Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3.03.2016 r. na satelicie pojawi się nowe oprogramowanie dla dekoderów HD5500s i PVR7000. Kluczową zmianą jest zastąpienie aplikacji IPLA nową aplikacją Cyfrowego Polsatu, którą w menu dekoderów można znaleźć pod nazwą VOD.

Nowa aplikacja, przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi i zbadanymi potrzebami abonentów Cyfrowego Polsatu, prezentuje treści w zupełnie nowy i atrakcyjny sposób. Abonenci znajdą w niej liczne bezpłatne treści oraz możliwość zakupu filmów i wybranych pakietów jednorazowych.

3 marca nowa aplikacja trafi na wybrane 50 tys. dekoderów HD5500s i 50 tys. PVR 7000. Do końca marca nowa wersja oprogramowania będzie dostępna na wszystkich dekoderach HD 5500s oraz PVR HD 7000, a także na pozostałych modelach dekoderów Cyfrowego Polsatu (HD2000/3000/5000/6000 i EVOBOX PVR).

Nowej aplikacji będą towarzyszyły inne zmiany w naszej ofercie Telewizji Satelitarnej, a o szczegółach będziemy informować w najbliższym czasie.

 

Źródło: icyfrowypolsat.pl

Edytowane przez lukaszdvbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy. Ja na ICOKu mam nowość: "Urządzenia Cyfrowy Polsat VOD" w Usługi -> VOD/PPV/Serwisy Online. Miałem tam na dzień dobry 3 urządzenia (nie wiem skąd), jedno udało mi się usunąć, a na kolejnym jest błąd, że funkcjonalność będzie działac od 9-go marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba się domyślać, że zmiany jakie nadejdą w przekazie satelitarnym po końcowej fazie aktualizacji, to usunięcie serwisów VOD z satelity.

Nie tak prędko. VOD zostanie na satelicie ze względu na Sagemcomy które jeszcze nie mają u siebie aplikacji do "Video on Demaind" i zapewnie mieć nie będą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniłem na infolinie załatwić jakaś sprawę i gość opowiedział mi o tej usłudze. Napomknął o cenie - 10 pln mimo, że może się to jeszcze zmienić. Facet opowiedział mi o funkcjach tego nowego projektu ma być funkcja nagrywania programów - tak mi powiedział.  Chce ma coś obejrzeć to poprzez ustawienie a tym programie będzie mógł pan później obejrzeć ten program. 

Dzwońcie i pytajcie się - to nie boli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet opowiedział mi o funkcjach tego nowego projektu ma być funkcja nagrywania programów - tak mi powiedział.  Chce pan coś obejrzeć to poprzez ustawienie w tym programie będzie mógł pan później obejrzeć ten program. 

Niesamowite. Mam to w dekoderach CP od kilku lat. Może to podróż w czasie?  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to bedzie na zasadzie coś streamu z dekodera. W domu pełna lista kanałów z dekodera a poza domem bedą wybrane kanały. Sky w angli juz takie cos ma ze jest w stanie uciągnąc 2 tablety/komputery/telefony. A jezeli mu chodziło o nagrywanie to może chodzilo mu na dysk komputera albo innego nośnika ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...