Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie muszą od razu usuwać tego kanału. Wystarczy, że przesuną na koniec listy, a w miejsce E! wstawią Comedy Central, tak jak zrobiono to z Jetix Play. Zainteresowanie kanałem E! Entertainment zmaleje, a właściwie to niektórzy całkowicie o nim zapomną by po jakimś miesiącu bez większego "hałasu" usunąć go z listy całkowicie.

Piszę jakby mogło to wyglądać, ale sam nie jestem do końca przekonany co do wiarygodności tej informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mylisz sie bo z jetix play tak nie bylo poniewaz na poczatku listopada wyszla informacja z CP ze od grudnia ten kanał konczy nadawanie w CP a w jego miejsce wchdzi nick, a zdecydowano sie wydluzyc obecnosc kanalu do 28 grudnia bo mial byc usuniety 2 grudnia, byc moze trwaly jeszcze jakies negocjacje dot. pozostawienia tego kanału w ofercie

 

Wiec tutaj tez musza wczesniej poinformowac, zreszta po co maja usuwac kanał który nawet ma ogladalnosc, jego ratingu mieszcza sie w pierwszej 30 udzialu stacji, i jest u nich na wylacznosc.

 

Jesli pojawi sie CC to nie koniecznie za ten kanał.

 

Nie ma co o tym kanale spekulować, czekamy jutro na potwierdzenie info o national geographic, napewno któras ze stron sie wypowie na temat ych spekulacji i informacji, albo CP albo nat geo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mylisz sie bo z jetix play tak nie bylo poniewaz na poczatku listopada wyszla informacja z CP ze od grudnia ten kanał konczy nadawanie w CP a w jego miejsce wchdzi nick, a zdecydowano sie wydluzyc obecnosc kanalu do 28 grudnia bo mial byc usuniety 2 grudnia, byc moze trwaly jeszcze jakies negocjacje dot. pozostawienia tego kanału w ofercie [...]

Jaki początek listopada?! Jaka informacja od CP?! Przecież to wszyscy zaczęli się nad tym zastanawiać dopiero 16 listopada i nie z oficjalnej informacji od CP tylko z ulotki. Później pojawił się co prawda komunikat ze strony CP, ale on także w 100% nie oznajmiał, że Jetix Play zostanie wyłączony ("Niewykluczone też, że ze względów biznesowych z naszej oferty zostanie wycofany kanał Jetix Play").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może być i tak. Właściciele E! oznajmiają że ich kanał jest nieopłacalny i kończą emisje. Nie jest to wtedy z winy CP i można co najwyżej pocałować misia w pędzel.

A CP wiedząc o tym wcześniej podmieni na CC. No to wtedy raczej pozytywna reakcja CP. I bez możliwości zrywania umów bez płacenia kar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to pojawienie się NGC lub NatGeo Wild jest bardziej prawdopodobne niż CC bo przynajmniej poparte konkretnymi przesłankami - informacja jest na stronie NGC. Nie ma podstaw by ufać w informacje od jakiegoś tajemniczego informatora, takich informacji w ostatnim półroczu było mnóstwo i praktycznie żadna się nie sprawdziła. Jeżeli CC dojdzie do oferty to super ale nie widzę związku z E! który ma umowę w CP na wyłączność, w końcu jeszcze niecały miesiąc temu w mediach była kampania reklamowa E! w której podawano na jakim kanale na CP można znaleźć ten kanał, czy wydawali by tyle pieniędzy na promocję kanału w tylu stacjach, żeby po miesiącu rozwiązać umowę z CP? Nie sądzę, być może chodzi o zastąpienie kanału na liście kanałów albo o przejście E! do niższego lub wyższego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może być i tak. Właściciele E! oznajmiają że ich kanał jest nieopłacalny i kończą emisje.
To całkiem możliwe, poniweważ E! już raz został wycofany z Polski. Było to po fuzji Wizji TV z Cyfrą+ w 2002. Jednak kilka lat później powrócił i 6 lutego 2007 oficjalnie pojawił się w CP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie 6 lutego.:D:D:D czyz nie wydaje sie wam że ta data jest w czymś podobna z tej która umieściłem w swoim info??:D

edit:

oj ale chyba ktoś coś przeoczył bo z info które wyczytałem na innym portalu ten kanał pojawił się 24 stycznia 2007

edit2:

http://www.atmedia.pl/oferta/kanaly/dor ... nement.htm a tu jeszcze że od kwietnia:/ takze w sumie nie wiadomo i ja odwołuje moje pytanie zawarte w tymże poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli będzie, to wpadka ze strony informatyków tworzących tą stronę, to będzie to wpadka 2010 roku :>

 

Też tak pomyślałem, ale spokojnie czytałem dalsze posty aż wreszcie wszedłem na stronę NGC i nie zdziwiło mnie info że jest do odbiory na platformie CP choć jeszcze nie jest :wink: ( bo to mógł by być błąd) ale to że jest tam jako pierwsze od góry LOGO Cyfrowego Polsatu :!::!:

a takie coś to nie byłby błąd tylko wielBŁĄD :!::!::!:

 

Myślę że jak nie jutro to w najbliższych dniach to się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...