Skocz do zawartości

UEFA Euro 2016 we Francji


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jędza to na pewno nie zagra, kwestia jest taka czy zostanie w Rosji czy nie. Wbrew pozorom dobre występy mogą sprawić, że zostanie.

Michał na pewno zostanie, ma swoje lata a Turcja, Chiny czy Bliski Wschód raczej mu się jeszcze nie marzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak było, było pewne zainteresowanie ale konkretów nie było. W jednym klubie rozwali jego i kogoś jeszcze co przyznał sam Pazdek w wywiadzie a Legia po prostu była konkretna. To bardziej menagerowie go chcieli tam upchnąć niż było zainteresowanie. Ma 29 lat więc temat zachodu  to ciężką sprawa. A Legia nie puści go za drobne a 2,5-3 mln za 29 letniego obrońcę z ligi polskiej to sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego meczu po skojarzył mi się on z meczem Niemców z Algierią w 1/8 ostatniego mundialu i wynik podobny i nasz gra do Algierczyków. Dobra defensywa, duża dyscyplina taktyczna całego zespołu i trochę szczęście bo Pazdek przeciągał piłkę. Niemcy jedynie bombardowali nas z daleka i w zasadzie poza jednym strzałem Bambi nie miał zbyt dużo pracy. O niedosycie nie ma co mówić, trzeba szanować ten punkt mimo tego, że mieliśmy więcej wykreowanych sytuacji w polu karny, Dziwna decyzja UEFA o wyborze Boetenga na gracz meczu.

 

Po 180 minutach tylko My i Niemcy bez straty gola i szansę na to mają Chorwacji, Hiszpanii, Włosi i Węgrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że 4 punkty dają praktycznie pewny awans - nawet z 3-go miejsca, ale zobaczymy jeszcze jakie wyniki będą padały w ostatnich meczach drugiej kolejki. Prawdopodobnie zajmiemy drugie miejsce w grupie, bo coś mi się nie widzi, żeby Niemcy z Irlandią nie wygrali - i to wyżej niż 1:0. Czyli najprawdopodobniej przyjdzie nam zagrać w 1/8 ze Szwajcarią. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędza to na pewno nie zagra, kwestia jest taka czy zostanie w Rosji czy nie. Wbrew pozorom dobre występy mogą sprawić, że zostanie.

Michał na pewno zostanie, ma swoje lata a Turcja, Chiny czy Bliski Wschód raczej mu się jeszcze nie marzą.

Podobno Legia ma prawo pierwokupu Jędzy, co prawda z wysoką kwotą(ponad 1 mln Euro), ale może się skusi. Choćby po to, żeby z nim powalczyć o LM i potem sprzedać za wielokrotność tej sumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadra Nawałki to najlepsza reprezentacja Polski od 30 lat. Do wczoraj miałem jeszcze wątpliwości, ale w meczu z Niemcami zostały rozwiane. Widok Niemców w końcówce dla których remis z Polską jest bardzo dobrym wynikiem - bezcenny. Za Janasa i Beenhakkera byliśmy pierwszymi w kolejce na których robi się punkty, obecnie jesteśmy jak Atletico - groźni i nieprzyjemni. Szkoda wielu zmarnowanych sytuacji Milika, szkoda, że forma Arkowi gdzieś uleciała... eh... 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że u Milito to siedzi w głowie... on chyba jest za bardzo podjarany tym, że ma piłkę na nodze. Za bardzo chce i wychodzi kaszanka, a ta bala co miał na 3 metrze, to jakoś tak dziwnie opadła, dużo lepiej gdyby strzelał nogą, ale juz było za późno.  W końcu zacznie siadać... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mad

Wczorajszy mecz jest przykładem dobrego spotkania, mimo że bezbramkowego. Były emocje, dwa świetne zespoły.

Co do Milika uważam, że jest mocno przereklamowany, tak naprawdę poradził sobie tylko w przeciętnej i przyjaznej strzelcom lidze holenderskiej. Ilu już superstrzelców z tej ligi nie poradziło sobie w trudniejszych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo włosi mają słabą kadrę, tam ofensywa na kolana nie rzuca. Z drugiej strony wygląda jakby oszczędnie grali. Pewnie każda lepsza ekipa od Belgii i Szwecji wygrałą z nimi.

Za dużo szrotu, takie szwedy powinny w eliminacjach odpaść.  Wasze argumenty od 24 ekipach są słabe. Tak samo jak reforma LM, tak i reforma Euro nic pozytywnego nie dała dla postronnego kibica.Poziom się na pewno nie podniosł...

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi reforma LM dała wiele - złudne nadzieje, że zagra mistrz Polski w fazie grupowej. :) Te mistrzostwa są średnie jeśli chodzi o emocje, liczbę goli - ale myślę, że bardziej dlatego, że najlepsze reprezentacje równają do dołu. Portugalia remisuje z Islandią, Francja gra jak równy z równym z o wiele słabszymi drużynami. Niemcy nie mają siły w ataku, o Włochach nie wspomnę. Hiszpania przegrywa towarzysko z Gruzją, a potem męczy się z Czechami. Zobaczymy jak turniej się rozwinie, ja nie widzę na dzień dzisiejszy Mistrza Europy w żadnej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...