Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Potwierdzam- jest i oglądam. Chwilę trzeba było poczekać na uprawnienia.

Jakie zapłacić? Za jaki program? Republikę mam w ramach abonowanego pakietu więc nie mam pojęcia o czym ty piszesz, ty sam chyba nie masz pojęcia zresztą co bazgrzesz.

Widzę że dla ciebie to jest jedyny program który będzie jedynie słuszny , a dla mnie to będą brednie i sam nie będę tego oglądał. Skończyłem w tym temacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że kończysz bo co mógłbyś jeszcze napisać skoro twój post o tym że przyjdzie nam zapłacić za ten kanał to zwykłe brednie(mam tu na myśli opłatę ekstra za kanał). Na przyszłość nieco zapoznaj się z tematem i dopiero potem w nim wypowiadaj.

Oglądam od dawna Polsat News i nadal będę oglądał. Będę także oglądał TV Republika bo dlaczego mam się ograniczać tylko do jednego kanału informacyjnego.

Jakość na tą chwilę marna, ale nie tragiczna. Brakuje paska informacyjnego znanego z innych stacji newsowo-publicystycznych, może z czasem dodadzą.

No i wyjaśniło się że TEST5 na jednym z tr. CP to był przekaz TV Republika. Tym samym wbrew wcześniejszym zapowiedziom twórców stacji ich kanał nie jest nadawany z tr. dzierżawionego bezpośrednio od Eutelsatu tylko z tr. CP. Koszty utrzymania kanału na satelicie zapewne będą mniejsze dzięki temu zabiegowi i wyjaśnia to też chyba kwestię tego dlaczego w CP ten kanał nie jest opcją dodatkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TV Republika dołączyła do zestawu:TV Trwam,Radio Maryja,Gazeta Polska,Sieci,Uważam Że itp.Nie zamierzam oglądać kolejnego wykoślawionego politycznie moim zdaniem programu, nawet gdyby twórcy TV Republika płacili mi za to.Ale oczywiście jest to tylko moje zdanie (a może i nie tylko moje) a inni mają prawo a nawet jak mniemam i moralny obowiązek oglądania tej stacji. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika można też oglądać w internecie : http://www.telewizjarepublika.pl/

 

Sam jestem ciekaw jak wypadną, ale nie można ich od razu skreślać. Zawsze jakaś to alternatywa dla mediów głównego nurtu tj.TVN,Polsat, które czasami wręcz są tubą propagandową obecnego rządu (dziwnym zbiegiem okoliczności te największe stacje mają korzenie w byłych służbach WSI, które były współzałożycielami ich).

 

Z chęciom też posłucham programów z udziałem R.Ziemkiewicza, którego główne media nie chcą zapraszać do swoich programów, gdyż nie mówi poprawnie politycznie tak jak tego oczekują.

 

Ramówka TV Republika : https://satkurier.pl/news/85342/tv-r ... mowke.html

 

Informacje na bieżąco na profilu FB : https://www.facebook.com/RepublikaTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...