Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem tam parę dobrych dokumentów, np. "Oddać życie za Kima - podróż przez Koreę Północną", ale oglądałem go jakiś rok temu i widzę, że dalej go emitują kilka razy w miesiącu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann, MTV 80s nawet nie nadaje z satelity (mowa o Hot Bird 13'E, z którego nadają CP i PC+), więc nie ma go w ofertach "na talerzu". Ktoś tu ewidentnie pokpił sprawę, bo MTV 80s wszedł za VH1 Classic, a nie za VH1 European. Stąd to całe zamieszanie moim zdaniem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operatorzy w ramach streamingu oferują ten kanał.

Na razie żadnej z operatorów sat poza Orange nie zdecydował się dołączyć go do oferty OTT.

Nie widziałem ulotki,  ale skoro dotyczyła ofert sat to faktycznie jest błąd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 minut temu, Adamek92 napisał:

Czemu kwestia dni jak zmienia pozycje w Cyfrowym Polsacie? 

Nie wiadomo kiedy główny tv puls miałby zmienić pozycje, i nie wiadomo czy na pewno tak się stanie. Ale myślę że do nowego roku może być zmiana pozycji, być może na nowej liście. A puls 2 pewnie to jest kwestia dni jak dołączy do oferty CP. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mati06 napisał:

Nie wiadomo kiedy główny tv puls miałby zmienić pozycje, i nie wiadomo czy na pewno tak się stanie. Ale myślę że do nowego roku może być zmiana pozycji, być może na nowej liście. A puls 2 pewnie to jest kwestia dni jak dołączy do oferty CP. ?

nie dołączy Puls 2 do oferty CP. A dlaczego? To się zapytajcie dlaczego Eleven 4 nie dołączył do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mati06 napisał:

Spokojnie w nadchodzącym roku będzie i Eleven Sports 4 wyłączność się kończy podobno na PC +?

Za dużo używasz słowa "PODOBNO". Ja na początku słyszałem, że wyłączność na Eleven Sports 4 obowiązywała tylko przez kilka miesięcy . @matti100, TVP Dokument HD nie jest na wyłączność w PC+. CP zawsze miał problem z TVP i zawsze kilka lat trwało zanim dodał ich kanały. Tak było z TVP HD, TVP Seriale, TVP Sport, TVP ABC. Nawet TVP1 i TVP2 było długo przez CP pobierane z analogowego nadajnika naziemnego, bo CP nie mógł się dogadać z TVP.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mati06 napisał:

I po co te złośliwosci? Boli kolegę fakt iż puls 2 pojawi się w CP po tylu latach? A na to się zanosi po podpisaniu przed wczoraj umowy z biurem reklamy Polsat Media. L?

Wątpie czy się pojawi. Obecność w Polsat Media może ale nie musi oznaczać dołączenie do Cyfrowego Polsatu czego Gametoon jest dobitnym przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...