Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, ale to nie są kanały premium, a zwykłe kanaliki tanie, których przez lata była cała masa dodawana do każdego z pakietów.

To tak jakby ktoś ci powiedział, ma pan pełny najdroższy pakiet, płaci pan najwięcej, jest pan stałym i dobrym klientem od lat, ale jak chce pan odbierać kilka zwykłych kanałów, które nie są premium to proszę przejść na inną nazwę, ludzie nie chcą takich zmian, a jak dowiedzą się że coś ktoś chce wymusić czy kombinować to boją się i przechodzą do konkurencji dla samej zasady, a jak są to usługi wiązane to przenoszą całą rodzinę, kilka telefonów, itd.. WIĘC MYŚLĘ ZE ZOBACZYMY CO MUSZĄ A CZEGO NIE MUSZĄ W PRAKTYCE po okresie wstępnym, jak ludzie będą robić przenosiny z błahej sprawy..

Mam w umowie też kanały, które zabrano, a rebrandingi nie są tymi samymi kanałami o tej samej tematyce, ale to osobny temat..

Może już będzie jedna platforma do tego czasu :) 

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pietrek1 napisał:

Zgadza się, ale to nie są kanały premium, a zwykłe kanaliki tanie, których przez lata była cała masa dodawana do każdego z pakietów.

To tak jakby ktoś ci powiedział, ma pan pełny najdroższy pakiet, płaci pan najwięcej, jest pan stałym i dobrym klientem od lat, ale jak chce pan odbierać kilka zwykłych kanałów, które nie są premium to proszę przejść na inną nazwę, ludzie nie chcą takich zmian, a jak dowiedzą się że coś ktoś chce wymusić czy kombinować to boją się i przechodzą do konkurencji dla samej zasady, a jak są to usługi wiązane to przenoszą całą rodzinę, kilka telefonów, itd.. WIĘC MYŚLĘ ZE ZOBACZYMY CO MUSZĄ A CZEGO NIE MUSZĄ W PRAKTYCE po okresie wstępnym.

Mam w umowie też kanały, które zabrano, a rebrandingi nie są tymi samymi kanałami o tej samej tematyce, ale to osobny temat..

Też mam podobny problem. L z HBO i Filmbox podobno droższy niż Premium na nieokreślonym, a paczki nc+ nie będzie dla nas (Premium), trzeba iść na jedno literowe pakieciki. Bez sensu, może jak będzie u mnie duża oglądalność to może będzie migracja na nowe.

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem będzie jeszcze większy jak wejdzie HBO Max, bo większość ma stare pakiety z HBO GO i jak zapewne nie będą im chcieli dać HBO Max w to miejsce, a zabiorą HBO GO to zrobi się jeszcze większy problem.

Ludzie dla samej zasady nie chcą w obecnych czasach dokonywać zmian, boją się nowego, więcej jedyne co robią to dla zasady przechodzą do konkurencji, wkrótce jak widać przez satelitę może jej nie być :)

Zobaczą, że coś im odejmują, a mało dodają, zobaczą że sąsiad ma jakieś tam kanały, a ja nie mam i mam coś zmieniać, to się zdenerwują i transfer zrobią, a przy okazji przeniosą inne rzeczy jak telefony, itd.

Wkrótce platforma Canal+ może mieć wiele możliwości pozyskania nowych abo :) 

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bloo411, super, ale czy w starych pakietach tak będzie :) Według twoich teorii liczy się umowa, a stare umowy są na HBO GO, a nie MAX, więc nie wiadomo jaka będzie praktyka, bo według umowy nie musi tak być :) Po za tym nie oszukujmy sie, że wersja MAX ma być droższa od GO, więc raczej znów będzie problem.

Widać to po aktualnym stanie, że  p@zerność się włącza, wiec platforma Canal+ będzie miała żniwa jak tak dalej będzie, wystarczy że w odpowiednich momentach obniżą ceny i zrobią dobre promo, a telefony ludzie też przeniosą.

