Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy to jakaś promocja czy może "TVP Sport" została przeniesiona w "CP" do pakietu "Familijnego HD", bo dzisiaj zaczęła mi się dekodować przez mój moduł "CI" "prepaid" z tym pakietem, a wczoraj jeszcze był komunikat "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie" :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, bo właśnie się zdziwiłem, bo do tej pory, żeby oglądać "TVP Sport" musiałem wyciągać ze złącza "CI" moduł "CP" (mam ten kanał z karty "NC+", która siedzi w czytniku :D ), a tu nagle dziś działa bez włożonej karty "NC+", tylko z włożonym w złącze modułem "CP" i dlatego myślałem, że to jakaś promocja u nich :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak Wszyscy mówicie o tych nowych kanałach... a jakoś tak nawet nie zauważyliście ze Cyfrowy Polsat zmienił z dniem 23.05.2013 regulamin świadczenia usług DTH a co za tym idzie.. no właśnie.. nie wierzycie zobaczcie na stronie CP w regulaminy (będzie aktualny) a w archiwum będzie ten który obowiązywał wyłącznie do 22.05.2013.. i od razu mówię zmiana nie wynikała z mocy prawa... czyli.. no właśnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom351 Nowy regulamin świadczenia usług obowiązuje tylko nowych abonentów bądź przedłużających umowę. Szczerze mówiąc wielkich zmian też nie widzę, więc większego wpływu i tak to nie ma. Natomiast, to co pewnie masz na myśli, czyli możliwość wypowiedzenia w tym przypadku nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom351 Nowy regulamin świadczenia usług obowiązuje tylko nowych abonentów bądź przedłużających umowę. Szczerze mówiąc wielkich zmian też nie widzę, więc większego wpływu i tak to nie ma. Natomiast, to co pewnie masz na myśli, czyli możliwość wypowiedzenia w tym przypadku nie występuje.

Dokładnie obowiązuje 0d 23.05.2013 nowych abo.. a możliwość wypowiedzenia jak najbardziej poprzednich abo obowiązuje.. sam to zrobiłem i CP jakoś już dziś dzwonił z propozycja.. jedyna zmiana jest to ze w przypadku wprowadzenia nowych usług CP nie musi pisemnie zawiadamiać o tych zmianach - pisemnie musiałby zawiadomić jeżeli wprowadził by np. zmiany cen itp. Zmiana ta wynikła m.in z wprowadzenia możliwości zwrotu dekodera do APS. Kończąc moją wypowiedz powiem jedno można wypowiedzieć umowę, oczywiści CP będzie się bronił rękoma i nogami.... bo wiem co m.in. wysłał na APS typu FAQ, ale zmiana jest zmianą i w żaden sposób nie wynikła ze zmiany prawa czy też usunięcia klauzul niedozwolonych art 15 par 2 regulaminu.. i o czym zapomniał CP (lub zrobił to celowo) nie poinformował APS o paragrafie 3 tego samego regulaminu/. I ja tyle w temacie :)

 

EDIT: PS. i nie mów mi ze nowy regulamin obowiązuje nowych abonentów... regulamin jest regulaminem i obowiązuje wszystkich abonentów.. użytkowników jest jeden tylko i wyłacznie.. po prostu nie myl z Promocyjnymi Warunkami Umowy (PWU) , chyba że sam czytałes papkę z info typu FAQ od CP i ten nadzwyczajny tekst ... "w trosce o klienta.... "śmiech na sali" ..... bo to zupełnie inna kwestia.. no chyba ze CP znowu stać na kara z UKOiK, jak to miało miejsce nie tak dawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...