Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie traktuję tą pogłoskę o rzekomym likwidowaniu dz. inform. jako niepotwierdzoną sensację , bo oprócz tego jednego artykułu żaden z (innych?) poważnych serwisów (np. wirtualnemedia_pl) nic takiego nie napisał (ogólnie cisza) , jak zniknie , to się potwierdzi , ale szczerze mówiąc wątpie , by tak z dnia na dzień w pośpiechu Murdoch rezygnował z takiego świetnego programu jakim jest Puls Raport .

No to masz potwierdzenie :D

http://pl.youtube.com/watch?v=8L8kQRjiIOk

Ciekawe co na to zakon? A wszystko znowu przez PO :D Gdyby PiS wygrał byłoby inaczej. Murdoch coś tam kręcił z Kaczyńskim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie oni umowy mieli podpisane ale chyba przez trzy miesiące będą mieć z czego żyć :D A jeśli informacje o nowym kanale informacyjnym są prawdziwe to na pewno tam znajdą pracę.

Nie dziwię się że Murdoch nie chce inwestować kasy w Puls. Spółka z większościowym udziałem księży jest bez sensu. Oni potrafili wycinać gorętsze sceny z telenowel :lol: Jak z takimi robić telewizję? Murdochowi zależało chyba tylko na nadajnikach naziemnych i zaistnieniu w multipleksach DVB-T. Widocznie zmienił strategię inwestowania w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że Murdochowi zależało jednak na pakiecie kontrolnym w TV Puls. Przykręcił kurek stacji, to i "Puls Raport" zniknął. Zaczną się jaja jak producenci zażądają pieniędzy za wyprodukowane programy, a News Corp. ich nie da :) To będzie dopiero akcja. Dlatego czuję, że wtedy franciszkanie mogą odsprzedać Murdochowi pakiet kontrolny.

 

Póki co dziennikarze "PR" nie otrzymali jeszcze wypowiedzeń, więc w każdej chwili mogą wrócić do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zawiedziony decyzją o zakończeniu emisji "Puls Raportu" :( . Dla mnie był to najlepszy program informacyjny w Polsce . Jestem również zaskoczony tym posunięciem . Widać albo szykuje się jakiś nowy projekt , albo News Corp. wycofuje się z Pulsu . A może za kilka lat (jak wzrośnie im oglądalność , chociaż bez takiego programu , wątpie) wznowią emisję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniu nasuwa mi się jedno pytanie ... dlaczego tak późno zlikwidowali Puls raport? :D Dziwne? Bardzo podobał mi się PR ale rzućcie okiem na liczby.

Puls Raport - 200 osób (130 dziennikarzy); Polsat News - 400 osób(180 dziennikarzy i edytorów)

Puls Raport - 1 godzina programu dziennie; Polsat News - 12 godzin programu dziennie (a można nawet powiedzieć że już 24 godziny na dobę).

Czy trzeba coś więcej? Gołym okiem widać że były to pieniądze marnowane. Albo Ci w Polsat News pracują ponad siły albo ci z Puls raportu nie mieli co robić. I chyba było to drugie. Ostatnio wysłali Paulinę Drapałę na mistrzostwa świata w piłce nożnej, państw nieistniejących. Ktoś kiedykolwiek o czymś takim słyszał? Trzeba było aż wysyłać dziennikarza by nadać 3 minutową relację? Oj wydaje mi się że ludzie zarabiali tam niezłe kokosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dowiedziałem się , że brak programu informacyjnego jest "sprzeczne z koncesją stacji, która nakłada obowiązek nadawania takich programów." Tak powiedziała amelia Łukasiak w wywiadzie dla KMDM.pl . Tak więc Puls Raport lub inny program informacyjny musi powrócić , jeśli stacja nie chce stracić koncesji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była tv religijna , ale jak Murdoch kupił troche udziałów to zrobiła "skok w bok" .

 

Religijna przestała być już wcześniej, z tego co pamiętam to "Niepokalanów II" Zamieniło się właśnie w Puls.

Owszem na początku było troche programów religijnych, ale były też bajki i programy satyryczne takie jak "Gumitycy", a wtedy Murdoch chyba [a raczej na pewno] nie interesował się tą stacją.

 

W weekendy zamiast Puls Raport będzie można oglądać Flintstonów znanych widzom Cartoon Network,Boomerang i TVP 2.

 

http://media2.pl/media/38461-flinstonowie-zamiast-puls-raportu.html

 

No szkoda że padło akurat na Flintstonów [a nie Flinstonów]

Szczerze już się ich naoglądałem na Boomerangu, wartałoby przypomnieć jakąś inną animacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dowiedziałem się , że brak programu informacyjnego jest "sprzeczne z koncesją stacji, która nakłada obowiązek nadawania takich programów." Tak powiedziała amelia Łukasiak w wywiadzie dla KMDM.pl . Tak więc Puls Raport lub inny program informacyjny musi powrócić , jeśli stacja nie chce stracić koncesji .

Nie widzę problemu. Wystarczy ugadać się z Superstacją by ta robiła dla nich jeden "Dziennik" na dzień. Wybieraliby sobie lepsze materiały i emitowali u siebie. Też mi heca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik by przenieśli z PKiN gdzieś tam? Chyba żartujesz :lol2: ten nadajnik stoi tam od X lat i teraz, aby zasięg był "lepszy" kanały przenoszą na nadajnik, który ma lepsze pokrycie itd.

 

No to na PKiN dezaktywowali,a w Łazach nowe zamieścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...