Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem idealną marką która mogłaby kupić TV Puls jest RTL Group.

Gdyby tak się stało to moglibyśmy wtedy zobaczyć na antenie TV Puls stare odcinki Gute Zeiten Schlechte Zeiten, Alles was zahlt oraz Unter Uns od 1. odcinka.

Do tego dorzucam jeszcze takie zagraniczne hity jak Alarm fur Cobra 11, Hinter Gittern - Der Frauenknast , Ritas Welt, Alles Atze, Nikola czy Doppelter Einsatz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę wam się marzy. W dodatku teraz niemiecki kapitał jest w Polsce tępiony. A przynajmniej niemile widziany.

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby to działało na równych zasadach w obie strony. Tymczasem popatrzmy, jak po 25 latach wygląda rynek medialny i ile jest polskich nadawców w Niemczech, a ile niemieckich w Polsce. Nie wierzę, że np. Solorz nie chciałby rozwijać swoje imperium, ale widocznie coś przeszkadza.

http://natemat.pl/167401,chcieli-byc-jak-bauer-w-polsce-i-zalozyli-gazete-w-niemczech-szybko-zrobiono-z-nimi-ordnung

Ciekawy artykuł na ten temat, ze źródła, które raczej nie można zaliczyć do rządowych.

Nie myślcie, że gdyby TV Puls został przejęty, to ramówka byłaby "na bogato". Uważam, że stacja powinna zostać w polskich rękach, a już na początku lat '90 winny zostać wprowadzone zapisy w koncesjach o maksymalnym udziale zagranicznego kapitału, tak jak jest to na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Music i dlatego w latach 90 Nicola Grauso miał przegwizdane i ficjalnie mógł mieć tylko 33 % udziałów

I zobacz kto ile miał pieniędzy w budżecie

 

-Nieznany projekt: Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe - 53 mln dolarów
-TV 7: Mariusz Walter, Elektrim, CLT z Luksemburga, Reuters - 30 mln dolarów
-Antena 1: Marian Terlecki, Time Warner, sieć ABC, CNN - 25 mln dolarów
-NTP Plus: Mirosław Chojecki, Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, amerykańskie CME - 20 mln dolarów
-Polonia 1: Nicola Grauso (33%) - 20 mln dolarów
-Polsat: Zygmunt Solorz, Universal (20%) - 10 mln dolarów
-TV Niepokalanów: Kuria Prowincjonalna O.O.Franciszkanów - brak danych
-Canal+: Vivendi (33%) - brak danych
-Prywatna Telewizja Polska: brak danych (ponoć stacje lokalne Polonii 1) - brak danych
-Top Canal: Jacek Żelazik - brak danych

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Na Święta Wielkanocne TV Puls przygotował specjalną ofertę programową, na którą złożą się doceniane na cały świecie filmy. Stacja zaplanowała m.in. ogólnopolską premierę hitu "Noe: Wybrany przez Boga" z Russelem Crowe'em w roli głównej.
Nominowany do Złotego Globa film "Noe: Wybrany przez Boga" to pełna widowiskowych scen opowieść o biblijnym Noe, który ratuje świat przed potopem. TV Puls wyemituje tę znakomitą produkcję jako pierwsza ogólnopolska telewizja w kraju. Inną atrakcją będzie emisja kultowego "Pulp Fiction". Wcielającego się w postać Noego Russella Crowe'a będzie można zobaczyć w TV Puls również w emitowanym pierwszy raz w ogólnopolskiej telewizji widowiskowym filmie akcji - "Człowiek o żelaznych pięściach". Kolejną premierą będzie film przygodowy "Król Skorpion" z Dwayne'em Johnsonem w roli głównej opowiadający o konflikcie pustynnego wojownika z okrutnym Memnonem, który chce zniszczyć jego ojczyznę. 

