Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jarinho u mnie podobnie. Z tym, że ja przechodząc z analogu na cyfrówkę UPC zrezygnowałem z C+ i HBO (w analogowej promocji za niecałe 50 zł) na rzecz HBO (w cyfrówce 30 zł), który bardziej mi leży. Jednak nie zdecydowałem sie na roczną umowę na HBO tylko bez (ta sama cena miesięcznie z umową i bez) i oczekuje na jakąś promocje C+ z HBO za około 50 zł podobnie jak w analogu, wtedy zawsze mogę ją wybrać.

 

Ogólnie z cyfrowej UPC jestem zadowolony pod względem poprawy odbioru kanałów oraz ich liczby. Oczywiście kilku brakuje, jak chocicażby TVP Sport, ale kto wie... może przed IO włączą. Jedna podstawowa wada cyfrowej UPC - [beep]nie drogie kanały premium i brak rozsądnych promocji na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge powiedziec ze jakość wiekszosci programów w cyfrówce UPC jest bardzo dobra i rzeczywiscie jestem z niej zadowolony. Szewol, równiez mam nadzieje ze w koncu zmadrzeja i daja jakas znizke dla abonentow chcacych miec zarowno C+ jak i HBO( w analogu tak jest, a brak w cyfrowce jest moim zdaniem duzym minusem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ boss509: Nie moge porównać, bo nigdy nie miałem do czynienia z Cyfrą+. Mogę śmiało powiedzieć, to co poprzednik, że jest znaczna poprawa między telewizją analogową UPC, a cyfrową w UPC.

 

@Jarinho: To jest już nas dwóch... "przy nadziei" :lol: Zawsze raźniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarb?

 

Zalezy pod jakim względem. Owszem w jednym kablu masz kanały Cyfry+ (np. Ale kino, Planete itd.) i Cyfrowego Polsatu (np. Polsat Sport). Na razie brak kanałów n-jki, czyli nSPort, Religia.tv czy nTalk. Jednak cenowo (kanały premium) jak narazie mało ciekawie... Ale oferta standardowa - ok :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy taka np. cyfra+ będzie chciala mieć w ofercie kanał o tematyce religijnej jak RELIGIA TV, bo jak wiemy nie ma takowego . Prędzej kablówki je wpuszczą do swojego kabla. "Katolicka vectra" wtedy by miała już 3 kanały o takiej treści :jupi::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarb?

 

Zalezy pod jakim względem. Owszem w jednym kablu masz kanały Cyfry+ (np. Ale kino, Planete itd.) i Cyfrowego Polsatu (np. Polsat Sport). Na razie brak kanałów n-jki, czyli nSPort, Religia.tv czy nTalk. Jednak cenowo (kanały premium) jak narazie mało ciekawie... Ale oferta standardowa - ok :!:

No Cyfra jest niewiele tańsza, a kanałów o 1/3 mniej i to dobrych (kanały MTV, Sportklub) :smile: Na czymś muszą przyciąć, to wybrali kanały Premium, na które i tak stać tych bogatszych, chociaż kurcze najdrożej chyba w Polsce. :/ Kanały n-ki, no cóż szkoda mi tylko nSportu, bo tam LM i NHL, a być może i NBA od nowego sezonu, ale też przeżyję z takim małym grymasem niezadowolenia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie, skąd nadaje kanał BABY FIRST TV z polskiej wersji językowej.

 

 

Co do HIstory Channel, ja myślę ze kanał sie pojawi dopiero w platformach cyfrowych gdy stanie sie przynajmniej w 90% w polskiej wersji językowej, dziwi fakt że Chello Zone jest dystrybutorem VOOM HD a jak na razie nie ma go w ofercie cyfrowej hhmmm no i brak jest Style Network hhhhmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że telewizję cyfrowa mozna podpisąc do jednego telewizroa. Owszem, mozna pokombinowac i podpiąc do dwóch, ale na każdym będzie to samo. W przypadku telewizji analogowej możesz podpiąc do kilku telewizorów i na kazdym oglądasz co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania odnosnie laczenie dekoderow z odbiornikiem TV cyfrowej. Niewiem jeszcze na jaka opcje sie zdecydowac.

 

Pierwsza to standardowy dekoder MediaBox i ogladanie TV na komputerze. Pytanie jaki tuner telewizyjny powinienem kupic ?

 

Druga opcja to telewizor i MediaBox z nagrywarka. Pytanie wtedy czy programy zapisane na dysku dekodera mozna jakos przerzucic

na komputer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak, jestem pewny, bo taką podali w informacji prasowej, gdy prowadzali telewizję cyfrową, no a przynajmniej portal media2.pl (o ile dobrze pamiętam) taką informację podał.

Jeśli kanały już w dosyle są w MPEG-4 to dobrze, jeśli w MPEG-2 to gorzej, bo trzeba sygnał ponownie konwertować, a to może pogorszyć jakość, ale to jest dobre dla nadawcy, bo można "wcisnąć" więcej kanałów na jeden multipleks, a jeśli dosył jest w MPEG-4 to jeszcze można zaoferować lepszą jakość.

Czy ma jakiś wpływ? Być może (nie znam się na tym), bo sygnał jest w MPEG-4, a nagrywarka nagrywa w MPEG-2, więc trzeba prze konwertować sygnał - tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...