Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jon_ka Przecież n i C+ mają sygnał TVP 2 HD właśnie od CP. Więc dziwny Twój argument.

 

Tu nie chodzi o inne platformy, tylko o Cyfrowy Polsat.

 

Ile milionów abonentów ma Cyfrowy Polsat?

W tej chwili o tyle milionów mniejsza jest widownia TVP1 HD i TVP2 HD.

W momencie włączenia w/w programów w Cyfrowym Polsacie, TVP automatycznie może podnieść stawki za czas reklamowy.

 

Polsat postawił sprawę jasno: chcecie zarobić - to dajcie nam też zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę dzień euro a Polsat nie ma w ofercie tvp 1 i 2 na liście kanałów. Jeszcze są tacy co starają się to usprawiedliwić . Cóż za poświęcenie , masochizm i zniewolenie mentalne ...

100% racji. Trzeba być mocno ograniczonym żeby bronić przegranej sprawy. I jeszcze te śmieszne argumenty że jest TVP HD przecież.

TVP1HD i 2HD są nie tylko do euro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy! - Nie wypisujcie takich bredni że Polsat chce pieniądze od TVP za włączenie gdyż przecież programy TVP1 TVP2 w wersji SD są obecne i Telewizja Polska wypełnia zobowiązanie nałożone przez KRRiTV o udostępnieniu swoich programów ,a w ustawie nie pisze że to mają być programy w jakości HD .Zobaczcie jak jest w telewizji mobilnej - Libicki swoje programy zakodował i wystawił abonament ,a po cudze rękę wyciąga .Nie zapominajcie jeszcze o jednym - w przypadku TVP HD ,Seriale,Sport umowy tez są podpisane na jakiś czas ,dobrze jakby TVP zrezygnowała z dołączeniu ich do CP w przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o to Panu Solorzowi chodzi, że udostępniając TVP1 i 2 w wersji SD wypełnia zapisy ustawy. Natomiast w chwili obecnej, gdy TVP1HD i TVP2 HD dostępne są za darmo w DVB-t, Pan Solorz powiedział: "Chcecie być w CP - to zapłaćcie."

TVP HD nie ma w DVB-t, dlatego Polsat płaci za niego, a za coś co jest za darmo nie będą płacić.

Żądają pieniędzy od TVP za retransmisję z transpondera CP. Dlatego też, w ostatnim czasie pojawiły się informację w sieci, że TVP2 HD zmieni transponder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury tutaj idą w eter. Ktoś wymyśla sobie jakąś teorię a potem sprzedaje to jako prawdę ... Drugi jest zadowolony z braku publicznych stacji w Hd bo ON nie potrzebuje ... Skoro nie potrzebuje to jest cacy . Cóż za egoizm ! Prawda jest jedna i w nosie miałbym jako abonent powody zaistnienia tej prawdy. Cp dał ciała ! tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jon_ka - ja wiem że teraz jest moda na teorie spiskowe ale takie rozumowanie się kupy nie trzyma .To Polsatowi powinno zależeć na dołączeniu tych kanałów bowiem są to kanały nadawcy publicznego, który jest chętnie oglądany i przez takie działanie Polsat zacznie tracić klientów ,a jeżeli się zmniejszy baza abonentów ucierpi na tym Polsat a nie TVP .Gdyby takie rozumowanie zastosować na szeroką skalę to wszystkie stacje powinny płacić Polsatowi za obecność na ich platformie

 

Macie nawet przykład po tym że Polsat nie wykupił sub-transmisji Euro woli pokazywać 90 sekund skrótów bo to praktycznie "za darmo" - wybudowali nowe studio w tym celu a magazyn będzie trwał 2 godziny - śmieszne to jest i zarazem żałosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co do Euro to Telewizja Polska nic nie chciała sprzedać i tyle. I tak na prawdę nie ma co dziwić się.

A nowe studio nie zostało wybudowane pod Cafe Euro. Nie bądź śmieszna koleżanko. Nowe studio powstało w związku ze zmianą siedziby Polsatu Sport. Nie wykluczone jest, że w przyszłości będzie wykorzystywane także przez Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że teraz więcej osób, ktróa rozczarowała się tym, że jednak na Euro nie będzie w CP kanałów TVP1 HD i TVP2 HD pokusi się o rozwiązanie umowy z powodu Polsatu Futbol. Ja również jestem wśród takich osób. Rozwiązanie mam już wydrukowane i zaraz skoczę je wysłać. Co jak co, ale nie dam się robić więcej w butelkę składanymi obietnicami bez pokrycia jak widać. Tak naprawdę, to na pozostałych FilmBoxach i FightBoxie mi nie zależało, bo to słabe kanały. Czekałem właśnie na TVP1 HD i TVP2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem do TVP zapytanie o treści: "Witam. Szanowni Państwo chciałbym zapytać z jakiego powodu wspomniane w temacie kanały nie są dostępne na platfomie Cyfrowy Polsat?

 

Czym spowodowany jest fakt, że wiele sieci kablowych oraz pozostałe platformy satelitarne mają już w ofercie Państwa kanały natomiast Cyfrowy Polsat?"

 

I otrzymałem taką odpowiedź: "To jest pytanie właśnie do operatora Cyfrowy Polsat. My jesteśmy gotowi udostępnić usługę.

 

Pozdrawiam

 

Agnieszka Dominiak

 

Centrum Informacji

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja wysłałem do TVP zapytanie o treści: "Witam. Szanowni Państwo chciałbym zapytać z jakiego powodu wspomniane w temacie kanały nie są dostępne na platfomie Cyfrowy Polsat?

 

Czym spowodowany jest fakt, że wiele sieci kablowych oraz pozostałe platformy satelitarne mają już w ofercie Państwa kanały natomiast Cyfrowy Polsat?"

 

I otrzymałem taką odpowiedź: "To jest pytanie właśnie do operatora Cyfrowy Polsat. My jesteśmy gotowi udostępnić usługę.

 

Pozdrawiam

 

Agnieszka Dominiak

 

Centrum Informacji

"

 

 

 

 

Skoro tak , to wina leży tylko po stronie CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba lubicie tracić pieniądze na telefony i nękanie tych biednych studentów, którzy próbują sobie dorobić na zleceniówkach. Dajcie już sobie spokój z tymi kanałami TVP1,2 HD. I tak większość meczy będzie transmitowana w samym TVP HD, a po Euro i tak nie będzie co oglądać czy to w HD czy SD, bo będą wakacje - sezon ogórkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...