Ponadto TV Puls wyemituje takie hity filmowe, jak filmy akcji "Mechanik: Prawo zemsty" z udziałem gwiazdora kina akcji Jasona Stathama i "Z podniesiony czołem"o byłym żołnierzu, który po powrocie do domu musi zaprowadzić porządek w rodzinnym miasteczku, a także udane kontynuacje znanych na całym świecie filmowych serii: "Underworld: Przebudzenie", "Resident Evil: Zagłada", "Jurassic Park 3" oraz "Piła 6".

Kanał wyemituje też mnóstwo produkcji dla całej rodziny. Będą to m.in. uwielbiane przez dzieci baśnie braci Grimm, w tym mająca ogólnopolską premierę produkcja"Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Księżniczka Maleen", a także"Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gęsiareczka" "7 krasnoludków - Las to za mało!". Ponadto będzie można zobaczyć takie familijne przeboje, jak "Garbi - Super bryka" z Michaelem Keatonem i młodą Lindsay Lohan, film "Flintstonowie" z rewelacyjnym Johnem Goodmanem w roli Freda oraz znakomity wielkanocny hit"Hop" o pewnym zajączku, dziedzicu fabryki słodyczy na Wyspie Wielkanocnej, który marzy o karierze... perkusisty rockowego

 


Źródło: http://media2.pl/media/132679-Filmowe-Swieta-w-TV-Puls-z-premiera-Noe-Wybrany-przez-Boga.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem idealną marką która mogłaby kupić TV Puls jest RTL Group.

Gdyby tak się stało to moglibyśmy wtedy zobaczyć na antenie TV Puls stare odcinki Gute Zeiten Schlechte Zeiten, Alles was zahlt oraz Unter Uns od 1. odcinka.

Do tego dorzucam jeszcze takie zagraniczne hity jak Alarm fur Cobra 11, Hinter Gittern - Der Frauenknast , Ritas Welt, Alles Atze, Nikola czy Doppelter Einsatz.

Ciekawe który to byłby RTL, bo "7" została już zagospodarowana. A tak realnie patrząc, RTL chyba jest nierealny póki co. Nie żebym miał coś przeciwko, ponieważ wciąż mam sentyment do RTL7, więc polska wersja RTL - byłoby miło.

 

Może FOX spróbowałby ponownie. Wciąż powtarzają przecież od jakiegoś czasu, iż ponownie chcieliby spróbować w Polsce (sport). Tym razem przecież byłoby łatwiej - już bez Franciszkanów; więc "fikołki" i takie tam wchodzą już w rachubę. :wink:

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od poniedziałku znika z ramówki o 17:00 paradokument Tajemnice medyczne, co prawda jeszcze we wtorek premiera 30 odcinka o 6:00, ale od środy całkowicie znikają i bardzo dobrze. Oznacza to, że nie pokazą wszystkich odcinków.

 

 

...............

 

Jest też zła informacja, co prawda od jutra przez pięć dni Tv Puls pokaże kilka odcinków 2 i 3 sezonu serialu Columbo, ale za tydzień ten serial już znika z ramówki.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego nie rozumiem we współczesnych mediach. Najpierw przyzwyczają widza do czegoś, a potem ni stąd ni z owąd zabierają mu to. Jak to się ma do zatrzymania zdobytego widza i budowania relacji z nim, a co za tym idzie wzrostu oglądalności.

 

Mam tu na myśli wiele kanałów ogólnotematycznych i serialowo/filmowych nie tylko Puls. Piszę to między innymi (a może przede wszystkim) w oparciu o własne doświadczenia. Nie oglądałem wielu kanałów, aż do momentu pojawienia się jakiegoś serialu. Po kilku tygodniach regularnego oglądania dany kanał przerywał emisję, więc i ja przestałem go oglądać. Proste. Nie ma tego na co mnie "złapali", nie ma mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni tak utopili "Gliniarza i prokuratora" gdy widz wciągnął się w serial. Chciałem sobie odświeżyć, skądinąd serial z humorem, podobnie jak Columbo. a tu nagle stop, szach mat i Stawka większa niż życie :)  Dobrze, że jest 13 Ulica.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...