Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
A na Sat kurier pisało, że 30 lutego CC w CP. Info pewne.

P.S. Takich informacji jak podajesz już na tym forum było wiele.

 

A od kiedy luty ma 30 dni :P:?: W najlepszym razie max. może mieć 29 dni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to duzo nowosci sie szykuje na ten rok w cp :D CC moze canal + i te inne w jakosci HD :P Przydalo by sie kilka kanalow typu nonstop kino i innych bo bylo co ogladac :D

 

 

 

Moze i pierwszy post ale zagladam tu juz od kilku tygoni :P a canal + wiem ze to sa tylko plotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nie będzie nigdy w ofercie Cyfrowego Polsatu, to tak nawiasem.

Wiesz co? To są domysły, a nie nowości, które na pewno będą :P tzn oprócz kanałów w jakości High Definition, które mają się pojawić, myślę, że jakiś jeden dodadzą do oferty...

 

edit: no nie mówmy o fuzji, bo to będzie inna sytuacja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to cisza przed burzą. Mają w plecy 10mln euro za Euro2008. Chyba że jeszcze zdążą sprzedać komuś te prawa do transmisji, bo wszyscy eksperci są zgodni że z reklam im się to nie zwróci. No chyba żeby Polska doszła do finału :lol:

PS chciałbym żeby odsprzedali to do Canal+Sport HD w zamian za nieszczęsną OE :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo TleVizja Półgłówków dała ciała na całego i odstąpiła od negocjacji z Polsatem w sprawie odsprzedaży praw do EURO. Pewnie i tak się skończy jak zwykle, czyli przyciśnięty Polsat odda część meczy Urabanatorowi i Korzeniowi :twisted: za % zysku z reklam, a ci ostatni będą piperzyć jak to wspaniale i z korzyścią dla abonentów zalatwili sprawę :evil: Już słyszałem głosy typu ile abonamentu tyle transmisji, a min. sportu Drzewiecki wspominał coś o interwencji władz w tej sprawie, no bo TVP to TVP - TELEWIZJA WSZYSTKICH POLAKÓW... :evil: Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mów nigdy :P

Kto wie może kiedyś nastąpi fuzja C+ i CP.Mam słabe informacje ,ale @STARYWYGA ,wie dużo więcej na ten temat :D

Tylko jedna sprawa bo pierwszą ofiarą fuzji C+ z Wizją TV była Wizja Sport i jestem ciekawy co by było w tej sytuacji oczywiście zakładając teoretycznie z Polsatami Sport i Canal + Sport.I czy ten problem nie jest przyczyną że fuzji tej nie ma do tej pory.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...