Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

>>>>Digi

ale oni ( C+) już dzwonią do mnie w listopadzie z propozycjami . A ja czekam sobie spokojnie do grudniowych promocji. 2 razy tak miałem wiec pewnie będzie i trzeci, czwarty. Mam też polsat i ani razu nie zadzwonili czy chcę podpisać umowę terminowa. A gdy zadzwoniłem do nich to pan był zdezorientowany ,ze w ogóle coś od niuch chce. Potem zaproponował mi zniżkę na familijny z 40zł na 38zł :censored: i JEDEN MIESIĄC ZA DARMO :brawo: . Dekoder HD bez dysku twardego za 5zł miesięcznie. Oto i cały Polsat . Płacę za niego wyłącznie dla BBC i Polsatu ( choć oglądałem go jakiś 1,5 miesiąca temu)

 

o czym ty wogóle gadasz jakie 5zł miesięcznie za dekoder hd bez dysku 1 raz takie coś słyszę po 2 nie ma familijnego za 40zł i obniżki na 38zł więc nie gadaj bzdur!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym co pisał @raffde jest trochę prawdy. Mi też zaproponowali dekoder HD bez dysku twardego na wynajem za 5 zł/m-c lub wykupienie na własność za 299 zł, abonament na 12 m-cy - Pakiet Familijny 37,90 zł/m-c bez bonusowych darmowych miesięcy i bez obowiązku zakupu pakietu HD za 15 zł/m-c. Jak widać są różne propozycje dla różnych abonentów. Kiedy przychodzi koniec umowy warto zadzwonić do BOK-u i się dowiedzieć co zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co maja latać za klientami jak myślą że mają ich tak dużo.

Władują umowę na 36 miesięcy dadzą 6 miesięcy zniżki i niech się abonent cieszy i przez 3 lata siedzi cicho.

Nie chciałbym mieć do czynienia z platformą która ma mnie w d...

Tak było za komuny gdy klient był wrogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>>Digi

ale oni ( C+) już dzwonią do mnie w listopadzie z propozycjami . A ja czekam sobie spokojnie do grudniowych promocji. 2 razy tak miałem wiec pewnie będzie i trzeci, czwarty. Mam też polsat i ani razu nie zadzwonili czy chcę podpisać umowę terminowa. A gdy zadzwoniłem do nich to pan był zdezorientowany ,ze w ogóle coś od niuch chce. Potem zaproponował mi zniżkę na familijny z 40zł na 38zł :censored: i JEDEN MIESIĄC ZA DARMO :brawo: . Dekoder HD bez dysku twardego za 5zł miesięcznie. Oto i cały Polsat . Płacę za niego wyłącznie dla BBC i Polsatu ( choć oglądałem go jakiś 1,5 miesiąca temu)

 

o czym ty wogóle gadasz jakie 5zł miesięcznie za dekoder hd bez dysku 1 raz takie coś słyszę po 2 nie ma familijnego za 40zł i obniżki na 38zł więc nie gadaj bzdur!!!!!!!!!!!

 

Po pierwsze nie gadam tylko pisze , po drugie "wogóle" to się raczej pisze " w ogóle".

Ale wracając do meritum sprawy.

Sprawdź ile kosztuje w umowie bezterminowej familijny? Czy to nie jest w zaokrągleniu 40zł?

A teraz sprawdź ile kosztuje w umowie terminowej familijny? Czy to nie jest w zaokrągleniu 38zł? HE?

Chciałem podpisać z nimi (CP) umowę terminową 13 miesięczną na pakiet familijny. Zaproponowali mi obniżoną cenę do 37,90zł oraz dekoder ( bo chciałem najprostszy dekoder z wyjściem hdmi) za wyjem 5zł/1miesiąc. A jako specjalny bonus dla mnie .

UWAGA!!!! 1 MIESIĄC GRATIS .

CZY ONI SĄ POWAŻNI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o popatrz jak ja napisałem o E! z dokładną datą to nikt mi nie wierzył. A tu jakieś tam info i nikt nie mówi że tak nie będzie. No jedyny fakt to to że kiedyś SPI zapowiadało negocjacje z CP. Ale to też jeszcze niczego nie dowodzi. Choć ostatnio sporo zmian jest, także może się sprawdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tylko spekulujemy

 

Orion skad ty sie dowiedziales o filmboxach w CP???

ja zadzwoniłem przed chwilą na pomoc techniczną i wpierw musiałem wysłuchać komunikatu o wymianie TV1000 na Filmbox od 2 marca (będzie tez Filmbox HD) - jest więc już oficjalne info.

 

ps. BTW: witam wszystkich - to mój pierwszy post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego by się przydało w CP

 

o początku roku cp mnie zaskakuje 4 nowe kanaly z wyrzutem 1 kanalu (E!) w lutym

moze teraz bedzie podobnie 4 nowe kanaly z wyrzutem 1 kanalu tym razem TV 1000

ja zadzwoniłem przed chwilą na pomoc techniczną i wpierw musiałem wysłuchać komunikatu o wymianie TV1000 na Filmbox od 2 marca (będzie tez Filmbox HD) - jest więc już oficjalne info.

gdzie beda te filmboxy chodzi mi o pakiety???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tylko spekulujemy

 

Orion skad ty sie dowiedziales o filmboxach w CP???

ja zadzwoniłem przed chwilą na pomoc techniczną i wpierw musiałem wysłuchać komunikatu o wymianie TV1000 na Filmbox od 2 marca (będzie tez Filmbox HD) - jest więc już oficjalne info.

 

ps. BTW: witam wszystkich - to mój pierwszy post :)

No to nieźle CP...

Szkoda tylko, że jest wymiana kanał za kanał... :|

 

@p_96glin - To chyba na COK nie mówili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmbox zostanie zamieniony za TV1000 w Pakiecie Film Relax Mixa a z Filmbox HD to do Pakietu HD prawdopodobnie.

Tak ten komunikat na COK to na pewno prawda bo także rozmawiałem z konsultantem i potwierdził tą samą informacje co jest w komunikacie zawarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...