Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Star Trek z lat 60-tych hahahaha. Co za ramówka. Smiechu warte...

 

 

no widzę chłopcze, że się wysiliłeś :P Zapewne też nigdy nie oglądałeś Star Treka. Ta seria jest najlepsza ze wszystkich. Ale skąd Ty masz to wiedzieć - wychowałeś się zapewne na BEZNADZIEJNYM "Enterprise"

 

To nie chodzi o to co ja oglądałem. Nie interesują mnie bajki typu Star Trek, i nie ważne czy to będą stare odcinki czy nowe. Ale jeśli myślą, że tym mogą konkurować z Polsatem, czy Tvn to się grubo mylą. Jeśli panowie z Media Corp. sądzą, że wcisną Polakom byle badziew i będą mieli super oglądalność, to chyba żyją ciągle w latach osiemdziesiątych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem na blogu telewizji puls jeśli są to informacje prawdziwe to filmów w nowej ramówce będzie nie wiele Hit filmowy w sobotę o 20 a o 22 kino akcji. w tygodniu raczej programy rozrywkowe i seriale. Ciekawe czy bedą bajki dla dzieci i jakie filmy będą w hitach filmowych mogły by być nowe ale mniej znanae takie jak np. w hallmarku!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje o ramówce z pewnych ale sprawdzonych źródeł (po części z ML) :

Narazie ramówka wygląda tak :

Pon - Pią

Piątek 15:00 Godzina Miłosierdzia

...- 18:00 ??

18:00 "Wszyscy kochają Raymonda" - serial komediowy

18:30 ??

19:00 Tylko Ty - pr.rozrywkowy

19:30 Puls Raport -pr.informacyjny prow. Jacek Karnowski,Katarzyna Olubińska,Krzysztof Ziemiec

20:00 Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty - teleturniej prow. Robert Korólczyk

Czwartek 21:00 "Najgorszy polski kierowca" - prow. Stefan Friedman

?? (z dni powszednich) 21:00 "Paczka" - program dokumentalny

?? (z dni powszednich) 21:00 "Singe Dinge" - teleturniej muzyczny

22:00 Puls Raport -pr.informacyjny prow. Jacek Karnowski,Katarzyna Olubińska,Krzysztof Ziemiec

Sobota

...- 19:30 ??

19:30 Puls Raport -pr.informacyjny prow. Jacek Karnowski,Katarzyna Olubińska,Krzysztof Ziemiec

20:00 Hity Filmowe

22:00 Kino Akcji

Niedziela

...- 12:00 ??

12:00 Anioł Pański

12:30 - 19:30 ??

19:30 Puls Raport -pr.informacyjny prow. Jacek Karnowski,Katarzyna Olubińska,Krzysztof Ziemiec

20:00 - ... ??

 

 

?? Ale numer - program rozywkowy prow. Artur Andrus

?? Star Trek - serial s.f

?? Dotychczasowe programy TV Puls

Legenda :

?? - Niewiadomo co lub kiedy

 

 

 

G.Miłosierdzia mogli sobie już odpuścić i tak to samo wałkuje krakowska TVP i Radio Maryja & TV Trwam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowa. Podoba mi się bardzo ten nowy program dla TV Puls. Chciałam zadać kilka pytań, bo widzę, że piszą tutaj użytkownicy, którzy pewnie są po części związani z tą telewizją.

 

1. Czy po wejściu nowego programu, TV Puls zniknie z satelity?

2. Czy wiadomo coś więcej na temat seriali, jakie będą emitowane? Interesują mnie głównie seriale młodzieżowe, komediowe i telenowele.

3. Chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat propozycji, które właśnie będzie produkowała TV Puls.

4. Czy na antenie będą puszczane jakieś programy muzyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam :

1. Chyba nie zniknie z satelity

2. Wiadomo tylko że będzie sitcom "Wszyscy Kochają Raymonda" emitowany dotąd w Comedy Central (emisja. pon-pią 18:00)

3. Odsyłam do śledzenia i czytania wszystkich informacji na :

http://telewizjapuls.blog.onet.pl/ oraz do przeczytania tych stron :

- http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=37714

- http://media2.pl/media/29095-kilka-slow ... -puls.html

4. Tak będzie puszczany jeden teleturniej muzyczny - Singe Dinge

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie serialowa wersja tego co było kiedyś na Tele5 ??

Oto co narazie wiemy o ramówce :

Stan ramówki po drobnej edycji :

Pon - Pią

Piątek 15:00 Godzina Miłosierdzia

Piątek 15:30 Smaki Azji - program przyr-kulin

...- 18:00 ??

18:00 "Wszyscy kochają Raymonda" - serial komediowy

18:30 ??

18:30 lub 19:00 Tylko Ty - pr.rozrywkowy

19:30 Puls Raport -pr.informacyjny prow. Jacek Karnowski,Katarzyna Olubińska,Krzysztof Ziemiec

20:00 Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty - teleturniej prow. Robert Korólczyk

Poniedziałek 21:00 "Singe Dinge" - teleturniej muzyczny

Wtorek 21:00 "Paczka" - program dokumentalny

Wtorek 21:30 Światowe rekordy Guinessa

Środa 21:00 Zabójcze umysły - serial sems.

Czwartek 21:00 "Najgorszy polski kierowca" - prow. Stefan Friedman

Piatek 21:00 Ale numer - Program rozrywkowy prow. Artur Andrus

Piatek 21:30 Uwaga zarty - program rozrywkowy

22:00 Puls Raport -pr.informacyjny prow. Jacek Karnowski,Katarzyna Olubińska,Krzysztof Ziemiec

Sobota

...- 19:30 ??

19:30 Puls Raport -pr.informacyjny prow. Jacek Karnowski,Katarzyna Olubińska,Krzysztof Ziemiec

20:00 Hity Filmowe

22:00 Kino Akcji

Niedziela

...- 12:00 ??

12:00 Anioł Pański

12:30 - 16:00 ??

16:00 Star Trek - s.sf

17:00 - 19:30 ??

19:30 Puls Raport -pr.informacyjny prow. Jacek Karnowski,Katarzyna Olubińska,Krzysztof Ziemiec

20:00 - ... ??

 

?? Dotychczasowe programy TV Puls

?? Robocop

 

Legenda :

?? - Niewiadoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kisielku (Poland) - "Robocop" w wersji serialowej emitowany był w latach 90-tych przez Polsat. Emitowany był chyba tylko raz w historii polskiej telewizji. Świetnie, że wraca na antenę, bo to dość dobry serial sci-fi.

 

Czołówka: http://pl.youtube.com/watch?v=FFUdB3r6hV0

 

Natomiast jeśli mówisz o "Robocopie" nadawanym w Tele 5, była to całkiem inna wersja filmu. To, co znają widzowie TVP1 i Polsatu jest wersją z roku 1987, kolejne części wyszły w 1990 oraz 1993 roku. Tele 5 wyemitowała kanadyjskie wydania "Robocopa" z 2000 roku.

 

Serial "Robocop: The series" (prod. kanadyjskiej) z 1994 także pokazywał Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale de facto ma racje - puls nie dokonca legalnie zmienil forme koncesji...

Puls zrobił to dzięki spotkaniu Murdocha z premierem. Co do bania się Pulsu przez TVN macie raje - TVN myśli że nie ma mocniejszych od niego a są (ludzie Murdocha) którzy wiedząco zrobić z głównym kanałem - ramówka TVN mówi sama za siebie (no może są tam ciekawe programy ale układ wygląda kiepsko).

Puls się rozkręca i rozkręcać się będzie nadal TVNowi nic do tego - niech blokuje taki np. Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...