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pietrek1, czytaj ze zrozumieniem. Na polskim rynku HBO Max zastąpi HBO GO, więc podejrzewam z automatu ci co mieli HBO GO otrzymają dostęp do HBO Max, przynajmniej do końca obowiązującej umowy, gdyż w przeciwnym razie gdyby tak nie było, to ludzie mogliby bezkarnie rozwiązać umowy z powodu braku dostępu do usługi. Potem pewnie cena za HBO Max u operatorów będzie wyższa.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 ty w ogóle nie ogarniasz tematu, ludzie którzy mają stare pakiety to od dawna w większości przypadków są na okresie bezterminowym czyli w każdym momencie mogą rozwiązać umowę z miesięcznym wypowiedzeniem więc to ich nie dotyczy bo w każdej chwili mogą szybko przejść do konkurencji. Umowa to umowa, GO to nie MAX, zawsze może być różnie, a jak tak robią ze zwykłymi kanałami teraz to tym bardziej mogą zrobić z MAX, jak cena będzie większa, a wiemy że będzie większa bo te dane już były podane.

Edytowane przez pietrek1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pietrek1, ogarniam. To Ty masz problem ze zrozumieniem. No właśnie, jak napisałeś w większości przypadków. Poza tym, żaden operator nie chce, aby mu ludzie uciekali składając wypowiedzenia z powodu wyłączenia usługi czy kanału, który mają w umowie. GO i MAX to serwisy streamingowe. Nie zapominaj, że również są osoby z nowymi pakietami, gdzie w swoich umowach mają HBO GO, więc nie sądzę, aby Polsat Box, czy jakikolwiek inny operator w przypadku zastąpienia na naszym rynku HBO GO HBO Maxem, nagle odciął swoich klientów od tej usługi. Posypałyby się wypowiedzenia.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, posypały by się wypowiedzenia i większość starych pakietów jest na umowach bezterminowych, więc konkurencja miała by sporo nowych klientów w super szybkim tempie.

To teraz skumaj jeszcze sytuacje, że według oficjalnych danych wersja MAX ma być droższa od GO, a umowa jest na GO w starych pakietach, więc w świetle prawa nie muszą MAX dawać.

To teraz skumaj, że włączają kilka zwykłych kanałów tylko w okresie próbnym , a po nim ludzie będą mieli ciemne ekrany mimo tego, że przykładowo płacą 99 zł za drogi i pełny pakiet premium, przecież większość z nich przejdzie do konkurencji dla samej zasady, nadal twierdzę, że oni sami sobie strzelają w kolana. Zobaczymy jak będzie w praktyce w następnym roku, bo narazie jest gdybanie, ale już widać p@zerność. Canal+ był taki to ludzie przeszli do Polsatu, a teraz może być w drugą stronę, choć dużo wskazuje że zaraz będzie jeden gracz, więc jeden kocioł .. :) 

 

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pietrek1, nowe kanały trafią na nową listę kanałów, czyli na poz. w dekoderach 400 wzwyż. Także pewnie nieliczni po okresie promocji zorientują się potem, że coś tam mają niedostępne w swoim abonamencie. Tym bardziej, że obecna lista kanałów od miejsc w dekoderze 1-199 pozostanie i będzie dalej funkcjonować.

 

Poza tym, Polsat Box zawsze jak dodawał nowe kanały, a wcześniej zmieniała się pakietyzacja, to kanały te już nie trafiały do starych pakietów. Także taką taktykę mają od lat.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skapną się, to nie te czasy, płacisz 100 zł za pakiet i ktoś ci mówi, ale ma pan zmienić na inną nazwę bo już premium nie jest pełny, co pierwsze robisz jak jesteś na okresie bezterminowym ? Wejdź w rolę klienta i odpowiedz sobie sam :) 

