Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

ale mogliby sie okreslic kiedy dokladnie a nie w ciagu pol roku.. jestem na etapie ze urzadzam sie i zastanawiam sie nad wyborem telewizji jak mam czekac pol roku to chyba wybiore sat.. choc wybor kanalow jest bardziej interesujacy w upc .. a jak sie czlowiek juz wpakuje w kontrakty to lipa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja dla abonentów największej telewizji kablowej w Polsce - UPC. Wkrótce do oferty tego kablowego operatora zostaną dołączone nowe tematyczne kanały Telewizji Polskiej, m.in. TVP Sport oraz TVP HD.

- Zarówno TVP HD, jak i TVP Sport na pewno będą w naszej ofercie, ale na razie nie mogę powiedzieć, czy od pierwszego dnia igrzysk - powiedziała Gazecie Wyborczej Lidia Gos z biura prasowego UPC Polska .

 

Nowe kanały zapewne pojawią się w ofercie telewizji cyfrowej UPC, która od kilku miesięcy jest świadczona przez UPC w Warszawie, Opolu, Krakowie, Trójmieście, we Wrocławiu oraz na Śląsku.

 

źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuurde, nie mogłaby UPC podpisać umowy z jakąś firmą telekomunikacyjną... np Netią... Bym se wziął to UPC na takiej zasadzie jak działa Videostrada i bym miał wszystko od razu, a tak to jestem więźniem własnego sukcesu, jakim jest moim zdaniem wybudowanie własnego domu i takiego [beep]a mogę sobie wziąć UPC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także dzisiaj w biurze prasowym UPC Polska dowiedzieliśmy się, że nie wiadomo kiedy zostaną włączone do oferty kanały TVP HD oraz TVP Sport. Wiele wskazuje na to, że UPC nie może porozumieć się w tej sprawie z TVP. Reasumując, abonenci cyfrowej telewizji UPC Polska zostali bez Igrzysk Olimpijskich w jakości HD.

 

Pikanterii dodaje fakt, że przez kilkanaście dni na stronach biura prasowego Telewizji Polskiej sieć UPC była wymieniana obok Aster i Multimedia Polska jako jedna z kablówek, której TVP na czas olimpiady udostępni sygnał programu TVP HD. Dzisiaj w godzinach popołudniowych nazwa UPC została skreślona z listy.

 

źródło: http://media2.pl/media/39555-abonenci-cyfrowej-upc-bez-igrzysk-hd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiedzcie mi czy Wam też się tak zawiesza tuner mediabox hd z dyskiem twardym? i macie takie akcję że robi się straszna pikseloza i obraz tak jakby na sekundę stanął, i czy macie problem z nagrywarką nastawiam z EPG a ona mi nagrywa po 5min od rozpoczęcia programu, nie zawsze ale się zdarza, do tego od czasu do czasu widzę jakby się zegar restartował i zamiast godziny mam 00:00 i po chwili znowu jest godzina. nie wiem czy reklamować czy to są choroby wieku dziecięcego?

pzdr

silent22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym miastem, w którym będzie dostępna usługa telewizji cyfrowej sieci UPC Polska będzie Szczecin, zdradziła PAP rzeczniczka UPC Polska. Na razie nie jest znana konkretna data wprowadzenia usługi do Szczecina, ale na pewno będzie to jesień.

 

więcej :arrow:http://media2.pl/media/39781-cyfrowa-upc-wkrotce-w-szczecinie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś pisze bzdury, niby jest w UPC w całej Europie Centralnej , lecz nie ma go w Polsce, jest jedynie jakiś BabyFirst TV po polsku.

 

 

 

 

 

Treść z artykułu:

W naszym kraju bebe tv najpierw od lutego 2008 dołączyło 5 kablówek, a potem od 15 maja 2008 jest w ofercie cyfrowej kablówki Multimedia Polska, ale tylko w wersji SD. Poza tym jest w sieci UPC w całej Europie Centralnej oraz wielu kablówkach w Czechach, na Słowacji, w Czarnogórze, a nawet na Cyprze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...