Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie czy u kogoś w nowej pakietyzacji wraz z pakietem Rozrywka działają kanały Hustler HD oraz Redlight HD ?

W moim przypadku na chwilę obecną tych kanałów brak :roll: i co mnie najbardziej dziwi otóż nie odbieram kanału Polsat Sport Extra HD (kanał zakodowany) :shock:

Po uprawnienia dzwoniłem już chyba 3 razy i co dziwne wyżej wymienionych kanałów wciąż brak :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie co sądzicie o nowych pakietach? bo mi osobiści nie podchodzą, skoro jest pakiet FilmHD to uważam że HBO i Cinemax powinny się w nim znaleźć przynajmniej w jakość SD.Osobiście nastawiam się na HBO i Cinemax robiłem różne symulacje pakietów i jakoś nie mogłem stworzyć odpowiedni pod moje wymagania za rozsądną cenę.Wychodzi na to że pakiet premium jest odpowiedni ale ciągnie po kieszeni, aha mam jeszcze jedno pytanie czy przy nowym pakiecie premium jest VOD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było za dobrze, kanały Viasat są także promocyjnie udostępnione i nie będą dostępne w starych pakietach, Polsat Food również

https://satkurier.pl/news/80435/cyfrowy-polsat-oficjalnie-o-8222otwartym-oknie8221.html

http://media.cyfrowypolsat.pl/pr/228514/18-nowych-kanalow-w-otwartym-oknie-cyfrowego-polsatu

 

Edit: W tym momencie CP dla migrujących ze starego premium na nowy premium ma w ofercie umowę na 15 miesięcy, Premium HD + HBO GO + iplaMix, 94,50zł/mies, z możliwością rezygnacji z HBO GO i iplaMix po miesiącu, wtedy abonament 89,90zł, obowiązkowo w ofercie Multiroom za 5zł/mies + jednorazowo 29zł, na razie brak ofert bez Multiroomu, inne oferty dopiero w przygotowaniu

 

Edit2: @aRczi6622, ja powołuję się na oficjalne info CP, a nie wcześniejsze wiadomości na SatKurierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może byś tak poczytał TO

 

Viasat History, Viasat Explorer i Viasat Nature (docelowo od pakietu Rodzinnego HD), i Polsat Food (docelowo Mini HD) czyli na ludzki rozum, wszyscy co mają pakiet Familijny HD bedą na pewno mieli te cztery kanały :>

 

A czy tak będzie to 6 styczeń to wyjaśni. Zależy to od własnej woli czy chce się migrować na nowe pakiety nikogo nie będą zmuszać, a czy kanały będą w powyższych pakietach zależy od Cyfrowego Polsatu. Wyłączą nowe kanały 6 stycznia abonenci mają i tak obowiązek płacić za to co mają w umowie (takie prawo, regulamin) a cyfrowego polsatu nawet to nie bedzie ruszać, chcesz oglądać więcej to migruj na nowe warunki, dłuższa umowę i masz nowe kanały.

 

Po prostu czysty Biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Obsługi Klienta - 801 08 08 08 .po połączeniu wybierasz odpowiedni klawisz i wpisujesz numer karty , po wciśnięciu następnego klawisz puszczasz ponowienie uprawnień i po okolu 20 minuta kanały działają

Jakie to są te odpowiednie numerki ? Ciskam, ciskam i nie mogę znaleźć... Dzwoniłem na 222127222 jest automat ale nie mogę odnaleźć tego ponowienia uprawnień...

 

EDIT: chyba znalazłem (Ponowienie sygnału) ciekawe czy zadziała...

EDIT2: tak jest, wszystko bangla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edit: W tym momencie CP dla migrujących ze starego premium na nowy premium ma w ofercie umowę na 15 miesięcy, Premium HD + HBO GO + iplaMix, 94,50zł/mies, z możliwością rezygnacji z HBO GO i iplaMix po miesiącu, wtedy abonament 89,90zł, obowiązkowo w ofercie Multiroom za 5zł/mies + jednorazowo 29zł, na razie brak ofert bez Multiroomu, inne oferty dopiero w przygotowaniu

 

Ja wczoraj dzwoniłem (mam obecnie Familijny HD+EXTRA HD + SPORT HD) i chciałem zapytać o możliwość migracji na Familijny MAX HD+FILM HD+SPORT HD.

BOK stwierdził że nie ma takich ofert, ale że mogę zmigrować na nowe PREMIUM za 89,90zł/m-c z Multiroom HD za 0zł.

Haczyk polega w tym, że wg konsultantki tylko na 29 miesięcy.

Nie mam możliwości podpisania umowy na 15 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...