Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem ofertę zmiany starego premium na :

 

"Umowa na Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Sport HD + Pakiet HBO

Cinemax HD + Pakiet HBO HD + iplaMax,

4 miesiące wymienionych Pakietów w cenie 89,90 zł/mies.

Umowa na okres 15 m-cy.

Minimalny obowiązek to Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Sport HD +

Pakiet HBO Cinemax HD (89,90 zł/mies.).

Możliwa zmiana pakietu w dowolnym momencie umowy (ze skutkiem najwcześniej po

okresie promocyjnym)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także zapytałem przez ICOK o zmianę pakietu Familijnego HD na Familijnego MAX to w odpowiedzi otrzymałem:

 

Poniżej przedstawiamy warunki oferty:

 

Umowa na Pakiet Familijny Max HD, 4 miesiące wymienionego Pakietu w cenie 39,90 zł/mies.

Umowa na okres 29 m-cy.

Minimalny obowiązek to Pakiet Familijny Max HD (49,90 zł/mies.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także zapytałem przez ICOK o zmianę pakietu Familijnego HD na Familijnego MAX to w odpowiedzi otrzymałem:

 

Poniżej przedstawiamy warunki oferty:

 

Umowa na Pakiet Familijny Max HD, 4 miesiące wymienionego Pakietu w cenie 39,90 zł/mies.

Umowa na okres 29 m-cy.

Minimalny obowiązek to Pakiet Familijny Max HD (49,90 zł/mies.).

Zapytaj się o umowe na 15 miesięcy - taka też jest dostępna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł już ktoś na nową pakietyzację ????

Gdyż jestem ciekaw czy oferują dla abonamentów ofertę korzystną czy raczej nie.

Na razie mają tylko propozycje jak poniżej.

"Szanowny Panie

 

Proponujemy Umowę na okres 29 miesięcy na Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO Cinemax HD, Usługę HBO GO oraz Usługę iplaMix, gdzie przez pierwsze 4 miesiące opłata za ww. pakiety wynosiłaby 69,90 zł/mies. Jednocześnie wyjaśniamy, że po zakończeniu okresu promocyjnego Umowa przewiduje możliwość rezygnacji z Usługi HBO GO oraz Usługi iplaMix co pozwoli na zachowanie opłaty w wysokości 89,90 zł/mies.

 

Zawiadamiamy również, że do Umowy zostałaby dołączona Usługa Multiroom HD."

 

Dodam, ze napisałem wyraźnie iż interesuje mnie umowa na 15 m-cy oraz pakiet Familijny MAX HD + FILM HD + SPORT HD +MR HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz po starcie nowej pakietyzacji (22 listopada) zamieniłem dotychczasowe pakiety (Familijny HD + Sport HD + Extra HD) z umową z 12-miesięcznym okresem dodatkowym upływającym w sierpniu 2013 roku na Familijny Extra HD + Sport HD + Film HD z umową na 29 miesięcy z abonamentem (po upływie okresu promocyjnego) w wysokości 69,90 zł miesięcznie. Przez pierwsze 9 miesięcy (okres promocyjny) abonament wynosi 59,90 zł, więc 10 zł mniej niż poza promocją. Multiroomu nie brałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrejnet

nie pisz bzdur!!!!!

"Najwięcej kontrowersji budzi jednak zmiana kanału z telenowelami Zone Romantica na CBS Action, którego tematyka zmieni się z telenowel na seriale sensacyjne, pełne napięcia thrillerów, oraz popularnych seriali science-fiction i filmów akcji.

Przypomnijmy, że wyłączenie z oferty kanału telewizyjnego lub też podwyżka cen (zmiana nie niekorzyść) upoważnia klienta do bezkarnego rozwiązania umowy z operatorem w przypadku braku akceptacji zmian"

"Co ciekawe, niektórzy operatorzy zdążyli już poinformować swoich klientów jedynie o "rebrandingu" kanałów Chello Zone na CBS uspakajając jednocześnie abonentów, że "nie odczują zmian" a "oferta programowanie nie ulegnie zmianie". Jednak nie wszyscy. Jak informują nas czytelnicy, największa w Polsce platforma satelitarna Cyfrowy Polsat stoi na stanowisku, że kanał CBS Action nie jest następca Zone Romantica, co upoważnia klientów do korzystanie ze swoich praw. "

żródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...