Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To już wiadomo że będzie:

 

- Puls Raport (19:30)

 

- Zabójcze umysły

 

- ALE NUMER!

 

- Star Trek

 

- Światowe rekordy Guinnessa

 

- The Amazing Race

 

- Tylko Ty

 

- Najgorszy polski kierowca

 

- Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty

 

Dopisz przy Puls Raporcie godzinę emisji wydania wieczornego czyli 22 :)

Potwierdzeniem że to bęhttp://www.wirtualnemedia_pl/article/255614_Puls_Raport_dziennikiem_TV_Puls.htmdzie o tej porze jest ten news :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że leciało na AXN, nie oznacza wcale, że wszyscy to oglądali. Ja prawdę mówiąc nie oglądałem żadnej z tych serii, ponieważ przez dłuższy czas (mimo posiadania kablówki) nie miałem dostępu do tego kanału. Cieszę się, że ciekawe propozycje pojawią się wreszcie na antenie otwartej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na "Światowe rekordy Guinnessa". Dotąd oglądałem ten program tylko w niemieckiej telewizji. Wkrótce pojawi się także polska wersja. Na moją uwagę zasługuje jeszcze "Najgorszy polski kierowca". Mam wrażenie, że ten program będzie miał coś z "Nauki jazdy", który kiedyś był emitowany przez TVN. Niewątpliwie produkcje własne będą miały duży wpływ na rozwój nowej TV Puls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światowe rekordy Guinnessa to musi być coś. A ktoś wie czy to będą jakieś nowsze materiały czy też lekko starcze :?: Zgadzam się, dzięki kilku programom w ramówce stacja może zyskać duzo, ale jeszcze muszą to jakoś pokazać. Ciekawi mnie od kiedy będzie ten program nadawany... ile będzie miał odcinków i w jakiej jakości będą materiały...

 

edit james_b: ok, dzieki za zwrócenie uwagi i mam nadzieje, że to juz sie nie powtórzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miał zainstalowanego Joost`a to tam leciały jakieś rekordy Guinnesa. Może to będzie to samo? Próbowałem to oglądać ale poległem na gościu który goleniem łamał kije baseballowe :D

 

Co do poprawności językowej. Jeśli ktoś ma Firefoxa to może zainstalować sobie słownik. Bardzo przydatna wtyczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiadomo że będzie:

 

- Puls Raport (19:30)

 

- Zabójcze umysły

 

- ALE NUMER!

 

- Star Trek

 

- Światowe rekordy Guinnessa

 

- The Amazing Race

 

- Tylko Ty

 

- Najgorszy polski kierowca

 

- Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty

Brakuje mi tu jeszcze "Knight Rider'a", "Air Wolf'a" i "The A-Team" - poważnie. Chciałbym pooglądać jeszcze raz te seriale. Były super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil jest uniwersalny. Reklamy mogą lecieć takie same, jak nocą na Polsacie czy TVN. Natomiast nie wierzę, aby franciszkanie się na to zgodzili. Ba - napewno nie zgodziłby się na to nikt z kierownictwa Pulsu. To ma być telewizja, a nie jakieś Hotline TV. Zresztą wydaje mi się, że reklamy seks-telefonów mogłyby lecieć nawet w ś.p. TV Niepokalanów, byle by miało to miejsce po 23, gdzie zalecenia koncesyjne już nie mają takiej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Trek z lat 60-tych hahahaha. Co za ramówka. Smiechu warte...

 

 

no widzę chłopcze, że się wysiliłeś :P Zapewne też nigdy nie oglądałeś Star Treka. Ta seria jest najlepsza ze wszystkich. Ale skąd Ty masz to wiedzieć - wychowałeś się zapewne na BEZNADZIEJNYM "Enterprise"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...