Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nadawca kanału nie był przygotowany na nadawanie programu w SD, więc UPC zrobił downscal AXN Spin HD.

 

 

UPC udostępniło AXN Spin z satelity a tam jest tylko wersja HD, później zaczęto pobierać sygnał ze łącza optycznego i pojawiła się wersja SD.

Inna sieć kablowa która wcześniej uruchomiła wersje AXN Spin, miała od początku wersje SD, wiec to była wyłącznie wina UPC, być może mieli problem na początku z udostępnieniem wersji SD stąd woleli dać chociażby wersje HD ale puszczając ją w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam a ja mam takie pytanie właśnie wynająłem mieszkanie w którym była telewizja UPS poprzedni właściciel powiedział że abonament się skończył, w mieszkaniu jest puszka z UPS a z niej wychodzą 3 kable a jeden jest rozbity na 2 pokoje, żadnego dekodera nie ma, ja dziś podłączyłem telewizor pod jeden kabel i wyszukało mi 50 albo 51 kanałów wie ktoś co z tym zrobić czy można te kanały oglądać bezpłatnie? wiem że u mojego ojca po zrezygnowaniu z telewizji UPC zostały jakieś darmowe kanały ale nie w takiej ilości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

FOX i FOX HD w Telewizji Cyfrowej UPC. Można powiedzieć w końcu. Trochę to trwało. Do tej pory UPC oferowało tylko Fox Life

 

FOX i FOX HD uzupełnią w UPC portfolio kanałów należących do FOX International Channels. Abonenci pakietu Max Extra HD znajdą je kolejno na pozycjach 495 oraz 496 na dekoderze (216 i 54 w byłym Aster).

 

https://satkurier.pl/news/80490/fox-i-fox-hd-w-telewizji-cyfrowej-upc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze, ze w końcu dołączyli. Już widać na ich fanepage'ach, komentarzach w sieci, ze był to bardzo dobry krok - abonenci zadowoleni . Ludzie od dawna wołali i prosili o Fox'a. Jakby nie patrząc to już 12 kanał HD w tym roku. W sumie włączyli 32 kanały, mimo to czekam nieustannie na TVN-y w HD i jakiś kanał muzyczny z muzyką gold obojętnie Stars.tv lub VH1 Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaję mi się mi się żeby UPC w ogóle odkodowywało okienka w Canal + czy też wcześniej nie których meczów w Canal+ Sport w ofercie cyfrowej TV a miałem cyfrówkę z UPC od grudnia 2009 do czerwca 2012. Wcześniej w analogu okienka były za czasów kodowania Canal+ w Nagravision, czyli do 2002 roku bo tak trwała reemisja w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a jaki masz na myśli? w GOP masz lokalne:

TVP Info Katowice - 320

TVP Info Kraków - 350

dla Ciebie.tv - 360

W analogu jest TVT, w Jaworznie, Olkuszu i Bukownie zamiast TVT jest CTV, a kiedyś w Jastrzębiu Zdroju dodatkowo oprócz TVT był Kanon.tv ale zrezygnowano z tego projektu.

Jaka kolego @sunnysunday jest twoja lokalizacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...