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pietrek1, taaa, ciekawy jaki % i w jakim czasie. Już nie raz było tutaj na forum pisane, że większy odsetek abonentów korzysta z listy kanałów Polsatu i porusza się na poz. 1 do 100 lub 200. A dlaczego TV Puls tak walczył z Polsatem o powrót na listę kanałów na lepszą pozycję, gdy ich wywalili na 150 którąś pozycję kilka lat temu i w ich miejsce dali Super Polsat?. Ty sam byś zapewne nie wiedział gdyby nie to forum, że 7 kanałów tematycznych od Canal+ zasili ofertę Polsat Box od 10 grudnia i że wejdzie nowa lista kanałów od poz. 200 wzwyż. Tym bardziej, że nowe kanały trafią na nową listę kanałów na pozycję 400+.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak informuje portal wirtualnemedia_pl:

"Abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV do 15 stycznia 2022 r. będą mieli możliwość zapoznania się z propozycjami wszystkich 8 stacji bez dodatkowych opłat. TeenNick będzie dostępny w otwartym oknie również w telewizji internetowej. Po zakończeniu okresu promocyjnego wszystkie nowości będą dostępne w ramach podstawowego pakietu L w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV, a TeenNick promocyjnie także w pakiecie M. Stacje z treściami dla najmłodszych - TeenNick, MiniMini+, TeleToon+ - będą również dostępne dla abonentów dodatkowego pakietu Dzieci. Wszystkie nowe pozycje, z wyjątkiem kanału Ale Kino+, w ramach swojego pakietu TV będzie można dodatkowo oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Polsat Box Go. TeenNick trafi też do oferty telewizji internetowej – do pakietu podstawowego Bogatego oraz wzbogaci pakiet Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go."

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polsat-box-canal-lista-kanalow-jak-odbierac-cena-opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pietrek1

@Bloo411Ma rację sam jestem ich abonentem od 16 lat, i potwierdzam że Polsat ma taką praktykę od lat z pakietyzacja.

Co za problem jest przedłużyć umowe, a za tą samą lub podobna albo nawet i niższą cenę mieć to samo albo i więcej. 

Chyba rodzice nie pozwolą to już nie nasz problem. 

Ciao 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pietrek1, Nie wiem dlaczego się tak boisz tych nowych pakietów. 😃 Ja od 6 września mam pakiet L z dodatkami i mogę cię zapewnić że przejście na niego z Familijnego Max HD+dodatki nic mnie ani mojego portfela nie bolało. 😃

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Family max plus eleven i PSP płaciłem 80 zl. A teraz mam m plus eleven i PSP place 60 zł. Tylko oglądam wydarzenie sportowe. Jak był poczekam to jeszcze ekstraklasa była w cenie. Tylko nie oglądam ekstraklasy to mi nie szkoda wcześniej przedłużyłem umowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mati06 napisał:

Co za problem jest przedłużyć umowe, a za tą samą lub podobna albo nawet i niższą cenę mieć to samo albo i więcej.

Mnie w ramach przedłużenia umowy zaproponowali podwyżkę o 10 zł, więc wolałem pozostać przy dotychczasowych warunkach, bo takie "więcej" to dla mnie żadna atrakcja, aczkolwiek muszę przyznać, że PB tym razem mocno zaplusował, więc może w końcu dam się przekonać do nowych pakietów.

3 godziny temu, jaro64 napisał:

Witam,A eleven4 tez doloza wreszcie?

Nie będę zaskoczony, jeżeli okaże się, że ES4 zakończy nadawanie, bo za bardzo nie ma co transmitować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby chcieli, to by było. Z ligi portugalskiej transmitują chyba trzy mecze na kolejkę, z włoskiej też nie wszystko.
Mało tego, można tam wrzucać niektóre transmisję że sportowych Polsatów, jak zbraknie kanałów.
Na przykład, w najbliższy wtorek chyba zabraknie niektórych meczów ręcznej, bo Premium jest zajęte pod Ligę Mistrzów. Jak ulał wrzucić tą ręczna na Eleveny - tam same powtórki są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...