Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ale czy wszystkie nowe kanały, które wczoraj włączono są kanałami gwarantowanymi, wpisanymi do nowych umów? Jeżeli nie to nie widzę powodu dlaczego starzy klienci nie powinni ich mieć. Oczywiście po za tym żeby ludzie pod wpływem emocji przedłużą sobie umowę o kolejne lata. W takim wypadku uważam to za zachowanie poniżej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że mam stary Pakiet Familijny + Relax Mix, za który płacę 57,80zł. Z nowych kanałów mam tylko Polsat Food Network oraz MTV Rocks. Nowy pakiet Familijny Max HD kosztuje 49,90 zł w którym jest kilkanaście nowych kanałów. Zostawię to bez komentarza.

 

Do końca umowy zostało mi 3 miesiące i kilka dni. Wypowiedzenie poszło. Emocje opadły, nerwy puściły :D:wink: . Teraz najspokojniej w świecie będę obserwował promocje CP, Cyfry+ i N-ki i w odpowiednim czasie podejmę (mam nadzieję) właściwą decyzję, co do wyboru oferty, czego i Wam życzę. :D:wink:

 

Mam tylko jedno pytanie. Wysłałem już wypowiedzenie z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, ale gdyby pojawiła się wcześniejsza możliwość 1 miesięcznego okresu wypowiedzenia (np. z powodu wycofania jakiegoś kanału), to będę mógł z niej skorzystać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos wyjasnic wiem ze to nie ten watek ale jak juz mowa o wypowiedzeniu. Mam Premium razem z internetem 5GB w cenie abonamentu tv oraz z numerem telefonicznym polsatu 30 minut 1zl. Wypowiadam umowe na TV z powodu znikniecia Zone Romantica, a co z internetem i telefonem musze zaplacic jakas kare umowna ? Czy jako ze jest to opcja laczona tez zostaje wypowiedziana. Sory za offtopic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Familijny HD i świecą pewnie tylko do końca listopada dla tego pakietu będzie działać jak ogarną z tym wszystkim, już nie mogli chyba słuchać narzekań abonentów na PartyLine i włączyli kanały wszystkim. 1grudnia nowe kanały zostaną pewnie dla tych którzy mają pakiet Extra HD, Premium itp itd. W końcu na infolinii CP uspokoi się trochę. :)

 

PS: Jak nazłość wszystkie nowe kanały mam prócz MTV Rocks :cry::roll::/ :>

 

Edit: wszystkie nowe kanały "świecą" :brawo: MTV Rocks, Polsat film HD, Filmbox Action. :) "Uprawnienia w końcu doszły do końca" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...