Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

laza1313 dokładnie. Ja mam relax mix i do tego nie mam sprzetu ( oprócz telewizora) z HD,więc jajco mi z tej promocji. Powinni coś dodać dla tych co mają RM.

A co do tego filmu to jak wysłałem sms to mi odesłali, że jakieś problemy techniczne są i tyle. Rzeczywiście promocje po byku.

Jak się nie postarają to jak się umowa mi skończy to papa CP witaj C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne, u kumpla pomogło

 

ale nawet na lini nic nie wiedzą że to jest otwarte okno!!to nawet nie chcą mi aktywować (mam moduł) tylko wciskają taxi4

 

 

Ps.po ponownej interwencji jest, :lol: ponownie uprawnienia puszczone.Ten gostek to był kumaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 października 2010 r. specjalnie dla swoich Abonentów Cyfrowy Polsat rozpoczyna serię otwartych okien kanałów ze swojego portfolio.

Oznacza to, że Abonenci pakietów Mini, Mini Max oraz Pakietu Familijnego będą mogli oglądać przez 3 miesiące w prezencie dodatkowe kanały.

 

Posiadacze Pakietu Mini i Pakietu Mini Max będą mogli teraz oglądać programy na co dzień wchodzące w skład Pakietu Familijnego. Osoby, które zawarły umowę właśnie na ten pakiet będą miały natomiast możliwość zapoznania się z jeszcze szerszą ofertą – kanałami z Pakietu Relax Mix i czterema w jakości HD.

Dla Abonentów Pakietu Mini i Mini Max w prezencie:

Comedy Central, Nat Geo Wild, Cartoon Network, TCM, Discovery Channel, Animal Planet, TLC, Discovery World, Discovery Science, Zone Club, Travel Channel, Wedding TV

 

Dla Abonentów Pakietu Familijnego w prezencie:

MTV Polska, Nickelodeon, VH1, MTVN HD, FilmBox, Fox Life, Fox Life HD, Nat Geo Wild HD, Boomerang, Zone Europa, Zone Romantica

 

Dodatkowo przez jeden miesiąc, od 15 listopada do 15 grudnia br., będzie można cieszyć się dostępnością kanału Kino Polska, a w grudniu na ekranach szerszej widowni zagoszczą Animal Planet HD i Discovery HD Showcase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak różowo to chyba Polsat szykuje zmianę cen pakietów kanałów, tak przynajmniej wywnioskowałem ze strony icok swojego konta

Pakiet Cena

Kanał Daring!TV 22,00 zł

Pakiet Bajeczka 8,90 zł

Pakiet Cinemax 17,00 zł

Pakiet Familijny 37,90 zł

Pakiet Film 18,90 zł

Pakiet HBO 24,90 zł

Pakiet HBORX 44,00 zł

Pakiet Hustler 12,00 zł

Pakiet Muzyka 7,90 zł

Pakiet Rozrywka 22,00 zł

Pakiet Sport 16,90 zł

Pakiet SUPERFILM 54,00 zł

 

Jedynie familijny jest w starej cenie, a reszta cen wzrosła, pewnie za pare dni o tym poinformują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne zmiany nie siej zametu. Te ceny ktore przytoczyles sa to ceny dla uzytkownikow czyli pre-paid. W momencie gdy posiadasz pakiet familijny placisz za niego jako abonent z cennika dla abonentow, ale jesli chcesz do niego dobrac jakis pakiet np na miesiac to on kosztuje juz wg cennika dla uzytkownikow. Ten cennik obowiazuje juz od jakiegos czasu tylko do tej pory nie zaktualizowali tego w icoku i icok do tej pory pokazywal stare ceny. Wszystko jest jak byc powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pokazała się nowa strona internetowa CP. Da się na niej zauważyć, że jednak pakiet Mini jest rzeczywiście dostępny, tylko jako opcja do drugiego dekodera. Nie ma samodzielnego pakietu Mini HD

 

Jak to nie maJest z opcją zejścia z Familijnego HD:

http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna/tv-sat_pakiet-familijny-hd-z-mozliwoscia-zmiany-na-mini-hd.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może za wcześnie, ale mam pytanie o wspomniany w newsie na SK pakiecie Mini Extra HD - czy jest/będzie on dostępny tylko jako opcja do drugiego dekodera czy będzie go można wziąć samodzielnie? Bardzo dobrym uzupełnieniem sportowej oferty byłby ten pakiet gdyby był dostępny oddzielnie za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...