Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jestem ciekawy co zrobia z Discovery HD za 5zl, moze promocyjnie np. bedziecie miec przez dwa miesiace HBO HD. Sorek21 u ciebie juz smiga Discovery HD ? bo u mnie jest standardowy tekst. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie usuną, ale za 2, 3 lub 4 miesiące możliwe że tak, wystarczy sobie przypomniec sytuacje z Jetix Play, E! i TV 1000 gdzie przed wyłączeniem z oferty powędrowały na miesiąc czy 2 na koniec listy

 

 

Tak ale z tym że w przypadku kanału Jetix Play była informacja a kanały E! oraz TV1000 kiedy powędrowały na ostatnie miejsca na liście i nie były już dostępne dla abonentów tu taka różnica natomiast BBC lifestyle jest nadal dostępny dla widzów i na dodatek jest info że nie zniknie i to należy podkreślić tak więc drogi padziero mylisz się co do swojego stwierdzenia bo skoro było info że pozostaje to niby po co mieli by go za te 4 miechy usuwać :?: a szczególnie że BBC lifestyle jest dobrym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezie tak samo jak z JETIX PLAY - przesunięty kanał na koniec listy - pobędzie miesiąc i zniknie w tajemniczych okolicznościach.

 

 

 

Zanim ludzie się obejrzą minie czas składania wypowiedzeń. Mogę się założyć że już niedługo BBC Lifestyle nie będzie wpisywany jako kanł w ofercie.

 

 

Tak już było i wtedy CP twierdził że nie można składać wypowiedzeń za co dostali karę i okazało się że można wypowiadać umowy i teraz będzie tak samo.

 

Co z tego że BBC Lifestyle to dobry kanał jak umowa na dystrybucje się kończy a współpraca CP z BBC nie jest dobra (widać po BBC HD) - mogę się założyć że niedługo (jeszcze przed końcem wakacji) zniknie z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Coś Ci się pomyliło. @PawelU1981 zrobił błąd w artykule na swojej stronie. A tu na forum żadnych błędnych informacji nie podawał, więc za co miałby dostać ostrzeżenie? Poza tym nie jest moderatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie na jednym z innych for piszą, że Discovery HD jest w Pakiecie HD, jednak jak nie mam potwierdzenia to nie wierzę. Ale wtopa, że na własnej stronie byka walnąłem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezie tak samo jak z JETIX PLAY - przesunięty kanał na koniec listy - pobędzie miesiąc i zniknie w tajemniczych okolicznościach.
W jakich tajemniczych okolicznościach, przecież była oficjalna informacja, że JP zostanie zastąpiony przez Nickelodeon. Poza tym kanały BBC pojawiły się na początku grudnia, co oznacza, że dopiero w tym miesiącu mogą zostać wycofane, w co wątpię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirtualnemedia_pl[/url]":cbu2wx3a]Znajdująca się dotychczas na tej pozycji stacja BBC Lifestyle przesunięta została natomiast na odległą, 246. pozycję. Olga Zomer, rzecznik prasowa Cyfrowego Polsatu, tłumaczy nam, że decyzja o takim przesunięciu BBC Lifestyle podjęta została na podstawie danych o zainteresowaniu widzów tym kanałem, które nie jest za wysokie. Zapewnia jednak, że BBC Lifestyle nie znika z oferty platformy.

Pani rzecznik prasowa raz podaje, że "w wyniku zmian organizacyjnych", a teraz nagle tłumaczy, że ze względu na małe zainteresowanie. I w którą wersję tu wierzyć? "BBC Lifestyle nie znika z oferty platformy", tzn. dziś, a za kilka dni? Skomplikowana ta sprawa... :P

 

wirtualnemedia_pl[/url]":cbu2wx3a]Stacja Animal Planet HD dołączyła do pakietu kanałów HD. Telewizja ta ma inną ramówkę niż kanał Animal Planet i nadaje w całości program w wysokiej rozdzielczości. Po jego włączeniu w pakiecie HD jest w sumie dziewięć kanałów (powróciła do niego też stacja Discovery HD Showcase, ostatnio dostępna jedynie a la carte). Łącznie Cyfrowy Polsat oferuje teraz 11 kanałów nadających w wysokiej rozdzielczości.

A informacja o Discovery HD Showcase to na pewno ma wiarygodne źródło? Czy może skopiowany "byk" z spam.org? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Pisałem już, że informację o dołączeniu Discovery HD do Pakietu HD podają na innym forum więc pewnie jest prawdziwa, natomiast ja u siebie tego nie publikuję póki nie będzie jasnego potwierdzenia. Zresztą news został poprawiony:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...