Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Emil.1603 napisał:

Ale ileż można w kółko od blisko dwóch lat nawijać o jednym i tym samym? To już nie jest zdrowie zainteresowanie, a jedynie czysty spam.

Bo zaFcy z forum twierdziły że będzie jak tylko się skończy wyłącznosć w konkurencji.Kiedy się skończyła?Kanał nadaje często nie mieszczące się w ramówce Eleven 1-3 już nie raz tak miałem że na Eelven 4 była dla mnie transmisja pierwszego wyboru.Ostatnio są dublowane najlepsze transmisje a kanał w takiej konkurencji jest zawarty w pakiecie a nie opcji dodatkowej.Ale faktycznie lepiej pisać o kanałach śmieciowych i je dodawać do oferty niż te co coś  oferują godnego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC i wielu innych kablówkach też nie ma Eleven 4, więc najwidoczniej jest to uwarunkowane jakimiś zawartymi wcześniej umowami.

I to, że CP ma teraz udziały w Eleven nie zmienia tego, że umowa była zawarta np. 2 lata temu i zostanie zmieniona dopiero przy jej przedłużeniu ;).

Na dodanie HGTV HD i TVN 24 BIS HD w CP też trzeba było poczekać sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz pewnie wyłączość jest na 10lat za jakiś czas jakiś znawca stwierdzi że ta wyłączność dotyczy tylko operatorów satelitarnych.A póżniej kolejna teoria spiskowa a widomo jaki CP jest chętny do dodawania kanałów a jakimś śmiesznym UPC gdzie w internecie się dużo pieśni pochwalnych nawet nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłaczności nie ma od dawna, zgodnie z informacjami prasowymi była do marca 2018. Niepotrzebnie się moim zdaniem ekscytujesz, bo takie "braki" to naprawdę nic nowego, ani nietypowego.

Vectra z kolei od wielu lat nie ma Polsat Sport News przy obecności Polsatu Sport i Sport Extra w ofercie.

UPC mimo związków Liberty Global z NC+ ma u siebie Polsaty Sport Premium, ale juz C+ Sport 3 i 4 nie, a nSport dodali prawie 10 lat po jego starcie.

Tak więc najwyraźniej to nie jest takie proste, albo warte zachodu w porównaniu do ew. zysków z dodania pojedycznego kanału ;).

Jak było wyżej napisane w OTT CP Eleven 4 jest, więc zapewne jak będzie możliwość dania go na sat to też to zrobią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie ekscytuje nie mam tego kanału w CP ale mam go w NC+.Więc mi to wisi i powiewa bo i tak głowną ofertę mam w NC+ a w CP uzupełnienie.Ale majac dostęp do tego kanału widze że oferta CP na tym traci.Chyba że dla ciebie większą wartość przedstawiaja Polsaty Rodzina czy  Games bo tu i takich nie brakuje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czyżby Puls 2 i WP wreszcie w kolejnym roku trafiły do oferty Cyfrowego Polsatu a wraz z nimi także stacje z multipleksów lokalnych? Ten pomysł KRRIT nie jest glupi: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/krrit-rozszerzenia-zasady-must-carry-must-offer-na-wszystkie-kanaly-telewizji-naziemnej

Może Cyfrowy Polsat się tego przestraszy i doda kanały za nim ruszą rozmowy o zmianie ustawy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...