Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanałów filmowych nigdy za wiele! Banan na mojej twarzy już wyraźnie zarysowany to znak, że CePeeny się spisały :)

 

Teraz odliczamy dni do premiery Stop Klatki.

 

Jakich kanałów filmowych można się w przyszłości jeszcze spodziewać w CP? Są jakieś szanse na MGM HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym bronił w 100% CP, ale popatrz, nie tylko CP tak robi z jakością. Popatrz na transponder należący do NC+ - 11411/H, tam jest już 9 kanałów HD. Wiem, CP ma swoje 12264/V i 10 HD. Tylko mnie to denerwuje, że NC+ też już pomału nie patrzy na jakość kanałów. Jakby któraś z platform nie mogłaby wynająć nowej pojemności, przecież na HB aktualnie mamy nieco wolnego miejsca ;).

 

Na Stars.TV mam EPG - dekoder Sagemcom ESI-88. Ktoś jeszcze może potwierdzić obecność EPG na tym kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?Pisze o kiepskiej jakośći technicznej i napisach.Ale kiepska jakość to w CP norma.

 

Oglądanie klasyki kina z lektorem a nie napisami to jest kpina która burzy cały klimat, No i chyba w klasyce kina nie jest najważniejsza jakość obrazu no chyba ze chcesz efekt 3D w klasycznych filmach z lat 80 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasyką w dzisiejszych czasach powinna byc jakość odbieranego kanału !!!! a CP udostepnia kanał wygladający jak byś przez flaszkę ogladał , kolego jakośc i jeszcze raz jakosc ! Już dzisiaj kanał SD traci na oglądalności , Polsat mógł dawno wystartowac z News w HD ale po co ? a teraz bez szumnych zapowiedzi z dnia na dzien startuje z HD , o czym to swiadczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?Pisze o kiepskiej jakośći technicznej i napisach.Ale kiepska jakość to w CP norma.

 

Oglądanie klasyki kina z lektorem a nie napisami to jest kpina która burzy cały klimat, No i chyba w klasyce kina nie jest najważniejsza jakość obrazu no chyba ze chcesz efekt 3D w klasycznych filmach z lat 80 ?

3D i Polsat proszę nie rozśmieszaj mnie.Da się i starsze filmy pokazać w przyzwoitej jakości co widać po MGM HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

na filmon masz filmbox arthouse w hd i sd...sd jest darmowo...aplikacja do pobrania za free ze sklepu windows dla 8...jak innych wersjach win to nie wiem...ogolnie sa tam wszystkie filmboxy...jakosc ladniejsza niz w cp,ale napisow brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...