Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam stary pakiet Familijny i od paru dni zauważyłem, że kanał Polsat Food jest zakodowany. Co prawda nie oglądam tego kanału ale fakt braku dostępu mnie zaskoczył. Czy możliwe jest abym stracił uprawnienia do tego kanału?

Czy ktoś na starym familijnym odbiera viasaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stary pakiet Familijny i od paru dni zauważyłem, że kanał Polsat Food jest zakodowany.

Polsat Food jest od pakietu Mini HD także w starszych umowach, więc zadzwoń na infolinię lub przez ICOK ponów uprawnienia(ponowienie sygnału), zaczekaj chwilę i będzie działać. Może jak wyłączali niedawno kanały z okienka to przypadkowo wyłączyli ci ten kanał.

Czy ktoś na starym familijnym odbiera viasaty?

Ta sama sytuacja co z Polsat Food. Też działają od Mini HD nawet na starych umowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś na starym familijnym odbiera viasaty?

Ta sama sytuacja co z Polsat Food. Też działają od Mini HD nawet na starych umowach.

 

Na 100% pewny nie jestem ale wdaje mi się że kluczowe słowo to HD i nowe kanały owszem działają w starych pakietach ale tych HD. Ale pewny nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
To straszne. Ludzie a macie te nowe kanały zagwarantowane w PWU, że tak o nie krzyczycie? Nie macie, więc z czym do ludzi. CP mógł zrobić z nimi co tylko zechce. Mógł dać nawet je tylko abonentom, którym numery PESEL kończą się na 0. Może zrobić z nimi wszystko.

 

@bober1 - Teoretycznie masz rację. Ale jest to mentalność bankowca z cyklu "nabici w MBank", kiedy brak szacunku o klienta odbija się czkawką. Ja mam CP od 2009 roku. W chwili obecnej pakiet Familijny HD+ Extra HD + Sport HD. Płacę 79.90. Nie wypowiadałem umowy, jak znikała paczka BBC, nie wypowiadałem jak znikał Polsat Futbol, bo uważałem że CP grał fair dodając nowe kanały do pakietów, mimo, że nie były w OWU. Np Fightbox. Ale po ostatniej zagrywce, umowę wypowiem na 100% jak tylko zniknie cokolwiek co mam gwarantowane Zone Romantica, ESPN Classic, czy TCM. I to właśnie tylko dlatego, że czuję się gorszy niż nowi klienci - płacę więcej za mniej. Myślę, że takich jak ja jest o wiele więcej.

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cezi1 - a dzwoniłeś na Infolinię lub byłeś w APS sprawdzić możliwość migracji na nowa pakietyzację z zachowaniem tego co masz plus nowości w cenie 69,90zł.

 

Tak dzwoniłem na przełomie stycznia i lutego - nawet rozmowa była sympatyczna ale oferta była nie do przyjęcia:

1. Pakiet premium za 89.90 (bez darmowych miesiecy) (mozliwe, że cztery miesiące były promocyjne po 79,90) umowa na minimum piętnascie miesięcy, po trzech miesiącach rezygnacja z pakietów Ipla Mix i HBO Go

2. Oferty z multiroom'em - o szczegóły nie pytałem, bo mnie nie intersuje MR

 

Nie było mozliwości innych pakietów.

 

Dzwoniłem nawet nie dlatego, aby migrować, ale dlatego, że byłem przekonany iż wyłaczenie kanałów po szóstym stycznia to po prostu bład systemu przy moim pakiecie. O ja naiwny:)). Gdyby kanały zostały właczone - z elementarnego szacunku do klienta - podejrzewam, że nie myslałbym o wypowiadaniu umowy. W końcu kto na poważnie oglada Zone Romantica:)

 

Przy wypowiedzeniu umowy wynegocjuję z pewnoscią lepsze warunki, albo przejdę do konkurencji.

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro (5 kwietnia) kanały TLC HD i 13th Street Universal oficjalnie dołączą do oferty Cyfrowego Polsatu - poinformowała serwis cyfrowypolsatnews.pl, Olga Zomer, Rzecznik Prasowy Cyfrowego Polsatu.

http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=2114

Czyli dziś jeszcze oba kanały są testowo. :)

 

I to dlatego nie mam dostępu do TLC HD mimo iż jestem abonentem pakietu Familijny Max HD?

Niby są na liście ale brak uprawnień, tak mają wszyscy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również czuje się oszukany bo mam pakiet Premium za 89,90 i nie mam nowych kanałow (w sumie ponad 20-stu) i co ? Mam aneksować umowę na 114 zł ? W życiu
a dlaczego na 114 .ja mialem full za 105 doszla nowa pakietyzacja.podpusalem nowa umowe i o 10 zl place mniej.a mam wiecej kanalow.wiec w czym problem ?widze przedluz fulla.i plac mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...