Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TV Puls po zakodowaniu sygnału stał się naprawdę wartościowych kanałem, ale obecnie prezentuje się tak jak wtedy, gdy był jeszcze FTA. W sumie to już dawno nie widziałem na tym kanale żadnej premiery.

Filmowych nie ma, zostało tylko parę premierowych odcinków seriali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester 2016/2017 w TV Puls będzie wyglądał następująco:

 

20:00 13 Dzielnica - sensacyjny, Francja 2004

21:25 Szalone fabryki polskiej muzyki!. Najlepsze z najlepszych - pr. rozrywkowy

23:00 Sylwestrowa moc emocji (cz. 1) - pr. rozrywkowy

0:30 Egzorcysta: Początek - horror, USA 2004

2:40 Sylwestrowa moc emocji (cz. 2) - pr. rozrywkowy

3:35 Kręcimy z gwiazdami: Bayer Full - pr. rozrywkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tej stacji to właśnie jest już regułą. W ostatnim czasie każdy serial zagraniczny, który emitują w prime time zmienia godzinę emisji po kilku odcinkach. Może najwyższy czas zmienić osoby odpowiedzialne za układanie ramówek?

Nie. Przenoszą emisję, gdy nie ma oglądalności. Nie dlatego, że takie jest ich "widzimisię". To taktyka na wzór głównych kanałów amerykańskich. Tam potrafią wywalić własną produkcję, nawet po jednym odcinku. Właściciel chce wyniku, a nie układacz ramówki się bawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Przenoszą emisję, gdy nie ma oglądalności. Nie dlatego, że takie jest ich "widzimisię". To taktyka na wzór głównych kanałów amerykańskich. Tam potrafią wywalić własną produkcję, nawet po jednym odcinku. Właściciel chce wyniku, a nie układacz ramówki się bawi.

 

Ale my nie jesteśmy w Ameryce - u nas kultura jest inna... Prezes jest po prostu oderwany od realiów rynku. Dorwał kontrakt z Universal, trochę z tego korzystał. Teraz to już chyba wegetacja, bo wogóle nie ma pomysłu na ten kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - to co się dzieję z ramówką TV Puls to jakaś kpina i tyle. Ja tam już prawie nie zaglądam. Jedynie głupie komedie w czwartki o 20 oglądam i tyle. :P

 

Nie. Przenoszą emisję, gdy nie ma oglądalności. Nie dlatego, że takie jest ich "widzimisię". To taktyka na wzór głównych kanałów amerykańskich. Tam potrafią wywalić własną produkcję, nawet po jednym odcinku. Właściciel chce wyniku, a nie układacz ramówki się bawi.

 

Jakoś TV Puls jest jedynym kanałem na rynku, który odwala takie numery. Inni nadawcy jakoś nie przejmują się oglądalnością ? Nie wydaje mi się. Jak się nie ma pomysłu na kanał to tak się kończy.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ''Sylwestrowej mocy emocji'' TV Puls wystąpią takie zespoły jak m.in. Łobuzy, Piękni i Młodzi, MiG, Akcent, Andre i Bayer Full.

 

Natomiast na wirtualnemedia_pl pojawił się wywiad z prezesem TV Puls Dariuszem Dąbskim, w którym m.in. zapowiada własne programy oraz krytykuje nowe stacje MUX-8 z czego widać, że Dąbski poważnie mocno boi się konkurencji. Cały wywiad przeczytacie tutaj:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dariusz-dabski-rynek-mediow-w-polsce-to-wzburzony-ocean-trzeba-dobrze-nawigowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...