które były dziełem krytyków zaangażowanych. :) Mało tego, sam podawałeś linki do takich recenzji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikingu jak ja Cię lubię. Zacznę od końca. Nigdy nigdzie nie napisałem ,że National Geographic ma nie emitować filmu "Śmierć Prezydenta". Recenzja dotyczyła jakości tego filmu,a nie zanegowanie faktu jego emisji. To dwie różne sprawy. Niektórzy recenzują film nazywając go Sci Fi nawet go nie oglądając.

Druga sprawa: Wystarczy poczytać opinie pana Morozowskiego na ten temat. Jest pewna cenzura,bo inne filmy dotyczące tematyki smoleńskiej jak np. "Krzyż","List z Polski" czy "Pogarda" nie doczekały się emisji w jakiekolwiek polskiej telewizji.

Wkingu i dwie twoje pierwsze uwagi. Odnoszę się do tego,że uważam,że oglądalność na poziomie 1mln osób to sporo zwracając uwagę na fakty,które nadmieniłem czyli jednak emisja z dnia na dzień i pora emisji. W tym zakresie TV Puls w mojej ocenie popełniła błędy i tu się mogę zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...